Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje poletko

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje poletko

Mala_Mi 17:37, 05 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Celina napisał(a)


Trochę zrobiłam Bogusiu. Przesadziłam dwie róże pnące, bo miały kiepskie miejsce i nie chciały rosnąć.

A M zrobił szerszą rabatę na hosty. Tez muszę przesadzić. Ciasno miały. Pracy mam sporo. Wczoraj było ciepło i dużo ludzi na ogrodach. Dzisiaj jeszcze nie wiem czy pójdę, zobaczymy czy M-muś będzie miał chęć.



O kurze.. jaka piękna.... jak to widzę to pochwalam się za decyzję kupna białych róż... jak sie Twoja nazywa??
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
mira 17:41, 05 mar 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
cudna ta róża też czekam na nazwe ja zamowiłam a teraz widzę że cudnie wygląda z tym siwym kudłatym zapomniałam nazwy
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Celina 21:15, 05 mar 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Mala_Mi napisał(a)


O kurze.. jaka piękna.... jak to widzę to pochwalam się za decyzję kupna białych róż... jak sie Twoja nazywa??


Różę kupiłam przed czasami O. więc nazwa była nieistotna

A tak w ogóle to co rok ją przesadzam bo jakoś mi nigdzie nie pasi. A ona kwiaty daje jak gupia i to dwa razy bardzo obficie.
Chyba zacznę ją lubić bo uparta jak ja
____________________
Celina - Moje poletko
Celina 21:31, 05 mar 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
mira napisał(a)
cudna ta róża też czekam na nazwe ja zamowiłam a teraz widzę że cudnie wygląda z tym siwym kudłatym zapomniałam nazwy


To kudłate to o kutnerowych liściach? To czyściec wełniasty mam go już dużo za dużo.

____________________
Celina - Moje poletko
Celina 22:33, 05 mar 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
madzielena napisał(a)
Celinko zajrzałam do wskazanej przez Ciebie strony 396 - ogrom pracy, który włożyliście w doprowadzenie w tak krótkim czasie działki do stanu tak dobrego jest niesamowity i napawa mnie optymizmem

Czy mogę podpytać, jakie krzewy masz na działce? Szukam krzewów bezproblemowych (tzn. nieprzemarzających łatwo), nietrujących, szybko rosnących i do tego ładnych, lubiących raczej cięższe gleby, o różnych upodobaniach słonecznych (pełne słońce i półcień).

Jeszcze jedno pytanie - z natury tych, których zadawać nie wypada, ale cóż, czasem trzeba - macie jakieś miejsce ustronne na działce czy kibelek typu drewniana budka? Jak rozwiązaliście ten problem?

Pozdrawiam!

Odpisałam u Ciebie
____________________
Celina - Moje poletko
Kindzia 17:48, 06 mar 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Faktycznie, piękna biała i piękne zdjęcie!

Jak patrzę na ten Twój czyściec to mam wątpliwości czy to, co rośnie u mnie, to też czyściec...moje to niskie jest, też takie miziate wprawdzie, ale mam wrażenie, że mniej szare, a bardziej zielone...muszę obfocić w lecie...nawet zdjęcia nie mam, żebyś podpowiedziała co to u mnie rośnie...

Buziolki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
EPODLAS 20:53, 06 mar 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Celinko to na pewno jest czyściec. Ja też mam, ale u mnie się tak nie rozrasta. Ja go przycinam przed kwitnieniem, wolę jak jest niski. A róża piękna i jaka bielutka
____________________
Mój ogród
boguslawa_ma... 17:10, 08 mar 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Celinko byłas na działeczce czy świętowałaś?
Ja choruje i nie mogłam iść ,a słoneczko świeciłoPozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
zawitka 11:54, 09 mar 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14049
Słoneczko to Celinka na działce ozdrówka Ha ha i słoneczka dużego
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Mala_Mi 08:34, 10 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wniosek prosty - uparte jest piękne Metamorfozę w metamorfozach widziałam To jest metamorfoza
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies