Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony Chram

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony Chram

Darecka 16:37, 05 lis 2023


Dołączył: 05 lis 2023
Posty: 1075
Dziękuję Joku za powitanie. Kolor jest podobny jak w rzeczywistości, wynika to z zastosowania 2 kolorów ledów, dających czerwone i niebieskie światło, co ma imitować światło słoneczne. Pewnie nie każdy byłby zachwycony taką dyskoteką, ale jak dla mnie ma to swój urok. Im ciemniej na dworze, tym kolor wydaje się bardziej intensywny.
____________________
Zielony Chram
LIDKA 17:20, 05 lis 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7330
Masz piękny ogród. Jak jest duży?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
sylwia_slomc... 17:48, 05 lis 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Darecka napisał(a)
3. Kwietne łąki- pachnące, kolorowe, tętniące życiem, poniżej pierwsza, którą założyłam, jednak obecnie w jej miejscu znajdują się skrzynie na warzywa, a roślinki przeniosłam w inne miejsce






Cudne Witam się i ja
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 17:50, 05 lis 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Darecka napisał(a)
5. Majsterkowanie- najfajniejsze jest to, co stworzymy sami, własnymi rękami. Oto kilka z naszych projektów:



Brawo, a altana superowa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 17:52, 05 lis 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Darecka napisał(a)
6. Tworzenie bukiecików- z własnoręcznie wysianych kwiatów. Mimo, że florysta płakał, jak to oglądał, to i tak się nie zrażam, bo tworzenie kwiatowych aranżacji sprawia mi ogromną frajdę


Nie rozumiem czemu płakał, też jestem po florystyce i widzę ładne i ciekawe kompozycje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 18:33, 05 lis 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Witam się i ja
śliczny ogród stworzyłaś
łączka kwietna ,super warzywnik, bukiety cudne z przyjemnością zapoznałam się z Twoim ogrodem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
antracyt 18:33, 05 lis 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11762
Witam się i ja
Bardzo przyjemnie u Was, swojsko, pomidorowo i bukietowo. Tak jak lubię Będę zaglądać częściej.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kordina 18:57, 05 lis 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Witaj, ale masz świetny kawał ziemi do twórczości ogrodowej fajne hand made, też dużo robię zupełnie sama, poradziłaś sobie z rozsadnikiem dobrze, zobacz jak zrobiłam rozsadnik okienny:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11399-grzebiuszka-ziemna?page=2
i światełka też:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11399-grzebiuszka-ziemna?page=100
może wykorzystasz pomysł
Fajne psie towarzystwo, Świetna kamienna posadzka w altanie
Darecka napisał(a)


Chyba tą ciekawą półkę z pnia też robiliście sami, co?
Powodzenia w radosnej twórczości ogrodowej i nie tylko
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Magara 23:31, 05 lis 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6805
Podglądałam w przerwach na kawę w telefonie, teraz się witam

Fajne miejsce, fajne relacje rodzinne, fajne "bez czego nie potrafimy się obejść" - będę zaglądać

No i ujęłaś mnie swoim opisem Ogrodowiska: "chylę czoła przed całą ogrodowiskową społecznością- sposób, w jaki ze sobą rozmawiacie, jak chętnie i bez zbędnej bufonady dzielicie się swoją wiedzą, doświadczeniem i historiami oraz jak się na wzajem wspieracie przywraca wiarę w ludzkość"
Mi też forum przywraca wiarę, może nie tyle w całą ludzkość, ale na pewno w społeczeństwo
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Darecka 05:36, 06 lis 2023


Dołączył: 05 lis 2023
Posty: 1075
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie rozumiem czemu płakał, też jestem po florystyce i widzę ładne i ciekawe kompozycje


Cieszę się, że Ci się podobają. Nie chciałam, żeby to zabrzmiało jak fałszywa skromność, po prostu nie mam żadnej wiedzy florystycznej, coś tam sobie układam "na czuja", czasem z lepszym, czasem z gorszym skutkiem. Zainspirowała mnie Serena z kanału na YT "You can't eat the grass", która razem z mężem prowadzi farmę kwiatową i żyje ze sprzedaży swoich bukietów. Fajnie się te 2 pracowite pszczółki ogląda przy pracy
____________________
Zielony Chram
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies