Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

monteverde 23:53, 28 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kaisia napisał(a)
Danusiu powiedz mi czy miałaś do czynienia z Hortensją bukietową BOBO jest to podobno nowość i zastanawiam się co to za cudo, bardzo odpowiadają mi jej wymiary i obfitość kwitnienia.

pozwolę sobie wkleić informację http://futuregardens.pl/hortensja-bukietowa-bobo-hydrangea-paniculata-bobo.html
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
malwes 00:04, 29 sie 2011


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
gardenarium napisał(a)


Wolno, ale zamieszczamy w wątku o Wystawie, tam mamy możliwość umieszczenia własnej recenzji i zdjęć co nam się podobało a co nie http://www.ogrodowisko.pl/watek/888-wystawa-zielen-to-zycie-2011


Dziękuję ślicznie - powrzucałam fotki i komentarze do odpowiedniego wątku.
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
Gardenarium 06:34, 29 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aniu, dziękuję za linka do "Bobo".

Kasiu, nie spotkałam jej w sprzedaży "sklepowej", ale niedługo na pewno będzie. MNie też odpowiadają jej kompaktowe rozmiary
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ewa 07:20, 29 sie 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
gardenarium napisał(a)
Pomimo zimna jest słonecznie





Wczoraj Danusiu upatrzyłam sobie ostrokrzew na pniu, czy jest nadzieja,ze pień trochę urośnie?
Takie wysokie są okrutnie drogie
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Kaisia 09:34, 29 sie 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
monteverde napisał(a)

Danusiu powiedz mi czy miałaś do czynienia z Hortensją bukietową BOBO jest to podobno nowość i zastanawiam się co to za cudo, bardzo odpowiadają mi jej wymiary i obfitość kwitnienia.

pozwolę sobie wkleić informację http://futuregardens.pl/hortensja-bukietowa-bobo-hydrangea-paniculata-bobo.html


Na tej stronce już byłam i przejrzałam wiele innych w internecie, pytałam bo może ktoś już ją ma w ogrodzie, lub miał z nią do czynienia osobiście, czy faktycznie tak mocno i niezawodnie kwitnie, jakie duże ma kwiaty.

Pozdrawiam
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Pszczelarnia 09:55, 29 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danuś, mnie się wydaje, że Ty musisz kupować roślinki - bo my na to tylko czekamy!
Piękny późnoletni poranek w Twoim ogrodzie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Martek 11:00, 29 sie 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ja też czekam na każde zdjęcie,każdą relację i odpoczywam sobie leżąc w moim ulubionym miejscu Pozdrawiam Danusiu Ciebie i Twoich Gości
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
magnolia 11:27, 29 sie 2011


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Witam
Od jakiegoś czasu czytam Was z ciekawością. Jestem projektantem zieleni i mam tez swój młody ogród. Młody, ale na szczęście ze starodrzewem. Bardzo lubię tu zaglądać, pobyć trochę wśród zapaleńców. Jeśli pozwolicie, będę tu wpadać, może kiedyś pokażę początki mojego ogrodu ( pomysł mam, gorzej z funduszami na realizację).
____________________
popcorn 11:38, 29 sie 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Danusiu,
przy okazji zmian na mojej rabacie z rh chciałabym podpytać o to, jak gęsto sadziłaś swoje? Jak zwykle piękny efekt osiągnęłaś. Chodzi mi o ich rzad po prawej od stawiku i lustra, cunningham white.
Nie przycina się ich raczej, prawda?

dziękuję za info,
pozdrawiam,
Karolina

PS piękne zakupy ostatnie!
____________________
Mój nowy ogródek
Pszczelarnia 13:50, 29 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusiu, jeżeli moje azalie pontyjskie mają mączniaka to wykonać jeszcze oprysk czy już oberwać im listki i wprowadzić w stan zimowania?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies