Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Niage 21:02, 28 sie 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Danusiu, przepiękne nabytki Surfinie cudne i na dodatek w taaaakiej cenie Piękne są te pełne, a zwłaszcza ten kolorek...


Nawiasem mówiąc - piękny ten zakątek


Surfinie obłędne
A właśnie, w tym zakątku pośród stożków cisowych rosną miskanty. Ten pierwszy z prawej strony to jaki? Bo drugi, to chyba zebrinus, jeśli dobrze widzę
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Monic 21:02, 28 sie 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
gardenarium napisał(a)
Monic - nie mam nigdzie włókniny, nawet pod żwirem. Wsdzyscy mogą potwierdzić co byli u mnie.

Ten temat jest u nas dość często poruszany http://www.ogrodowisko.pl/watek/736-mata-przeciw-chwastom

To nieprawdopodobne - u mnie nie byłoby szans na takie kamyczki - wciąż jeszcze za dużo chwastów, m.in. powoju, który przebił się nawet w kamieniu na podjeździe, mimo, że tego kamienia jest ok.40-50cm i jest ubity - to koszmar. Może kiedyś doczekam się tego, że wytępię te paskudy łącznie z perzem ...
U Ciebie pięknie to wygląda - wszystko idealnie skomponowane, zadbane. Ładnie wygląda fiolet przy bieli. Właśnie ostatnio pisałam u mnie, że jak już jakieś połączenie z bielą to fiolet lub niebieski
____________________
mój ogród Monika
an_tre 21:05, 28 sie 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
kaisog1 napisał(a)


Hoh ile razy ja to słyszałam "skończyło się" Pewnie jeszcze troszkę zakupów przed Tobą Poza tym ja nie oparłabym się żadnym okazjom
Dziś na "zieleni..." były cudne clematisy w naprawdę dobrych cenach.. i co..... nie wzięłam portfela! Jak się przyssałam do jednego to M patrzył jak na wariatkę


Oj Gosia - w takich chwilach warto się przyssać do M.



Zbyszku przyssałam się, a jakże ALe to egzemplarz wyjątkowo "twardy"


Danuś wiem, że był bo się ucieszyłam jak tylko weszłam a potem czarna rozpacz z braku portfela i karty właśnie



Chciałabym to zobaczyć jak się przyssałaś a on nic...? i co nie kupiłaś?
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
monteverde 21:09, 28 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
super zakupy, widać ,że jesieni na razie nie wpuszczasz do ogrodu, no i dobrze ja też nie , żurawka Rave to taka dla zainteresowanych http://www.florini.pl/zurawka-rave-on-div-classlatheucheradiv-p1487.html
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Sebek 21:10, 28 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danusiu - rośliny i zakupy jak zwykle zachwycające - cudeńka

A żurawka to według mnie Georgia Peach - przynajmniej mi je przypomina

No i ten bukiet goździków
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kaisog1 21:33, 28 sie 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ania ano nic. Jak skała
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Joanka 22:30, 28 sie 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Śliczne nowe nabytki Danusiu
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Matka 22:32, 28 sie 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Żurawka dla mnie?czymże ja sobie zasłużyłam!!!???nie wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
U Matki
Gabriela 22:44, 28 sie 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Monic napisał(a)
[Mam pytanie odnośnie kamyczków na rabatach - czy pod spodem masz włókninę, że tak ładnie udaje się to utrzymać bez chwastów ?


Ta włóknina mnie dzisiaj prześladuje, chyba już pójdę spać
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Kaisia 23:00, 28 sie 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Danusiu piękne zmiany, choć maleńkie w porównaniu do całości. Miskant Cabaret kupiłaś całkiem spory, chociaż powiem Tobie, że jest to jeden z wolniej rosnących i ma późny start wiosną przynajmniej u mnie. Miskant variegatus przy nim to wariat. Nigdy nie łączyłam ich z hortensjami, ale widzę że te biało paskowane pięknie przy nich wyglądają, dobrze by wyglądał również miskant morning light, ale ten jest bardziej delikatny i musiało by go być kilka sztuk dla efetu.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies