Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród

EPODLAS 17:31, 18 lis 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Ta piękna jesień chyba się już definitywnie zakończyła, bo mamy teraz prawdziwą listopadową jesienną szarugę. W czasie ostatniej jesiennej wizycie na działce było jeszcze naprawdę ładnie. Jedziemy w niedzielę bo muszę ocieplić moje rośliny wrażliwe na mróz. Jeszcze tego nie zrobiłam bo wydawało mi się że było za ciepło. I tak przygotuje mój ogród ostatecznie do zimy. Resztę kompostu wysypię na trawę, bo gleba u mnie wyjątkowo jałowa.
Bodziszki czerwone mam w dwóch miejscach, ale tam gdzie miał więcej słońca bardziej się przebarwił.

Borówki mam cztery, ale te są największe. Ostatnią najpóźniejszą odmianę wsadziłem tej jesieni.

Berberysowe owocki.

A tu berberys w jesiennej odsłonie.

Moje pstryki krajobrazowe.



Samotny na jesienny pastwisku.



____________________
Mój ogród
yolka 19:04, 18 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Pstryki jak zawsze piekne, a ogród w jesiennej odsłonie także Konik polny wyjątkowy
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Gabriela 19:37, 18 lis 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
EPODLAS napisał(a)
Ta piękna jesień chyba się już definitywnie zakończyła, bo mamy teraz prawdziwą listopadową jesienną szarugę. W czasie ostatniej jesiennej wizycie na działce było jeszcze naprawdę ładnie. Jedziemy w niedzielę bo muszę ocieplić moje rośliny wrażliwe na mróz. Jeszcze tego nie zrobiłam bo wydawało mi się że było za ciepło. I tak przygotuje mój ogród ostatecznie do zimy. Resztę kompostu wysypię na trawę, bo gleba u mnie wyjątkowo jałowa.
Bodziszki czerwone mam w dwóch miejscach, ale tam gdzie miał więcej słońca bardziej się przebarwił.

Berberysowe owocki.


oads/p/74/746439/original.jpg[/img]


Samotny na jesienny pastwisku.





Bożenko, żeby mi wychodziły TAKIE zdjęcia, to mam sobie kupić taki sam aparat z takim samym obiektywem jak Twój?. Obawiam się, że to nie wystarczy.
Piękne, zwłaszcza ten strumień (rzeka) w lesie.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
yolka 19:39, 18 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bożenko, choć zobaczyć moją starą działkę
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Gardenarium 18:03, 19 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Śliczne zdjęcia i widzę że używasz Adobe...P.L. U mnie nie ogarnął tej ilości zdjęć Komputer zwariował i musiałam odmontować.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
EPODLAS 20:15, 19 lis 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Gardenarium napisał(a)
Śliczne zdjęcia i widzę że używasz Adobe...P.L. U mnie nie ogarnął tej ilości zdjęć Komputer zwariował i musiałam odmontować.
Danusiu,to Lightroom, mam laptopa i on na razie jakoś daje radę. W nowym roku planuje zakup nowego komputera tym razem stacjonarnego. Zdjęcia bardzo zapychają komputer.
____________________
Mój ogród
kitek81 22:32, 19 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
piękne zdjęcia nawet konik posłusznie Ci pozuje
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Bogdzia 13:08, 20 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gabriela napisał(a)


Bożenko, żeby mi wychodziły TAKIE zdjęcia, to mam sobie kupić taki sam aparat z takim samym obiektywem jak Twój?. Obawiam się, że to nie wystarczy.
Piękne, zwłaszcza ten strumień (rzeka) w lesie.


Jeszcze takie cudne okolice są potrzebne. Zdjęcia piękne .Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bogumila 13:40, 20 lis 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Wszystkie fotki piękne...ale tą lubię najbardziej...pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
marzena 23:10, 20 lis 2014


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
piękne zdjęcia, świetnie uchwycone obrazki jesienne
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies