Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

noemi 17:26, 05 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Piękne obrazki pokazujesz Izuś Rdest mnie kręci i ice dance

Buziak
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 23:21, 05 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mnie siĘ w te i we wte podobywuje. Już sobie na fb looknęłam
Czyli moje brązowe mam wyciepać do ice dance?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
martaibartek 09:54, 06 paź 2014


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Taras bardzo klimatyczny! Śliczne dechy, donice, dodatki!
Rabaty powalające! Kompozycje idealne. Kanciki mistrzostwo. Jednym słowem paczę i paczę i podziwiam! ukłony
____________________
ka1sia 22:40, 06 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
wow też mi się tu podobywuje a jutro zobaczę na żywo, hurrraaaa!
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Madzenka 06:53, 07 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
To ja liczę na fotki Kasia!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 11:05, 08 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Obrazki na FB widziałam.... a tekst poczytałam tu:



miało być ciut inaczej ale po obejrzeniu relacji z Wojsławic zapragnęłam mieć swoją mikro fantazję wojsławicką na areale i szpaler z ice dance ... trawka ice dance z tych co to Mała Mi (buziak ) w głupocie swojej przed wizytą w Wojsłąwicach rozdawała na prawo i lewo ... z jednej albo dwóch donic z zacną sadzonką (Anek ma łopatę i ostrą i dużą ) metodą podziałów rozlicznych mam szpaler na długości ok 8 metrów



No leżę i kwiczę ze śmiechu..... może i głupota, ale za to ile teraz radochy.. i twojej i mojej

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Konstancja30 21:42, 08 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
zasłyszane pod płotem ... tym razem bez Wiernych ...

zawzięta ogrodniczka prze na szpadel (bynajmniej nie mercedes wśród szpadli i bynajmniej nie mająca o tym pojęcia ogrodniczka ... potwierdzam skoro ja wykopałam dół słuszny - dół wykopać może każdy ) ... pomimo braków w klasie narzędzia jak i doświadczenia "napierającej" ... wbrew korzeniom sosny (4 metry od sosny !!! ) ... dołek pod Leosia2 wyszedł słuszny ...

... no to wymościmy ziemią ...
... no to wymościmy
... Izuś gówienka
... daj Kasiu gówienka ... (obornik bydlęcy zł 8 i groszy pięćdziesiąt nabyty w ulubionej szkółce w K - gdyby mi 5 lat temu ktoś powiedział, ze gowno w rzeczy samej będę kupowała to bym się dobrze ubawiła )
... ok wymieszamy ... nasypujemy ziemi ...
... Izuś wody ???...
... daj Kasiu wody ... wymienszamy ... ziemia ... róża ... woda ... ugniatamy ...
i tak do zmroku ... ostatniej róży nie widziałam jak sadziłyśmy ...

i przy takich to wysokopoziomowych dialogach ... dwie poniekąd mające się za inteligentne kobiety ... zameldowały na rabatach 7 róż plus gracki ...
dół pod każdą pół metra na pół metra ... ja kopałam ... Kasia mieszała ziemię i wydzielała gówienko ...

Kasia jesteś bossska i bardzo dziękuję za bycie ... działanie ... i sadzenie wespół z mną ... ... buziaczek w te zapewne obolałe mięśnie

foto w terminie późniejszym ... niestety od kiedy straciłam pozycję paparazzi a awansowałam na naczelnego ogrodnika ugoru i gospodarza w ogóle !!! dokumentacja fotograficzna cierpi
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ka1sia 22:10, 08 paź 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
potwierdzam, tak właśnie było i cudnie było
i zaprzeczam - nic mnie nie boli ale buziaczka przyjmuję
Izunia, musimy to powtórzyć
buziaczki i niech rożyczki pięknie rosną
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Konstancja30 22:13, 08 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Mala_Mi napisał(a)
Obrazki na FB widziałam.... a tekst poczytałam tu:

No leżę i kwiczę ze śmiechu..... może i głupota, ale za to ile teraz radochy.. i twojej i mojej



moja - radocha ! - nie do wymierzenia ... jak tak sobie paczę z pozycji werandy ... na łan tojeści i szpaler dance w mianie ice ... a teraz jeszcze rzutem na lewo pastele z purpurą w różance ... Leo w 3D ... i o takie posesje mnie chodziło ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 22:26, 08 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Mnie siĘ w te i we wte podobywuje. Już sobie na fb looknęłam
Czyli moje brązowe mam wyciepać do ice dance?


absolutnie Madżen przecież ja Twoje brązy zgapiłam tylko niby po swojemu ... za nimi nie wiem czy coś na kiju nie zaistnieje ... walczą we mnie dwie wizje ... łan brązowej trawki a w nij trzy gracje na kiju ... tojeść na lewą flankę ... albo zamiast racji 3 ew 5 donic ze zmieniającymi się lokatorami ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies