Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

an_tre 17:06, 10 sty 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Tess napisał(a)
Dzisiaj jedyny dzień w roku! Gramy!
Latorośl moja jest szefową sztabu harcerskiego. Już siódmy raz szefuje, a od kiedy zbiera, to juz nawet nie pamiętamy.



Wrócę to odpowiem. Teraz lecę, bo robię za wsparcie logistyczne dla sztabu. Mus zawieźć żarełko dla wolontariuszy.


Brawa dla harcerek i wspierającej żarełkiem
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
nawigatorka 19:18, 10 sty 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Brawo Latorosl
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
paniprzyroda 22:43, 10 sty 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Lubię ludzi z pasją Brawo dla młodej A z tym szyciem przypomniałaś dawne czasy dla siebie raczej nie szyję, ale dla domu i owszem
Pledzikowy ogród tylko u Ciebie, niepowtarzalny
____________________
Dwa ogrody
Shemsi 22:56, 10 sty 2016


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Młoda super! Też kiedyś kwestowałam, w erze przeddzieciowej

Za instrukcję dziękuję niezwłocznie, jak tylko wyskrobię mini mini czasu przystąpię do sprawdzenia jej w praktyce

Czy roślinki już odkrywasz trochę?
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Rench 23:13, 10 sty 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Dzisiaj jedyny dzień w roku! Gramy!
Latorośl moja jest szefową sztabu harcerskiego. Już siódmy raz szefuje, a od kiedy zbiera, to juz nawet nie pamiętamy.

Teraz lecę, bo robię za wsparcie logistyczne dla sztabu. Mus zawieźć żarełko dla wolontariuszy



I to się ceni
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Tess 23:28, 10 sty 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Kasiu, koniecznie pokaż, jak uszyjesz


Gośka (Mysza) - ja też baaardzo dawno nie szyłam, a teraz -znienacka - mi się zachciało. To i na Ciebie pewnie kiedyś przyjdzie pora

Pszczółko - no ja bym złozyła nie na cztery, tylko na dwa a potem odmierzyła półkole centymetrem krawieckim. Od środka (zaznaczyć szpilką albo namalować) odmierzam równe odcinki. Tak jak w instruktażowym filmiku.

Ewo, błagam! Mnie do Christo, a mój ogród do Reistagu porównywać? Kolory niejako same się dobrały, kładłam to, czym dysponowałam.

Kasiu (siakowa) - nie pokaże, bo: prawie już nie mam. Roztopiło się, a resztę rozdeptałam.

Mirelko, guzik na klej? A "szyję" to za dużo powiedziane. Popełniłam proste rzeczy, żeby szyć muszę poćwiczyć

Juzia-
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 23:44, 10 sty 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Aniu, Asiu, Reniu, Mariolu Weroniko - dziękuję w imieniu Młodej. I Młodego (bo też gra, tyle że szef sztabu może być tylko jeden. Napisałam wcześniej tylko o Młodej, bo Młoda była w studiu TVP. Właśnie pojechali do Telewizji zawieść zebrane pieniądze.
Zdaje się, że Warszawiacy - z przekory dla wiecie, kogo - postanowili zamanifestować, że popierają Orkiestrę. W sztabie moich Młodych zebrano dwa razy więcej, niż w ubiegłym roku.

"Pledzikowy ogród" Świetne!
Już taki nie jest. Zebrałam wszystkie koce, jak tylko te straszliwe mrozy się skończyły. Wczoraj zdjęłam też powłoczki, obrusy itp. Zostawiłam tylko agrowłókninę na lawendzie (przesadzana w październiku, więc raczej nie ukorzeniła się dostatecznie) i na obwódce bukszpanowej (bo ma młode przyrosty) oraz na jesienią sadzoną obwódką cisową.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Milka 05:54, 11 sty 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mloda zasluguje na pochwaly
Krawcowa z ciebie zdolna, az mnie pokusilo znowu siaśc do maszyny.
Okryty ogrod yglada, jak oboz dla uchodźców, ale za to rosliny mają ciepełko
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ewa004 10:40, 11 sty 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Tesiulka buziaczki dla Ciebie i córci .
Ja tez juz któryś rok z rzędu angażuję się z moimi babeczkami w WOŚP
W tym roku ugotowałyŚmy barszczyk z pasztecikami i sprzedawałyŚmy na tej naszej imprezie .
Dochód oczywiście w całości przezaczony na WOŚP .
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Pszczelarnia 13:52, 11 sty 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Acha, dziękuję.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies