Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

MirellaB 03:38, 06 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Tess kiedy się pojawisz - czekam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Tess 22:59, 11 kwi 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
Baby moje kochane Nie mam dość czasu, by do Was zaglądać, a z obawy, że jak do którejś zajrzę, to inna się poczuje dotknięta, prawie nigdzie nie zaglądam.
Pojęcia nie mam, co się u Was dzieje

Świecznica nie kupiona. Zdecydowałam się na Pearl White.

Mam już w domu (choć nie wszystkie w ogrodzie) wszystkie zakupione powojniki. Jestem zachwycona zakupami z Ożarowa Mazowieckieo. Rosliny wypasione (dwuletnie). Natomiast drugie źródło - marnie w tym roku. Tanio, ale anemiczne maleństwa.

Mam też mnóstwo krewetek Mogę sprzedawać na kilogramy. Zdecydowałam się na zastosowanie Nemasysu L (zimne nicienie), już kupiłam, lada moment spodziewam się dostawy. Prawie 4 stówy za tę większą porcję.

Zwertykulowałam wszystkie trawniki (w weekend byłam nad Rozlewskiem, tam też zrobiłam wertykulację, wzbudzając niemałe zainteresowanie sąsiadów).

Nie mam wielu zdjęć ogrodu, ale dorodne ciemierniki zasługują na pokazanie.








Widzicie tu - po prawej - przylaszczki?





____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 23:00, 11 kwi 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
A tu moje ukochane przylaszczki w późniejszej fazie kwitnienia. Są piękne. prawda?



I moje kolejne odkrycie - cebulica syberyjska. Cudony, niebieski kolor w ogrodzie. Uwielbiam niebieski i uwielbiam cebulicę syberyjską.






____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
nawigatorka 23:01, 11 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Milo ze sie pojawilas a wraz z Toba Twoj zaczarowany ogrod
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Matka 23:02, 11 kwi 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Fajne rozswietlenie ciemiernikow
____________________
U Matki
Mary 23:07, 11 kwi 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
Tess napisał(a)
A tu moje ukochane przylaszczki w późniejszej fazie kwitnienia. Są piękne. prawda?






Piękne.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Shemsi 23:46, 11 kwi 2016


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Dobrze Cię, Teresko, wiedzieć choć na chwilę!
I pięknie u Ciebie jak zawsze
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
as226 00:34, 12 kwi 2016


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Dobrze, że się pokazałaś, bo już się też martwiłam krewetki współczuje, sama też znalazłam u siebie w żurawce ;( pozdrawiam
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Kasya 04:06, 12 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42054
Ciemierniki masz rzeczywiście dorodne
i pięknie zdjęcia robisz
Ciekawa tez jestem co zdzialalas w sąsiednim ogródku
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anka_ 07:32, 12 kwi 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Przylaszczki i ciemierniki cudowne.

Tess napisał(a)
I moje kolejne odkrycie - cebulica syberyjska. Cudony, niebieski kolor w ogrodzie. Uwielbiam niebieski i uwielbiam cebulicę syberyjską.

Kurczę jak ja nie lubiłam niebieskiego. A w tamtym roku wylazły u mnie cebulice, jak się okazało przywędrowaly razem z podarowanym bluszczem. Kolor takie nie wiadomo co... oj zachwycona nie byłam, ale nie chciałam już ruszać bluszczowi korzeni. W tym roku jak się dobrze zaaklimatyzowały pokazały piękny błękit. Długo kwitną i jestem nimi zachwycona.

Teresko ale ja z prośbą o informację- jakie masz zawilce? Wiem że podawałaś nazwę ale nie mogę znaleźć.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies