Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Wieloszka 10:41, 04 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Mala_Mi napisał(a)
Agnieszka - moje kamasje noski wystawiły

Buuu, a moich jeszcze nie było widać w sobotę Może odgarnę korę, bo je przysypałam przed zimą (bo późno sadziłam). Dziś sprawdzę, choćby z latarką!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 10:44, 04 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Madzenka napisał(a)
Jak ja nie mogę przeżyć, ze kamasje nie kupiłam !

Brzozy zostają a graby mam ukrzyżować

No błagam Cię! Tyle tego masz! Daj innym mieć coś, czego nie masz

Czytałam o brzozach. Moje zdanie było inne, ale Danusia ma doświadczenie i niesamowitego "nosa" Na pewno będzie super - a co najważniejsze - Tobie się ta wersja podoba! Tak jak napisałaś - gdybyś była pewna, to byś nie pytała, a teraz dostałaś potwierdzenie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 10:49, 04 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Nonka napisał(a)
Agnieszka, wreszcie udało mi się przejrzeć Twój wątek od początku. Poza tym, że zgapiłam Twoją rabatę z Pissardi (do czego się przyznaję) to okazuje się że mamy bardzo podobny domek. I również duuuuuużo miejsca do zagospodarowania. Ja na razie tył domu, a więc właściwy ogród, odpuściłam bo tam jeszcze nie uporządkowane po budowie. Na razie skupiłam się na froncie. W tym roku mam mocne postanowienie, że zaczynam od początku - czyli najpierw kształt rabat. Coś tam kombinuję, ale mam dziesięć zmian na minutę i całe szczęście że jeszcze nie da rady nic zrobić to mam czas na zastanowienie. Ale ciężko samemu podjąć decyzję. Pozdrawiam

Nonka, zgapiaj do woli, tylko pytaj przed, bo mam zawsze dużo uwag i obserwacji na temat konkretnych rabat, kompozycji - unikniesz moich błędów
Masz rację, zaczynając od frontu, po kawałku. Ja chciałam wszystko na raz... jednak ogród uczy cierpliwości i pokory, choć kiepska ze mnie uczennica
Na początek - kształt rabat - byłam u Ciebie, zajrzyj
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Asiuniaa 11:15, 04 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Tak kształt rabat to na początek - ja też Agnieszka za Twoją radą naszkicowałam plan całości ogrodu jak możesz to zajrzyj
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
Nonka 11:37, 04 mar 2015


Dołączył: 15 cze 2014
Posty: 180
W tamtym roku myślałam że cały ogród jednym szpadlem od razu zawojuję. Gdzie mi się podobało tam kopałam i sadziłam to, co mi się akurat podobało, aby rosło i to najlepiej szybko. Po zimie spokorniałam i zrozumiałam, że muszę powoli. Ale co ja zrobię, jak ze mnie taki raptus. W Tobie Agnieszko nadzieja, że będziesz mnie hamować
____________________
Nonka Dogonić marzenia
Nonka 11:39, 04 mar 2015


Dołączył: 15 cze 2014
Posty: 180
Aha, legendę do swojego szkicu zrobiłam, więc jak będziesz mogła to zajrzyj I nawet listę posiadanych roślin wypisałam!
____________________
Nonka Dogonić marzenia
Kasia73 11:40, 04 mar 2015


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Wieloszko wybieram się tam gdzie Ty kupowałaś po kulki bukszpanów ( końcem marca) czy to dobre źródło, czy rośliny mają zdrowe, nie chorowały Ci, jakieś uwagi na co zwrócić uwagę?
Wieloszka 11:58, 04 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Kasia73 napisał(a)
Wieloszko wybieram się tam gdzie Ty kupowałaś po kulki bukszpanów ( końcem marca) czy to dobre źródło, czy rośliny mają zdrowe, nie chorowały Ci, jakieś uwagi na co zwrócić uwagę?

Kasia, ale gdzie??? Bo ja bukszpany kupowałam w kilku miejscach...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 12:00, 04 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Nonka napisał(a)
W tamtym roku myślałam że cały ogród jednym szpadlem od razu zawojuję. Gdzie mi się podobało tam kopałam i sadziłam to, co mi się akurat podobało, aby rosło i to najlepiej szybko. Po zimie spokorniałam i zrozumiałam, że muszę powoli. Ale co ja zrobię, jak ze mnie taki raptus. W Tobie Agnieszko nadzieja, że będziesz mnie hamować

Wszyscy tak zaczynali (no, prawie wszyscy)przygodę z ogrodem Pokora i zrozumienie, że tak na szybko się nie da - to już połowa sukcesu. Jesteś na dobrej drodze
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
bdan 12:21, 04 mar 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Wieloszka napisał(a)

zgapiaj do woli, tylko pytaj przed, bo mam zawsze dużo uwag i obserwacji na temat konkretnych rabat, kompozycji - unikniesz moich błędów



A Twoja ulubiona rabata to która?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies