Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w cieniu brzozy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w cieniu brzozy

Pszczelarnia 10:37, 15 wrz 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Te żółte pomidory i ja chwalę na zupę. Bardzo gęste.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
margaretka3 10:45, 15 wrz 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
laurowisnia napisał(a)

To jest dalia anemonowa Blue Bayou, na fotce od razu mi się spodobała i ładnie rośnie.

Gosia z pomidorków jestem bardzo zadowolona, Twoje smaczniejsze od tych kupionych z nasion. Zupka krem z tych żółtych wyśmienita.


Bardzo cieszą takie wiadomości. U mnie pomidorów już ciut mniej. Wczoraj tylko 5 litrów soku pomidorowego wyszło.
A gdzie dorwałaś tę dalię?

____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
laurowisnia 11:03, 15 wrz 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Ewo, wręcz aksamitne.

Gosia, w jakimś markecie, może to był Auchan. Jak się da podzielić to będę pamiętać o Tobie.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
rozark 11:04, 15 wrz 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
laurowisnia napisał(a)

Już idę, a noga, trochę podokuczała ale nie było to nic poważniejszego.


cieszę się
____________________
pozdrowionka
laurowisnia 09:36, 16 wrz 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Renia ja też, Ty kupujesz już nowe, a ja nawet o zakupach różanych nie myślę bo od wiosny mam jeszcze nie wsadzone.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 09:56, 16 wrz 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
eee_taam napisał(a)
Miło było cie poznać ...łatwo znalazłam twój watek...bo łatwy nik do zapamiętania

kilka fotek zdołałam obejrzeć ...no muszę nadrobić! ...bo juz mnie mocno zaciekawiły twoje rabaty

pozdrawiam


I nawzajem, było miło, fotki by było mniej nadrabiania. Ta rabata będzie poszerzana.


____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 10:08, 16 wrz 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
07_Rene napisał(a)
Agato, miło było Cię znowu spotkać
Próbowałam nadrobić Twój wątek i o dziwo mi się udało. Stanowczo za mało pokazujesz swojego ogrodu, a jest taki piękny.
Kwitnie mi Agastache od Ciebie Za to Penstemon słabo przyrósł, chyba zbyt mocno go chwasty stłumiły.

Renata, żartujesz sobie ze mnie, dla Ciebie motylek, którego szukałam jak byłam małą dziewczynką biegając po łąkach, a będąc na wakacjach u babci. Wtedy się nie udało.


____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 10:34, 16 wrz 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Agania napisał(a)
Laurko Agatko
zawsze chciałam Cię poznać, w końcu się udało u Alinki...za driakiew dziekuję stokrotnie... 3 sztuki mi wyrosły...reszta unikła

Fajnie, że jesteś, kiedy do mnie przyjedziesz?
Zostawiam pamiątkowe zdjęcia ze spotkania u Alinki

Aganiu, było miło, dziękuję za fotki i zaproszenie, będziemy się kontaktować na pw.
Driakiew pilnuj przed ślimakami, u mnie się już dobrały do tych najmłodszych, a trawki jak się udały?

____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
laurowisnia 10:43, 16 wrz 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Urszulla napisał(a)
Bardzo się cieszę że Cię poznałam wpadam na chabry i już zapisałabym się na nasiona tych fioletowych i bordowych- czy będziesz robić segregację nasionek? dziś tylko się witam,a w wolnych chwilach chętnie pooglądam Twój ogród z bliska

Ulka, fajnie, że zaglądnęłaś, wpadaj i na inne kwiatki np. na te lobelie, polubiłam ten kolor.

Jeśli chodzi o nasionka, zapisane, tylko będą niesegregowane, myślę, że pszczółki i tak wszystko wymieszały.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Urszulla 13:23, 16 wrz 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
laurowisnia napisał(a)

Ulka, fajnie, że zaglądnęłaś, wpadaj i na inne kwiatki np. na te lobelie, polubiłam ten kolor.

Jeśli chodzi o nasionka, zapisane, tylko będą niesegregowane, myślę, że pszczółki i tak wszystko wymieszały.



Lobelie fajneteż lubię, miałam niebieskie w zeszłym roku a ten fiolecik milutki ważne że ich ślimaki nie jedzą u mnie to ważny priorytet w ogrodzie. A czy ślimaki mogą zjeść liście róż, bo mi coś obgryzło jedną Edenkę.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies