Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielony galimatias

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony galimatias

grupa_trzyma... 22:03, 22 sie 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Evchen napisał(a)

Ewa to ja niewdzięcznik. Ja to bym zawęził wybór do fal lub kwadratowego rokokoko. Ponieważ takie rokokoko będzie paskudne to oddaję głos na fale.Zresztą my też ich użyjemy u siebie. Aga ma zupełnie nowe spojrzenie na sprawę-zauważyła piękno kwadratu. Ponoć to już jej 3 wersja. Jak na czas jej przynależności do forum, to i tak nieźle. Pomyśl ile ja wersji znisłem przez prawie 20 lat! zgroza.

Jędrek!.... Jak to rokokoko paskudne??????... o zraniłeś mnie.. zraniłeś mnie na wskroś...

.. coś czuję, że się przyczyniłam do oczarownia Agi kwadratami!....no to masz chłopie placek!


Od razu przedstawiłem się jako niewdzięcznik. Wybacz!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Evchen 22:06, 22 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
kaisog1 napisał(a)
A może po prostu takie coś? Tylko przyznam się, że nie czytalam co i jak, no i wymiarów to nie ma... po prostu tak narysowałam....


Ładne!... Symetryczne i harmonijne
Ja też dzisiaj biegałam z mężem po ogrodzie Co nieco wymyśliliśmy... nie jest aż tak regularne, ale podobne w niektórych fragmentach.. subiektywnie oczywiście

A co w tej części niezaznaczonej na zielono?...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
kaisog1 22:08, 22 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Evchen napisał(a)


A co w tej części niezaznaczonej na zielono?...


..tzn, w której części?
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Evchen 22:10, 22 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
no tej ze ścieżką...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
kaisog1 22:24, 22 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
...a nie wiem Posadź drzewa i z głowy Będzie leśne przejście do pergoli
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Evchen 22:28, 22 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Gosiak!...... a pergola gdzie....? las lubię.. pergole też.. w sumie czemu nie
Chciałam narysować swój plan, ale drukarka mi padła,... a w tych programach komputerowych jestem cienka jak polsilver....
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
kaisog1 22:31, 22 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
A myślalam, że sie domyśliłaś..... No bo trza było jakoś te zawijasy ścieżkowe oddzielić, więc po całej szerokości od tarasu do płotu dałabym trejaż.... oczywiście z przejściem. Na trejażu pomieszałabym róże i powojniki i bluszcz....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Evchen 22:49, 22 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
aaaa.... to o to chodzi No nie domyśliłam się... Myślałam, że to jakieś mini rabaty ..
ale jeśli przed trejażem ma być las...to chyba musiałby być rzadziutki - żeby znaleźć wejście na ogród
Pomysł z trejażem ładnie wygrodził kwadrat, ale stosując takie rozwiązanie trzeba by zrezygnować z kandelabrów przy ścieżce...
Trudno jest połączyć ścieżkę w takiej formie w jakiej jest w logiczną calość z pozostałą częścią ogrodu....
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
kaisog1 22:52, 22 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Ścieżki nie połączysz z geometrią.... zawsze będzie wyglądać jak kwiat do kozucha sta pomysł na podzielenie ogrodu
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Madzenka 23:55, 22 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kaisog1 napisał(a)
A może po prostu takie coś? Tylko przyznam się, że nie czytalam co i jak, no i wymiarów to nie ma... po prostu tak narysowałam....


Ewa dAl mnie bomba!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies