Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

ana_art 22:35, 13 paź 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
narcyzów jeszcze nie mam ale tak kusisz że chyba pojadę jutro i kupię u mojej babci był ogroooomny kawał dzialki zasadzony takimi najzwyklejszymi narcyzami, pamiętam jak rozkwitły jaki miały oszałamiający zapach....pamiętam jak zrywaliśmy je do wazonu....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 22:39, 13 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wiem które Aniu - powalają zapachem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 22:58, 13 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)

Dzisiaj u mnie sypnęło gradem, a tu niespodziewanie przyszła wielka dostawa nowych cebul

Hej hej - a jakich znowu?


A całe pudło chyba razem z 1500 sztuk Głównie narcyzy i tulipany.

Tulipany Tres Chic, White Triumphator i narcyzy Cheerfulness, Calgary, Thalia, Ballbout, Saint Keverne

Dla Mai, Wiesi i mnie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
an_tre 23:01, 13 paź 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
gardenarium napisał(a)


Dzisiaj u mnie sypnęło gradem, a tu niespodziewanie przyszła wielka dostawa nowych cebul

Hej hej - a jakich znowu?


A całe pudło chyba razem z 1500 sztuk Głównie narcyzy i tulipany.

Tulipany Tres Chic, White Triumphator i narcyzy Cheerfulness, Calgary, Thalia, Ballbout, Saint Keverne

Dla Mai, Wiesi i mnie.



oj będzie sadzenia aż miło
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Joanka 23:06, 13 paź 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Widoki wiosenne...... bezcenne
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
monteverde 01:53, 14 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
u mnie też nie mogę nic sadzić
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zmolka 08:49, 14 paź 2011


Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 11
gardenarium napisał(a)

Aaaaale cudo

Szkoda, że zakwita później niż limelight, ale podoba mi się bardzo


Lecę w poniedziałek wykupić pozostałe


CZEKAM, CZEKAM....
Schowaliśmy wszystkie horteksje do garażu, w obawie przed zmrożeniem kwiatostanów w czasie nocnych przymrozków.
____________________
zielono mi i cudownie!
justi 09:16, 14 paź 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Te tulipanki Tres Chic ja też w tym roku kupiłam. Jeszcze liliokształtnych nie miałam u siebie. Zobaczymy ile urośnie, bo coś buszuje nieustannie w ziemi. Wiele ich nie kupiłam, chyba ok 30 szt, więcej już nie było w moim ogrodniku. Zauważyłam też, że najszybciej znikały cebulki białych tulipanów, prawie puste pudełka były.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Gardenarium 09:20, 14 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
zmolka napisał(a)


Aaaaale cudo

Szkoda, że zakwita później niż limelight, ale podoba mi się bardzo


Lecę w poniedziałek wykupić pozostałe


CZEKAM, CZEKAM....
Schowaliśmy wszystkie horteksje do garażu, w obawie przed zmrożeniem kwiatostanów w czasie nocnych przymrozków.


Tak dużo ich jest...i takie śliczne - nie dałam rady wszystkich wykupić, ale troszkę poszło do mojego autka Trzeba przyznać szkółka pięknie się prezentuje jesienią, ach te barwy

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Patasia 09:24, 14 paź 2011


Dołączył: 04 sie 2011
Posty: 98
Danusiu-super sprzęcik.Butki cudowne -wyglądają jak koronkowe Grabki plastikowe-jakiej są firmy-gdzie takie mogę kupić-do moich liści w trawce -idealnie by sie nadawały -bo mam problem z nimi -a mój sprzęcik ,nie tylko zbiera liście ale i troszeczkę uszkadza trawkę.Więc ,czasem zbieram ręcznie.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies