Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

beta 21:59, 04 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
ana_art napisał(a)
no bo ja się właśnie zastanawiam jak kupiłam nawet lance doglebową ale może faktycznie konewką będzie łatwiej? ale z drugiej strony lancą jest bezpośrednio w ziemi i nie ma utraty nicieni na powierzchni... nie wiem...
kupiłam opakowanie 250, a w ulotce jest opisane 50ml na 100l wody


znalazłam ciekawą lekturę odnośnie aplikowania nicieni ...bodajże na str 11 tego opracowania

http://www.agengpol.pl/LinkClick.aspx?fileticket=rsX2fKY3b6g%3D&tabid=144



____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 22:02, 04 kwi 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Teresko, a na te Twoje kulaski to się napatrzeć nie mogę...są idealne....moich nie ma kto ostrzyc...na domiar złego jakieś żółte się robią
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
vita 08:02, 05 kwi 2014


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4153
Kule bukszpanowe rewelacyjne, ale cięcia to będziesz miała, nie wiadomo, czy dwa razy do roku starczy?
Napisz ze dwa słowa na temat ziemi pod twoimi szachownicami, moje perskie w tym roku odmówiły współpracy i zastanawiam się dlaczego?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
AgnieszkaW 08:14, 05 kwi 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Pięknie to wszystko skomponowałaś Tereniu. Wiosna cudowna w Twoim ogrodzie.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
grupa_trzyma... 09:27, 05 kwi 2014

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Niezabudki, piekne słowo. Kto jeszcze tak mówi na niezapominajki? Tess, dzięki za przypomnienie tej nazwy. Płaczący choinek pięknie się prezentuje w kulkach. Kulki sama kulkowałaś od a do z, czy kupowane już z nadanym kształtem? Mi kulkowanie idzie średnio, a mam mieć rabatę z kulkami. Rabata trochę wymuszona, bo w tamtym miejscu mam jednego giganta bukszpanowego i jednego mniejszego a kilka jeszcze rozrzuconych po terenie i żal tak wszystko wyciepać w kosmos. Musze się dokształcić z kulkowania i dokupić kilka kulek.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
paulina_wero... 09:29, 05 kwi 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
pięknego ciąg dalszy ślicznie u Ciebie
____________________
Nieuporządkowana działeczka
monitka 22:42, 05 kwi 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Tesko ale masz piękny kulkowy zakątek pod choiną, mniodzio Czekam na odsłonę niezapominajkowo angelikową. Coś mi się widzi że to hit będzie
Cudnie u Ciebie, buziam
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Evchen 10:04, 06 kwi 2014


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
No, i co tu napisać? PIĘKNA RZEKA! Śliczne te krokusy. Zapisałam nazwę. Będę szukać takich jesienią.
To pisałm ja, Grabie, ale ciiiii. Ukrywam się przed Ev. Jestem tu, jak napisał kiedyś pewien policjant, "incoguto"

"In" co?.... z INnej mowy znam tylko INcreditbal! Ja Ci powiem INaczej: Ty się nie ukrywaj Władzo Zębata! ani z kogutem, ani tym bardziej bez niego! Pamiętam, że miałaś wziąć GiPiesa i przybyć. No i co? i Ni-Co Się czeka... a Ty nad krokusową rzeką siedzisz i dumasz

Buziaczki Tess
PS.
Grabiszyn też
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Evchen 10:08, 06 kwi 2014


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
To ja jeszcze raz. Twój Człowiek na swoim miejscu
Zapomniałam dodać rzeczy najistotniejszej - przecudnie wyglądają Twoje rabaty Tesiu Bergenie u Ciebie już kwitną, niezabudki mają piękne kępy Ach, ach, ach!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
grupa_trzyma... 10:25, 06 kwi 2014

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Grabiszyn inkoguto podziwia krokusy i niezabudki. Cudne te widoki. Ale przegapiłam kwitnące bergenie. U mnie bergenie jeszcze śpią. Ledwo ledwo kwitną hiacynty. Wiosna do mnie nie może jak zwykle trafić. Trzeba jej sprawić dżi-piesa, koniecznie. Pozdrawiam was, dziołchy!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies