Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

ka1sia 19:28, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
dla mnie to jest zdecydowanie za trudne tylko z tym winem zrozumialam ale zgłaszam się do pomocy przy sadzeniu, to chyba umiem
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Konstancja30 19:33, 22 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Kasia zrozumiałaś najważniejsze ... reszty sama autorka momentami nie chcyta ale ciiiiiiiiii

no to jak my zgodnie z wskazówkami te nasadzenia będziemy do kieliszka mierzyć to coś mi mówi, że ta różanka bendzie ... oj bendzie spektakularna ))))))))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 19:34, 22 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260








przy okazji SI ... mało w tym roku fotografowana ... i za nią łan lawendy vis a vis kubika z leo i Novalis na dniach
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ka1sia 19:47, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Konstancja30 napisał(a)
Kasia zrozumiałaś najważniejsze ... reszty sama autorka momentami nie chcyta ale ciiiiiiiiii

no to jak my zgodnie z wskazówkami te nasadzenia będziemy do kieliszka mierzyć to coś mi mówi, że ta różanka bendzie ... oj bendzie spektakularna ))))))))


no, ale chcesz takiego pomocnika? to będzie najpiękniejsza różanka pod słońcem
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Konstancja30 19:49, 22 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Kasia no pomocnik to zaklepany od soboty ... bardzo kcem !!!
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ka1sia 19:50, 22 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
masz to załatwione
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Donia72 23:20, 22 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Witaj Odwiedziłam Twój blog i wyczytałam o tojeści, że jest ekspansywna. Ja u siebie posadziłam ją w sierpniu na niewielkiej rabacie. Czy ja przesadzić czy też czymś ograniczyć? Bardzo mi się podoba ta tojeść
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
marzena 23:31, 22 wrz 2014


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
zaglądam do Ciebie patrzeć na Twoje kompozycje zawsze przemyślane, bardzo podoba mi sie tło muru dla Twoich roślin, róże The Fairy piekne
u mnie też okrywowe jeszcze ładnie kwitną
____________________
marzena O....!
Danutka 23:33, 22 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
OOO jakie masz śliczne róże i lawenda hmmm masz kilka szczepek dla mnie
____________________
Danutka:)
Konstancja30 20:26, 28 wrz 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Donia72 napisał(a)
Witaj Odwiedziłam Twój blog i wyczytałam o tojeści, że jest ekspansywna. Ja u siebie posadziłam ją w sierpniu na niewielkiej rabacie. Czy ja przesadzić czy też czymś ograniczyć? Bardzo mi się podoba ta tojeść
Pozdrawiam cieplutko


Doniu na małej rabacie tojeść może pokusić się o zdominowanie terenu ... ogranicz lub jeżeli jest alternatywa to daj jej jakiś areał na wyłączność ... moim zdaniem ograniczona powinna być wszędzie bo rozrasta się rozłogami więc będzie się rozłazić chaotycznie ... wzięta w ryzy stworzy łan w kształcie jakiego od niej oczekujemy ...

ja ograniczałam ciętą blachą (pozostała z dachu) ... na mniejszej rabacie użyłabym dużej donicy odcinając jej dno ... pozdrawiam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies