Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ewy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ewy :)

Eve 20:33, 18 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Dziękuję Mirello za śliczną kartkę i życzenia

Też życzę Ci wszystkiego najlepszego, pięknej pogody, miłości i błogiego lenistwa


Każdego ogrodnika dopada czasem chcęć przewrócenia ogrodu do góry nogami, mnie też dopadło

Zainspirowana przez koleżankę i pod jej dyktando, bo to ona jest twórcą nowej rabaty, jak to mówi : wykonceptuowała ją popracowałam w zeszłym tygodniu i mam nową stara rabatę
Ula, dzięki śliczne Podziękowania składam, bo Ula czasem tu zagląda. ale rezyduje na innym forum i ma piękny! ogród! Na szczęście mieszkamy niedaleko od siebie więc, mam okazję oglądać jej ogród na żywo, a Ula ma naprawdę ogród świetnie skomponowany i jest miłośniczką bukszpanów i iglaków no i rękę do nich niesamowitą !
Zapomniałam dodać, że do pracy nie byłam sama oczywiście Ula nie tylko konceptuowała, ale kopała sadziła i tworzyła kompozycję, przywiozła swojego eMa do pomocy, pracował też mój eM, no i ja .. Zgraną ekipą byliśmy, praca szła szybciutko, rabata stworzona została w 8 godzin!

Wracam do mojej rewolucji
Było tak.. Nudna kwaśna rabata, z płożącymi iglakami, ładna wiosną w czasie kwitnienia, a potem, nuda, nuda..





A potem był chaos, wszystkie rośliny wykopane, bałagan...













____________________
ogród Ewy
Eve 20:42, 18 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Potem było już lepiej Podcięte tuje, wyczesane dokładnie, 7 worków śmieci z nich było!



Bez jamników w ogrodzie nic nie może się wydarzyć, na fotkę załapała się ta bardziej ciekawska, ta druga nie lubi się brudzić



Powstaje górka ..



Już jest



____________________
ogród Ewy
Eve 20:48, 18 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Coraz więcej się dzieje na rabacie







Efekt końcowy, na razie Brakuje jeszcze wielu roślin i kory, ale powoli się zapełni



____________________
ogród Ewy
Eve 20:55, 18 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
A to jest dowód na to, że migdałek wyleci z mojego ogrodu!
Piękny był w zeszłym roku, a w tym??



Kwitną orliki




Piwonia drzewiasta zaszczyci mnie jednym kwiatem



Mary Rose zakwitnie w kwietniu!

____________________
ogród Ewy
liska 21:23, 18 kwi 2014

Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 2
Ewa masz juz paki róz? wow
ja swoje dzis ogladalam... ale nie ma ani jednego ...
za to listki zdrowe, pieknie się rozkrzewiły
____________________
Eve 08:23, 19 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Iza

Mary Rose startuje zawsze najwcześniej razem z Adamem Chodunem

Na Twoich też się pokażą Najważniejsze, że ładnie się rozkrzewiły

____________________
ogród Ewy
Eve 20:00, 19 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Wszystkim zaglądającym do mojego wątku, znajomym i nieznajomym życzę zdrowych, smacznych i rodzinnych Świąt :)



____________________
ogród Ewy
Bogdzia 21:34, 19 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gardener27 11:17, 21 kwi 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Wita serdecznie Wpadłem z rewizytą choć nie raz już u Ciebie byłem Ogród jest przepiękny

Rewolucja na kwaśnej rabacie wyszła bardzo ładnie

Ja też migdałka się pozbyłem bo bardzo kapryśną jest rośliną Po wycince masz miejsce na nowe nasadzenie

Pozdrawiam świątecznie !
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Mala_Mi 23:08, 21 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ewuś... rewolucja i u Ciebie..... ale wyszło piękniej... i wydawałoby sie, że już nie ma co u Ciebie poprawiać.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies