Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ewy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ewy :)

Milka 15:03, 11 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
obie cudne!!!! moja Susan na nowo się odbudowuje, bo po poprzednim roku, połowy nie ma, ale kwitnie, czyli żyje)
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Evchen 16:11, 11 kwi 2014


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Piękne są Twoje magnolie, Ewuniu Widziałam białego lilaka, śliczną ma koronkę Moj bielutki ma kilka lat i dopiero w tym roku będzie kwitł po raz pierwszy Uwielbiam zapach bzu Unosi się w całym ogrodzie, kiedy kwitnie.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Mirella 22:05, 11 kwi 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Cudne Magnolie z obwódką bukszpanową, śliczny obrazek.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
agnieszka_ja... 23:37, 13 kwi 2014

Dołączył: 13 kwi 2014
Posty: 6
Witaj Ewuniu ,nie bede zameczać Cię moimi ochami i achami bo brakłoby tu miejsca jednym zdaniem ogród cudny i obejżałam wątek juz kilka razy tak ,że ja tu nie od dzisiaj .
Moje pytanie do Ciebie jest takie ,gdzie zakupiłaś mary rose ????,bo w Twojej ulubionej R nie ma jej ,a ja właśnie zwolnilam idealne miejsce dla dwóch, trzech takich krzaczków . Czy każdego roku tniesz ją krótko ,czy to znaczy 3-4 oczko czy wyżej ?
Będe wdzieczna za odpowieź , a Twoj ogród zawsze będzie dla mnie wzorem
Milka 13:20, 14 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gdzie foty z rewolucji?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 09:19, 17 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ewo może z tym starym bzem mialo tak być aby zrobił miejsce dla nowego, może jeszcze piękniejszego??

Magnolie to najcudowniejszy widok wiosną. Masz rację , dlatego je tak kochamy, bo tak krótko nas zachwycają i na dodatek w okresie gdy reszta ogrodu jeszcze jest smutna i brzydka.
Ten rok był wyjątkowo dobry dla magnoli, nie było przymrozków, ktore uszkodziły by kwiaty, nie bylo wiatrów i nie było za gorąco. Już od trzech tygodni cieszą nasze oczy a końca nie widać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gierczusia 16:06, 17 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Poczytałam ,że Ci ńiestety figę zmroziło ... .... A moja jeszcze ani widu ani słychu... Niesamowite....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Katkak 16:44, 17 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Ewuniu Jest tak pięknie, że ja zostaję
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Eve 20:00, 18 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Witajcie

Ogród wysprzątany, prawie w domu lekko ogarnięte, 2 mazurki upieczone, jajka kolorowe, jutro reszta..
Może wreszcie coś do Was napiszę i wrzucę kilka zdjęć

Irenko
obie cudne!!!! moja Susan na nowo się odbudowuje, bo po poprzednim roku, połowy nie ma, ale kwitnie, czyli żyje)

Trzymam kciuki za Twoją Susan, odbuduje się i będzie miała ciekawy kształt

Evchen

Piękne są Twoje magnolie, Ewuniu Widziałam białego lilaka, śliczną ma koronkę Moj bielutki ma kilka lat i dopiero w tym roku będzie kwitł po raz pierwszy Uwielbiam zapach bzu Unosi się w całym ogrodzie, kiedy kwitnie.

Dzięki za miłe słowa, biały lilak niestety odszedł w niebyt Mam nadzieję, że Twój się rozrośnie i będzie cieszył Cię swoim zapachem

Mirello

Cudne Magnolie z obwódką bukszpanową, śliczny obrazek.

Ja też lubię ten obrazek, dziękuję

Agnieszko

Moje pytanie do Ciebie jest takie ,gdzie zakupiłaś mary rose ????,bo w Twojej ulubionej R nie ma jej ,a ja właśnie zwolniłam idealne miejsce dla dwóch, trzech takich krzaczków . Czy każdego roku tniesz ją krótko ,czy to znaczy 3-4 oczko czy wyżej ?
Będę wdzięczna za odpowiedź , a Twój ogród zawsze będzie dla mnie wzorem

Ale miłe słowa, dzięki Do wzoru to mu jeszcze daleko..
Kupowałam Mary Rose w OBI,
Zapytaj Ewę, ona ma piękne róże, sprzedaje super sadzonki, znam ją z innego forum, u niej nic nie kupowałam, ale wiem, że ma świetne sadzonki, na pewno coś poradzi.
http://www.rozarium.org/sklep/r-e-angielskie/

Angielki oczywiście możesz nisko ciąć jeśli chcesz mieć niskie zwarte krzewy, ja swoje tnę tylko korygująco, chyba, że chcę je odmłodzić lub gdy krzew jest za duży.



Irenko, foty będą

Marzenko
Ewo może z tym starym bzem miało tak być aby zrobił miejsce dla nowego, może jeszcze piękniejszego??

No właśnie tak myślę, przecież Palabin najpiękniej pachnie


Elu, gierczusiu

Poczytałam ,że Ci niestety figę zmroziło ... .... A moja jeszcze ani widu ani słychu... Niesamowite....

Figa żyje Zmroziło tylko pierwsze listki, ale są nowe, stare obcięłam i nic nie widać Rośnie pięknie i ma kilkanaście fig, które urosły sobie zimą jak siedziała w garażu Mam nadzieję, że Twoja odżyje, trzymam kciuki

Katkak, Kasiu
Witaj Ewuniu Jest tak pięknie, że ja zostaję

Zapraszam częściej Miło mi, że do mnie zaglądnęłaś

Figa ma się dobrze




Pojawiają się pierwsze kwiaty na różanecznikach, niesamowicie wcześnie



Moje ulubione tulipanki, cebulowych w tym roku mam na lekarstwo



Mam w ogrodzie aż 3 hiacynty











____________________
ogród Ewy
Mirella 20:09, 18 kwi 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088


Wesołych Świąt Ewo
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies