Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

agata_chrosc... 11:05, 10 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
I do tego pracowita! Jak ja bym takie hektary do obsadzenia miała jak Ty, to już bym sobie donicami głowy nie zawracała- ani plastikowymi ani żadnymi. A Irenka proszę - do domku je na zimę, żeby nie zmarzły
____________________
ogród w Holandi
Milka 11:42, 10 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
wyskoczyłam na zewnątrz, brrr jak zimno!
już wstawiam zdjęcia jedne plastiki, a inne ceramiczne, ciekawa jestem twojej opinii?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
JulkAd 14:35, 10 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Agatko, a jak Twoja wiosna? Do przodu czy do tyłu raczej? Nasze czarowanie nie do końca pomogło, trochę zimnawo za oknem....ale miłej niedzieli życzę
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
agata_chrosc... 16:45, 10 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Irenka - lecę oglądać
Julita - wiosna zdecydowanie do tyłu.Zimno jak w psiarni! W nocy przez cały tydzień ma być -4 do -6. A tymczasem przez te kilka ciepłych dni wszystko poszalało i wygląda jakby zaraz miało kwitnąć. Na przykład narcyze - widać kilka końcówek liści brązowych przez poprzednie mrozy, ale między nimi już gotowe do rozkwitu pąki:


a pod hortensjami tulipany i narcyze sa już bardzo duże:


Wszystkie róze powypuszczały malutkie listki. Cóz było robić - cebulowe okryłam stroiszem, a nad różami rozpięłam coś w rodzaju namiotu. Podobnie zanamiotowałam różę pnącą, bo bym jej nie darowała, gdyby teraz miała zmarznąć! Zobaczymy czy te nowatorskie metody przyniosą poządany skutek w postaci bezszkodowego przetrwania ostatnich tegorocznych mrozów. Bo już myslę, że to będa ostatnie!
____________________
ogród w Holandi
Urszulla 17:05, 10 mar 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21805
Tak szkoda byłoby takich okazów stracić
dobrze że okryłaś
ja hortensję ogrodową wykopałam i cieszę się że to zrobiłam.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Bogdzia 21:58, 10 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agata_chroscicka napisał(a)


Bocku, oni tu nawet nie słyszeli, że takie coś jest i pewnie by im trochę czasu zajęło zrozumienie sensu. Przypuszczam też, że dla różwnowagi jakiś sąd by nakazał natychmiastowe wprowadzenie Dnia Mężczyzn.


Dzień Mężczyzn był dziś.Duże masz już te roślinki.Miłego najbliższego tygodnia życzę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AniaDS 22:28, 10 mar 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Ale już okazy urosły
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Kondzio 10:18, 11 mar 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
agata_chrosc... 10:58, 11 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Urszulla napisał(a)
Tak szkoda byłoby takich okazów stracić
dobrze że okryłaś
ja hortensję ogrodową wykopałam i cieszę się że to zrobiłam.


no zobaczymy czy przetrwają. Ja mojej hortensji nie okryłam i troche się martwię, ale stoi blisko domu i ma temperaturę zawsze nieco wyższą
pozdrawiam
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 10:59, 11 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Bogdzia napisał(a)


Dzień Mężczyzn był dziś.Duże masz już te roślinki.Miłego najbliższego tygodnia życzę.


Ale to jakiś tajny ten dzień mężczyzn bo mało kto o nim wie. trzeba jakoś spopularyzować. Tylko czy oni zasługują?
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies