Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród

yolka 17:48, 16 maj 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Przyszły tydzień ma byc cieplejszy. Odbierz pw
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
EPODLAS 20:43, 19 maj 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Zrobiło się cieplej. Ostatni pobyt na działce był udany. Pogoda w kratkę, ale mi to specjalnie nie przeszkadzało bo kopałam, przesadzałam i było mi ciepło. Powiększyłam trawowisko (jesienią wywaliłam jednego pigwowca. Ten jedyny co został pięknie kwitł. Pokazał co może. Na efekty przesadzeń trzeba będzie poczekać.
A to ogrodowe fotki.
Czosnek gigant, też był jesienią przesadzany. Do tyłu rabaty, żeby nie było widać żółknące liście.

Stare hosty. Powiększone hostowisko dalej, pokażę następnym razem.

Skalnicom wyraźnie się u mnie podoba. Duże dwie kępy.

Żurawka Marmelade, spora kępa.

I jeszcze zawilce.

Brateczki te drobne. Tam gdzie niepotrzebne usuwam. Ale sporo zostawiam, bo są śliczne.

I kwiat serduszki od Ani an_tre.








____________________
Mój ogród
Bogdzia 22:17, 20 maj 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
EPODLAS napisał(a)

Skalnicom wyraźnie się u mnie podoba. Duże dwie kępy.


to nie skalnica tylko smagliczka skalna, piękna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mathildis 22:50, 20 maj 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
[quottakae=EPODLAS napisał(a)]Zrobiło się cieplej. Ostazdjęćtni pobyt na działce był udany. Pogoda w kratkę, ale mi to specjalnie nie przeszkadzało bo kopałam, przesadzałam i było mi ciepło. Powiększyłam trawowisko (jesienią wywaliłam jednego pigwowca. Ten jedyny co został pięknie kwitł. Pokazał co może. Na efekty przesadzeń trzeba będzie poczekać.
A to ogrodowe fotki.
Czosnek gigant, też był jesienią przesadzany. Do tyłu rabaty, żeby nie było widać żółknące liście.

Stare hosty. Powiększone hostowisko dalej, pokażę następnym razem.

Skalnicom wyraźnie się u mnie podoba. Duże dwie kępy.
I jeszcze zawilce.

Brateczki te drobne. Tam gdzie niepotrzebne usuwam. Ale sporo zostawiam, bo są śliczne.


I

Taką rabatke z paprociami i hostami tez powinnam u siebie mieć ; -)
Zawilce cudne, bratkami i przylaszczkami z poprzednich zdjęć tez się pozachwyca łam





____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
EPODLAS 22:57, 20 maj 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
U nas solidnie dzisiaj popadało, tzn. we Włocławku. Mam nadzieję że na moje działce też. Deszcz by się przydał bo sucho. Mam jeszcze trochę przesadzania, jak pojadę to już chyba skończę, na razie
____________________
Mój ogród
kitek81 23:16, 20 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
u nas też pół dnia padało! a co będziesz przesadzać?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
barbara_kraj... 23:59, 20 maj 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
EPODLAS napisał(a)
(...)

I kwiat serduszki od Ani an_tre.



Interesujący, bardzo interesujący kolor.

O Piaskowcu odpisałam u siebie.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
paniprzyroda 01:12, 21 maj 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Zaglądam na śliczne fotki i nie pomyliłam się A deszczu poproszę troszeczkę, sucho u nas.
____________________
Dwa ogrody
malgocha1960 06:01, 21 maj 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Bożenko,mam nadzieję zobaczyć twoje królestwo w najbliższych dniach i spotkać się po dłuuuuuuuuuuuuuuuugiej przerwie.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
EPODLAS 10:20, 21 maj 2015


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Kasiu, grupuje rośliny. Chce stworzyć kolorowe plamy z roślin. Tak zrobiłam już z żurawką Marmelade, przeniosłam liliowce wszystkie w jedne miejsce, trawy mam razem, powiększyłam hostowisko i prawie wszystkie hosty są razem itd. Niektóre rośliny trzeba było poprzesuwać, żeby zrobić miejsce. Myślę że przyniesie to jakieś efekty.

Małgosiu, też się cieszę zadzwoń kiedy będziesz.
____________________
Mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies