Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

agata_chrosc... 18:32, 05 mar 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
bociek napisał(a)
Agata, boszzzzzzz, jakie cuda. Nacieszylam oczy kolorami i.... roslinami. U nas wszystko jeszcze pozamykane...

Roza cudna, nie zastanawiaj sie w ogole, miejsce sie znajdzie Nie ma mozliwosci, zeby sie nie znalazlo


Boćku, ale pięknie w locie wyglądasz
No nie znajdzie się, mowy nie ma. Róze poutykane już jedna przy drugiej. Istnieje jeszcze tylko taka możliwość, że jak mnie powojniki zawiodą ( wsadzone w zeszłym roku jesienią i teraz mają już piękne pąki) to wytnę do nogi i pod płotem te pnące posadzę. No coś za coś!
Pozdrawiam Boćku serdecznie i wpadnę do Ciebie zobaczyć jak rabata kolejowa się ma po zimie
____________________
ogród w Holandi
hanka_andrus 18:45, 05 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Tę girlandę miłości to bym chciała! Może gdzie wypatrzę? Ciekawe jak drogie są u Was róże?
Pozdrawiam! U mnie też już się zaczęło kwiecić.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 18:52, 05 mar 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Agatko na naszych sklepach ogrodniczych jeszcze kłódki wiszą. A u Ciebie już wiosna. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
bociek 18:54, 05 mar 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Agatka, nie mow, sprawdz jeszcze raz, moze gdzies tam malusienki skrawek dla niej znajdziesz

Kolejowa ma sie nadspodziewanie dobrze (odpukac, bo spodziewamy sie mrozow w przyszlym tygodniu), zapraszam na spacer
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Przetacznik 18:58, 05 mar 2013


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Róża Helena Renesansowa - ta ostatnia bardzo mi się podoba, a w tym sklepie piękny ład, wszystko równiutko poustawiane...
Pielęgnuj trawnik, pielęgnuj bo ja tu już o urlop walczę i termin wstępnie wpisałam ; )
____________________
KasiaWB 19:38, 05 mar 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Agatko, witam Ciebie wiosennie, bo u Ciebie piękna wiosna już na całego mi wiosna w głowie, chociaż na działce jeszcze niestety śnieg zalega, pocieszające,że już niedługo
Fajnie pooglądać te sklepowe półki ogrodnicze
Pozdrawiam!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Ana 20:21, 05 mar 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
agata_chroscicka napisał(a)


Pies i trawa to nie jest dobrana para niestety. Moi sąsiedzi mają od jesieni psa i trawnik już zryty dokumentnie! Ja już sie szykuję na dopieszczanie trawnika


No niestety U mnie trawnik zryty, dziś wyniosłam reklamówkę twardych dowodów zdrowego odżywiania...no, jak ze szczeniakiem, na spacery chodzi ,a robi mi na ogrodzie
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 20:23, 05 mar 2013


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
agata_chroscicka napisał(a)


a o tym czyli o biesiadach w ogródku, jeszcze niestety na razie można pomarzyć






Aaaaa!!! Agatko!!! jaka cudna aranżacja! I te kolory!!!!!! I metalowe kosze i drewniane skrzynki, i drukowane poduchy! I migdałki jak z bajki! aaaaa....

i jak ja mam teraz spać ?

Szkółka jak marzenie, wyposażona i jaki porządek! U nas to wszystko ze wszystkim...z resztą w większości świeci pustkami jeszcze
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
JulkAd 20:37, 05 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Agatko, cudnie w ogrodzie już masz, a u mnie trawa szara i bura. Twoja to rewelacja ! A szkółka.....szkoda, że u nas takich nie ma, a róże jednak przez neta trzeba będzie kupić. Buziam wieczornie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Enya73 20:43, 05 mar 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Agatko, dawno do Ciebie nie zaglądałam, spóźnione gratki z okazji 500 stron Jaka już piękna wiosna u Ciebie
Wybieramy się z Anią S do Keukenhof od 19 kwietnia. Czy to dobry termin wg Ciebie? Czy możesz nam polecić jakieś ciekawe centra ogrodnicze w pobliżu? Będziemy nocować w Amsterdamie. Będziemy do 21 kwietnia.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies