Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 13:40, 05 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260


poranna kawka dziś w takich okolicznościach ... na ścianie ciepło ... na tarasie zimno ... zamotałam się w kaszmiry i piłam tak szybko by pić gorące ...





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 13:45, 05 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
leśna coraz ładniejsza ale ... no cóż ciągle mam do niej ale ... czeka ją rewolucja ... szczegóły koncepcji się zawiązują ... neuron dopracowuje ... tymczasem jest tak ...







____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
malgorzata_s... 13:52, 05 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Izunia szkoda że nie udało się z wyjazdem Miałam nadzieję na kolejną cudną opowieść z trasy
Tarasowe Twoje widoczki cudne, a to dziwactwo o którym pisałaś jest i moim dziwactwem
Dzisiaj ledwo paluchami poruszam Buziole zostawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Konstancja30 13:56, 05 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
jeszcze kapka energii z tyłów





i pedałujemy na front bo tam wczoraj ogrodniczkowałam ... zakupione na targach brązowe trawki i moja wiosenna wtopa botaniczna ... niezapominajka kaukaska zostały osadzone - po wielu przymiarkach - w grzecznym szeregu ...

miało być ciut inaczej ale po obejrzeniu relacji z Wojsławic zapragnęłam mieć swoją mikro fantazję wojsławicką na areale i szpaler z ice dance ... trawka ice dance z tych co to Mała Mi (buziak ) w głupocie swojej przed wizytą w Wojsłąwicach rozdawała na prawo i lewo ... z jednej albo dwóch donic z zacną sadzonką (Anek ma łopatę i ostrą i dużą ) metodą podziałów rozlicznych mam szpaler na długości ok 8 metrów



przed schodami ... czyli pod tojeścią ...



i za schodami czyli pod horti Phantom ...





____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:04, 05 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
bardzo mi się te trawki podobywują ... dojdą tu jeszcze cebulki szafirków i tulipanów (no właśnie jakich tulipanów ogrodniczka jeszcze nie wie ) ... i konieczna jest mocna plama bordowej purpury (jak mi ktoś powie, ze takiego koloru nie ma to bedę siem kłócić ) ... mocna plama ma z perspektywy ożywiać porcelanowe róże na różance położonej prostopadle ... nie szukamy różanki bo ona jeszcze na tarasie stoi ... ...









____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:09, 05 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
i patrząc z drugiej strony ... no cóż jak nie ma rancza to zawsze można jedną rabacinkę obkicać z aparacikiem w tę i we wtę (ale wte i wewte też dobrze ) ...











____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:33, 05 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
angielka wciąż zachwyca







____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 14:38, 05 paź 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
i z frontowej zazwyczaj pomijane ...







____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
lojalna_ 14:40, 05 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
te trawy sa zabójcze mieliscie wszyscy racje


ales się kobitko napracowała slicznie nie była w W ale zapewne lepiej to zrobiłas
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
nicol21 16:53, 05 paź 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10322
Pyszny ten Twój szpalerek. Ice dance zaraz Ci się rozrośnie i będziesz sama je dzielić na 100 osób.
A winobluszcz na ścianie ceglanej...eeehhhh miodzio!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies