Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 20:30, 28 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
marzena napisał(a)
zaglądam do Ciebie patrzeć na Twoje kompozycje zawsze przemyślane, bardzo podoba mi sie tło muru dla Twoich roślin, róże The Fairy piekne
u mnie też okrywowe jeszcze ładnie kwitną


Marzenko The Fairy bardzo lubię ... niby rachityczna ... niby subtelne "niewiadomoco" a w konsekwencji ma moc ... kwitnie nadal i generuje nowe pąki dziesiątkami ... zachwyca do piwrwszych przymrozków więc jak nie kofać ...

podglądałam Twój ogród ... zjawiskowo romantyczny i rozwazny ... nigdzie nie zostawiam śladu ... albowiem tkwię w niedoczasie z szokiem ... już się poukładałam w nowych okolicznościach więc i na forum mam nadzieję wrócić do formy

pozdrawiam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 20:31, 28 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Danutka napisał(a)
OOO jakie masz śliczne róże i lawenda hmmm masz kilka szczepek dla mnie


Danutka nie robiłam szczepek ... zrobimy wiosną ... nie ogarniałam czasowo ale jak wiez krzaczków lavande u mnie sporo ... rosną jak gooopie ... możesz sobie wykopać największą ... wracaj z tego wygnania bo człowiek czeka buziak
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
baraga1904 20:32, 28 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...mam Leosia dzięki Tobie...
...i Novaliske zakupiłam...zobaczę cóż tego wyjdzie...
Konstancja30 20:38, 28 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
baraga1904 napisał(a)
...mam Leosia dzięki Tobie...
...i Novaliske zakupiłam...zobaczę cóż tego wyjdzie...


Aga Leosie dokupiłam sztuk dwa ... ta róża jest niesamowita i wiem, ze warto ...

Novaliska ... no cóż bardzo jestem sama ciekawa jak to z nią będzie ... kontrowersyjna ... ale niekonwencjonalna ...

Aguś jak wspomniałam bywam tylko paskuda jedna nie ujawniam się ... i wychodzę bez słowa (co mam nadzieję od tego tygodnia zmienić nie wiem czy dobrze bo mąż mawia, ze moje milczenie czasami go uspokaja ) ... i właśnie tak cichaczem się poszwędałam po ogrodzie i blogu i ...

ogród dopieszczony !!!
a blog przesmaczny tak dla ducha jak i ciała ...

buziak
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:20, 28 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
wrzesień mnie przeczołgał zawodowo i mentalnie ... szczęśliwie zahaczyłam o festiwal róż ... nieszczęśliwie nie udało się z festiwalem traw ... ale następnom razom musi się udać ...

wczorajszy ranek nie zapowiadał ładnego dnia ... jednak gdy ja perfekcyjną i ze ścierą rzuciłam się na powierzchnie w domku siem wypogodziło ...
ok 14 wypadłam na front i ... dostałam turbo doładowanie ...

wygenerowałam dwa wory zielonych śmieci (chwasty i obcięte byliny) ...

zlokalizowłam nowe pąki jeżówki ... apel o porcję słoneczka do matki natury by mogły zakwitnąć ... o tej porze cenne

spionizowałam The Fairy bo legła ... nie wiem gdzie usłyszała, ze dama ma leżeć i pachnieć ale ponieważ nie pachnie to i leżenie jej uniemożliwiłam ... teraz jest dama o laskach

powstała hipoteza na nowe obsadzenia i chyba w momencie kombinowania misz maszu zrozumiałam, ze muszę zrobić kancik ... miałam spróbować ... ale się zawzięłam i ...

colage z przed i po w odwrotnej kolejności ... bo z sił na montażu padłam



w trakcie



i po ...


____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:20, 28 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
po ... będzie więcej bo dumnam









i żeby było jasne ... po latach pokazywania paluszkiem to wszyściutko zrobiłam samiuska ... dziś spełzłam z łóżka ... na kolanach dotarłach do schodów ... zjechałam na tyłku ze schodów i jestem bardzo szczęśliwa
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 21:20, 28 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Brakowało Cię dzisiaj bardzo.... Wstrętna technika!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Loosiuu 21:24, 28 wrz 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Kanciki pierwsza klasa
Zagęściło się w tym roku Super jest!
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Konstancja30 21:29, 28 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
zaczęłam świadomie posiadać róże i tak moja pierwsza (ale już nie jedyna !!! ) austinka Scepter'd Isle ma monitorowane aspekty kwitnienia

to jej kwiat z drugiego tłoczenia - uważam że kwiaty w drugim ma kształtniejsze i mocniejsze albo to kwestia słabszego słońca ... jeżeli tak to znaczy, że nie powinna być wystawiona na mocne słoneczko ...

tydzień temu





i dziś



zdjęcie lekko wzmacnia odcień ... jest cudnie porcelanowa ... jaśnieje z przekwitaniem ... ale w drugim tłoczeniu utrzymuje kwiat tydzień !!!

czekam na kolejne ...



w drugim roku krzaczek ładnie się rozrósł ... muszę ją chyba mocniej podkrzesać wiosną bo gałązki są wiotkie ... i kwitnie na jednej wysokości ... to ku pamięci ...




____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 21:39, 28 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
frontowe szczegóły







łan tojeści dostanie nawiasy z łanu brązowej buchananii ... sama tojeść każdej wiosny będzie na kilka cm od odgraniczającej blachy kancikowana dla kształtu łanu wg mojego a nie łanu widzimisię ...

łan buchanani za tojeścią ma być pierzynką dla czegoś sztuk 3 na kiju ... tak ... tak jak u Madżenki ...




puste miejsce już niebawem wypełni Leo sztuk 2 ... i kule bukszpanowe ... coś jeszcze ale koncepcja w tym "jeszcze" ciut kulawa
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies