Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Wieloszka 11:12, 02 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Borbetka napisał(a)
Muszę u Ciebie Aga częściej bywać. Masz taką samą glebę jak ja . Tylko zgłaszaj się tu regularnie ok? .

Postaram się, ale z tą regularnością to różnie u mnie bywa
Czytałam, że cięłaś lawendę, ja jeszcze poczekam. Nastawiłam się na cięcie Danic, ale zajrzałam na rabatę, a tam wyłażą narcyzy. No i muszę czekać...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 11:15, 02 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Milka napisał(a)
Wiosna i u ciebie, skoro juz cebulowe wyłaża, ciekawa jestem widoku razem z Danikamijuz pociachane czy w planie?

Niby wiosna Irenko, ale w sobotę przemarzłam w ogrodzie do szpiku kości... Dopiero pod wieczór zrobiło się cieplej i przyjemniej. Danici niepociachane niestety, bo wyłażą z ziemi narcyzy, które jesienią posadziłam wszędzie dookoła nich. Ale za to wszystkie trawy już pociachane i nadal walczę z liśćmi dębowymi W sobotę ognicho z nich było
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 11:16, 02 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
adom1206 napisał(a)
szkoda tylko że tak daleko jesteś

Ano szkoda, przydałaby się pomoc
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Asiuniaa 11:50, 02 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Cudny ogród - bardzo mi się podobają nowoczesne a twój jest taki wyjątkowy , przejrzysty, harmonijny. Zazdroszczę
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
Nonka 12:08, 02 mar 2015


Dołączył: 15 cze 2014
Posty: 180
Ciekawi mnie jak u Ciebie Agnieszko z tymi cebulowymi, bo u mnie na wschodzie to ledwo łebki powystawiały. W nocy cały czas mamy przymrozki, więc za poważniejsze prace boję się zabierać. Tylko lawendę obciachałam. Poza tym piesa stratowała mi rabaty i znów muszę przesadzać.
____________________
Nonka Dogonić marzenia
Wieloszka 13:00, 02 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Asiuniaa napisał(a)
Cudny ogród - bardzo mi się podobają nowoczesne a twój jest taki wyjątkowy , przejrzysty, harmonijny. Zazdroszczę

Asiuniaa dzięki za pochwały, ale dla mnie za mało nowocześnie jeszcze jest. Trudno też ograniczyć liczbę gatunków, żeby było bardziej minimalistycznie, jak tyle roślinek się podoba Nie znam Twojego ogródka - lecę zobaczyć

Nonka napisał(a)
Ciekawi mnie jak u Ciebie Agnieszko z tymi cebulowymi, bo u mnie na wschodzie to ledwo łebki powystawiały. W nocy cały czas mamy przymrozki, więc za poważniejsze prace boję się zabierać. Tylko lawendę obciachałam. Poza tym piesa stratowała mi rabaty i znów muszę przesadzać.

Nonka, w razie spodziewanych dużych przymrozków zakryłabym wschodzące cebulki korą. W zeszłym roku udało się bez tego
U nas teraz +10 stopni. Prace już rozpoczęte, choć akurat z lawendą w tym roku poczekam jeszcze.
A piesa... no właśnie to jest powód, że wciąż go nie mam Najpierw był ogród, więc teraz szkoda by mi było tej pracy... Ale nie ma tego złego Przynajmniej jesteś usprawiedliwiona i możesz jakąś rewolucyjkę na rabatach zrobić
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Nonka 13:57, 02 mar 2015


Dołączył: 15 cze 2014
Posty: 180
Wieloszka napisał(a)


Nonka, w razie spodziewanych dużych przymrozków zakryłabym wschodzące cebulki korą. W zeszłym roku udało się bez tego
U nas teraz +10 stopni. Prace już rozpoczęte, choć akurat z lawendą w tym roku poczekam jeszcze.
A piesa... no właśnie to jest powód, że wciąż go nie mam Najpierw był ogród, więc teraz szkoda by mi było tej pracy... Ale nie ma tego złego Przynajmniej jesteś usprawiedliwiona i możesz jakąś rewolucyjkę na rabatach zrobić


Nie wiem tylko czy nie za szybko ta rewolucyjka. Rabata zakładana jesienią, a na wiosnę - rewolucja. Ale wymyśliłam, że muszę gęsto posadzić żeby gadzina wejść nie miała gdzie. Jak się rozrośnie to wtedy będę rozsadzać.
____________________
Nonka Dogonić marzenia
Mala_Mi 15:30, 02 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agnieszka - moje kamasje noski wystawiły
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 19:43, 02 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jak ja nie mogę przeżyć, ze kamasje nie kupiłam !

Brzozy zostają a graby mam ukrzyżować
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Nonka 10:06, 04 mar 2015


Dołączył: 15 cze 2014
Posty: 180
Agnieszka, wreszcie udało mi się przejrzeć Twój wątek od początku. Poza tym, że zgapiłam Twoją rabatę z Pissardi (do czego się przyznaję) to okazuje się że mamy bardzo podobny domek. I również duuuuuużo miejsca do zagospodarowania. Ja na razie tył domu, a więc właściwy ogród, odpuściłam bo tam jeszcze nie uporządkowane po budowie. Na razie skupiłam się na froncie. W tym roku mam mocne postanowienie, że zaczynam od początku - czyli najpierw kształt rabat. Coś tam kombinuję, ale mam dziesięć zmian na minutę i całe szczęście że jeszcze nie da rady nic zrobić to mam czas na zastanowienie. Ale ciężko samemu podjąć decyzję. Pozdrawiam
____________________
Nonka Dogonić marzenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies