Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

zmolka 09:32, 14 paź 2011


Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 11
ana_art napisał(a)
łany hortensji śliczne, a co tam takiego kulistego daleko przy ściaie w donicy?


wielka choina kanadyjska strzyżona w kulę
____________________
zielono mi i cudownie!
Gardenarium 09:37, 14 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Patasia napisał(a)
Danusiu-super sprzęcik.Butki cudowne -wyglądają jak koronkowe Grabki plastikowe-jakiej są firmy-gdzie takie mogę kupić-do moich liści w trawce -idealnie by sie nadawały -bo mam problem z nimi -a mój sprzęcik ,nie tylko zbiera liście ale i troszeczkę uszkadza trawkę.Więc ,czasem zbieram ręcznie.


Grabki Fispo albo Fiskars. Tutaj na żywo z grabkami pokazuję prace ogrodowe w TVN 24 w marcu


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Patasia 09:41, 14 paź 2011


Dołączył: 04 sie 2011
Posty: 98
Dziękuję Danusiu-jadę na zakupki -przy okazji -wiem co jeszcze dokupić Chyba ,że takich nie znajdę-czy będą w Ogrodowiskowym sklepiku
____________________
zmolka 09:47, 14 paź 2011


Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 11
popcarol napisał(a)

Spotkanie z Przemkiem (Shrekol) i wizyta we Florini


och, szkoda ze mnie nie będzie
zawiozłabym Przemkowi wisienkę dla niego...

pozdrawiam Was serdecznie!
PS hortensje piękne!! i widoki... to szkółka gdzieś pod Wawa?



W Konstancinie, pod Warszawą.
____________________
zielono mi i cudownie!
Gardenarium 09:49, 14 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Patasia napisał(a)
Dziękuję Danusiu-jadę na zakupki -przy okazji -wiem co jeszcze dokupić Chyba ,że takich nie znajdę-czy będą w Ogrodowiskowym sklepiku


Roślin nie będzie, ale za to wszystko to, za co Wasz ogród Was pokocha
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:53, 14 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj zebrałam się i idę do ogrodu, bo wczoraj pogoda była fatalna i idę do ogrodu pozmieniać co nieco
Powsadzać co czeka, no i cebulki ostatnie posadzić. Mam katar po zimnej maślance Ale dam radę, może szybciej przejdzie
Liści też sypnęło nieźle. Gdy jechałam ze sklepu to tak leciały jakby zamieć zimowa była.

W sobotę przyjeżdża Grażka z Ogrodowiska, nie ma jeszcze wątku, ale mam nadzieję, że założy i pokaże swój ogródek
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Patasia 09:56, 14 paź 2011


Dołączył: 04 sie 2011
Posty: 98
gardenarium napisał(a)

Dziękuję Danusiu-jadę na zakupki -przy okazji -wiem co jeszcze dokupić Chyba ,że takich nie znajdę-czy będą w Ogrodowiskowym sklepiku


Roślin nie będzie, ale za to wszystko to, za co Wasz ogród Was pokocha



Danusiu-chodziło mi o grabeczki jak u nas nie dostanę-to poczekam na nie tutaj Widzę ,że nie tylko lęczę sie tu na oczy -ale tez cierpliwości Ogrodowiskowej
____________________
Gardenarium 10:03, 14 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak tak, cierpliwość i kosekwencja
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Patasia 10:08, 14 paź 2011


Dołączył: 04 sie 2011
Posty: 98
gardenarium napisał(a)
Tak tak, cierpliwość i kosekwencja


Tak Danusiu!!! Wy-Ogrodowisko -to co mi było najbardziej potrzebne !!!
____________________
Gardenarium 19:50, 14 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj nie byłam w pracy Ale za to porobiłam sobie troszkę w ogrodzie tak, jak zaplanowałam.

Po pierwsze - podzieliłam cebule pomiędzy nas Ale nie wsadziłam, tylko tamte są wsadzone

Skosiłam trawnik, na ulicy przy okazji pozbierały się liście









____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies