Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielony galimatias

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony galimatias

grupa_trzyma... 15:12, 22 sie 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Evchen napisał(a)

Tak na amen to się nigdy nie da ciagle coś zmieniamy natura ludzka zmienna jest tak jak Umnie jest jak zakladalem ogrod podobało mi się coś innego a teraz jak jestem na ogrodowisku podoba mi się coś innego ale działam nie dumam zmieniam. Ale widzę ze tu forumowiczki mieszają jej w głowie więc nie dziwie się ze tak trudno podjąć decyzje

Kondzio, ja wierzę, że po takiej burzy mózgów na pewno wzejdzie słońce!

Ja już nie mieszam Ci w głowie, Ewuś...mieszam w garach...mam nadzieję, że to pomoże.
A Kondzio jaki ma pomysł na rabaty, że tak spytam konspiracyjnie???
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Evchen 16:05, 22 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
No tak.. namieszała i poszła...mieszać gdzie indziej
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Kondzio 16:06, 22 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ja lubie fale i je mam w ogródku i one pasują do większości ogrodów ale tez mi się podobają te plotki prostokatach ale to pasuje do obiektów zamkowych anie do mieszkalnych domków ale sam każdy musi wybierać a i pasuje do dużych ogrodów
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
agata_chrosc... 16:08, 22 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Witaj! Tyle razy czytałam Twoje oryginalne mysli, że postanowiłam zobaczyć jak to u Ciebie wygląda ten galimatias. No, ale niestety cofnęłam się aż do 70 strony i nic! No dalej nie wiem! Może chociaż chwasty pokaż jeśli już całkiem nic innego się nie daA poważnie - postępy w planowaniu są, no to pora chyba coś zacząć
____________________
ogród w Holandi
Evchen 16:16, 22 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Kondzio napisał(a)
Ja lubie fale i je mam w ogródku i one pasują do większości ogrodów ale tez mi się podobają te plotki prostokatach ale to pasuje do obiektów zamkowych anie do mieszkalnych domków ale sam każdy musi wybierać a i pasuje do dużych ogrodów


Och Konrad.. a mieszkalny domek nie może być zamkiem?
Ja nie chcę na całej powierzchni ogrodu obwódek bukszpanowych, ale na części - zdecydowanie tak Chciałabym, by ogród był zamknięty w ramy, geometryczne.. A na grządeczkach będę szalała Czy mi się to uda? nie wiem... ale bardzo bym chciała... Z ogrodów, które oglądałam dotychczas w rankingu na pierwszym miejscu jest bukszpanowy - i tu pokochałam geometrię kształtu roślin..
na drugim miejscu jest Madżenie Ogrodnika - i tu pokochałam geometrię rabat...

A teraz trzeba to połączyć w logiczną całość Będę dumała wieczorem, chociaż pewnie bez Madżenki i Anity niewiele wydumam ....

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Evchen 16:18, 22 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
agata_chroscicka napisał(a)
Witaj! Tyle razy czytałam Twoje oryginalne mysli, że postanowiłam zobaczyć jak to u Ciebie wygląda ten galimatias. No, ale niestety cofnęłam się aż do 70 strony i nic! No dalej nie wiem! Może chociaż chwasty pokaż jeśli już całkiem nic innego się nie daA poważnie - postępy w planowaniu są, no to pora chyba coś zacząć

O matko,. Agatko, mam nadzieję, że "oryginalne'" w dobrym tego słowa znaczeniu
Witaj u mnie/u nas - bo tutaj zwarta grupa wsparcia zazwyczaj przebywa
Ja Ci powiem, że od 1 do 70 strony niewiele się działo w kwestii zieleni, ale toczyłyśmy interesujące "nocne Polaków rozmowy"... A teraz czas zakasać rękawy i robić rabaty - bo zima za pasem
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
agata_chrosc... 16:27, 22 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Tak, rozmowy zauważyłam Interesujące
____________________
ogród w Holandi
Kondzio 16:54, 22 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Wiesz może wziasc spraj z farba i narysowac jak sobie wyobrazasz ogrod i zobaczysz bedzie szybciej
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Konstancja30 16:56, 22 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Evchen napisał(a)
Och Konrad.. a mieszkalny domek nie może być zamkiem?
Ja nie chcę na całej powierzchni ogrodu obwódek bukszpanowych, ale na części - zdecydowanie tak Chciałabym, by ogród był zamknięty w ramy, geometryczne.. A na grządeczkach będę szalała Czy mi się to uda? nie wiem... ale bardzo bym chciała... Z ogrodów, które oglądałam dotychczas w rankingu na pierwszym miejscu jest bukszpanowy - i tu pokochałam geometrię kształtu roślin..
na drugim miejscu jest Madżenie Ogrodnika - i tu pokochałam geometrię rabat...

A teraz trzeba to połączyć w logiczną całość Będę dumała wieczorem, chociaż pewnie bez Madżenki i Anity niewiele wydumam ....[quote


Ewo ... nie opowiem się za konkretną wersją ... bo nie ma łatwo niestety ... ... trzeba wybrać samodzielnie ... nikt nie mówił, że będzie łatwo ... ale ... no pewnie, że jest zawsze jakieś ale ... zatem moje "ale" to oczywista oczywistość, że jest zawsze coś za czym opowiadamy się zdecydowanie i jest tego łatwiejsza alternatywa będąca jednakże li tylko namiastką ... z reguły to co nam podpowiada chciejstwo nadrzędne jest trudniejsze ... budzi kontrowersje i wymaga od nas odwagi i trzeba zawalczyć ... za to gdy już przejdzie się mozół przekonania samego siebie i całej reszty i rzecz ciałem się stanie w tym wypadku ogrodem duma rozpiera i serce siem raduje ... nie oszukuj się, że to co Cię nie kręci będzie ładne ... nie będzie ... nie wahaj się zburzyć jednej alejki gdy jeszcze to kwestia jednej alejki bo zapewne warto ... żadne zamiast z reguły nie cieszy a jedynie jest aby być ...

zacytuję z powyżej bo dla mnie Twój wybór jest oczywistą oczywistością

*** Chciałabym, by ogród był zamknięty w ramy, geometryczne

*** na pierwszym miejscu jest bukszpanowy i tu pokochałam geometrię kształtu roślin

*** na drugim miejscu jest Madżenie Ogrodnika i tu pokochałam geometrię rabat

*** obwódki bukszpanowe na części rabat

Ewka czy masz świadomość, że wybrałaś ... ...

edit: przy okazji ... Madżenie Ogrodnika ... dobre ... ...
drugie przy okazji ... powinnam to też sobie wydrukować i powiedzieć sobie ))

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Kondzio 17:00, 22 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies