Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ewy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ewy :)

Eve 11:57, 08 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Elu, miedzian na grzyba, ale to już ostatnie dni, kiedy można pryszczyć

"Ze zdjątka to się zdrowo uhihrałam ... Ps..nie wiem , jak to się pisze "

chyba 2 x ch tak mi komputer podpowiada, z ch takie tłuściejsze i bardziej chichrające przez samo h to takie od hihi

Mam róze na południowo zachodniej ścianie, zdecydowanie tam trzeba je mocno podlewać, róż bordowych bym nie dawała na południową bo one bardziej wrażliwe na pieczenie Może różowe lub białe?

____________________
ogród Ewy
Mala_Mi 19:31, 08 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja tam mogę miedzianem pryszczyc i potem.. bo u mnie wegetacja stanęła od 2 tygodni.... zimno jak diabli .. i mży... brrrr
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gierczusia 21:44, 10 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Eve napisał(a)
Elu, miedzian na grzyba, ale to już ostatnie dni, kiedy można pryszczyć

"Ze zdjątka to się zdrowo uhihrałam ... Ps..nie wiem , jak to się pisze "

chyba 2 x ch tak mi komputer podpowiada, z ch takie tłuściejsze i bardziej chichrające przez samo h to takie od hihi

Mam róze na południowo zachodniej ścianie, zdecydowanie tam trzeba je mocno podlewać, róż bordowych bym nie dawała na południową bo one bardziej wrażliwe na pieczenie Może różowe lub białe?



Uhhhummmmm .. Ostatnie dni pryszczenia na grzyba ... Ale jak niedawńo pryskałam promanalem to mogę teraz na grzybiora ???... Czy jakaś przerwa jest ńiezbędna ??

Muszę sobie zapamiętać ,że chichrać się trzeba na wypasie .. Mój sprzęt nie znał tego wyrazu

Róże mam na oku jasnoróżowe .. Wytrzymają ???

I za kwas ortofosforowy bardzo ,bardzo , bardzo dziękuje


Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Milka 13:13, 11 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

Bez kobiety nie da rady!




o jej, ale się uhihrałam!!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
magdaB 22:28, 11 mar 2014

Dołączył: 04 wrz 2013
Posty: 76
Ewo bardzo dziękuje za odwiedziny
Wpadłam z rewizytą i..? padłam...z powodu róż oczywiście. Są piękne! Ale to słyszysz pewnie od wszystkich. I słusznie. Niesamowita kolekcja.
A zdjęcie kwaśnej rabaty z perspektywy furtki z cegły... myślałam że to pocztówka

Wszelkie rady dla początkującego ogrodnika mile widziane


____________________
Bukszpanowo-cisowy początek ogrodu
Milka 13:23, 12 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I co tu tak bez wczorajszych wieści ogrodowych?
Ja jestem ciekawa też innych roślin, bo przecież nie tylko róże u ciebie, wbrew temu, co wszyscy myślą, masz wyjątkowy okaz hortensji na którą się czaję
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mirella 15:29, 12 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Ewo, z ogromną przyjemnością obejrzałam Twój wątek, to co zobaczyłam zachwyciło mnie bardzo, bardzo lubię taki romantyczny klimacik, jestem również miłośniczką róż, mam ich sporo jak na moje warunki, ale wciąż mam nowe pragnienia związane z różami. Zamówiłam kolejne cztery już nie mogę się doczekać kiedy zakwitnąogród zachwyca.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
gierczusia 22:08, 16 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewcia .. Poproszę o dawkowanie kwasu ortofosforowego

Ściskam .. I miłego tygodnia
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Milka 16:52, 17 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewa, poproszę fotke tej hortensji na którą się czaję, jest szansa, może oderwij jakąś z boku i wciśnij koło matki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 10:49, 20 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewa, to cis baccata po 45, dałby za 40, są wielkie, kopią tylko do końca tygodnia

a to moje po 12 minus 10%, też ta odmiana tylko Aurea

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies