Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

eliza3 20:57, 13 wrz 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Bożenko, Twoje instrukcje są genialne, już nikt nie będzie miał wątpliwości co i jak.
U nas pada, smutno trochę , ale deszcz bardzo potrzebny, bo wszędzie sucho. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Bogdzia 20:59, 13 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)
Chopin i Papageno śliczne Bogdziu wierzysz, że chociaż kawałek zostawiła? za apetycznie wygląda


Myśle ze jeszcze cały jest bo Ani jeszcze tu nie było a poza tym ona mówi zawsze że nie lubi słodyczy i woli coś konkretnego. Tak że starczy jeszcze dla innych.Częstuj się Aniu dokąd jest.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
barbara_kraj... 21:00, 13 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Robiłam sernik na zimno ale dawno i trochę inny. Najważniejsze są ilości produktów i za nie dziękuję
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Bogdzia 21:01, 13 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
11stokrotka napisał(a)
Oj Bożenko, dobrze że leje, bo bym dopiero narobiła.... Jestem w gorącej wodzie kąpana . A tak, to musiałam poczekać na twoją reprymendę... U mnie jest mało takich zakończeń gałązek bez pąków kwiatowych, tylko z zapałkami. Prawie wszędzie albo pąki z zapałkami, albo same pąki. Muszę się im dokładniej przyjrzeć. Obiecuję, że ręce mnie nie będą świeżbić - raczej nic nie zrobię jak nie będę pewna. Pozdrawiam cieplutko w ten zimny, mokry wieczór.


z zapałkami obrywaj a bez zapałek nie. No całe szczeście że Cię ten deszcz zatrzymał.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:02, 13 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
Bogdziu..czasami jestem dobrze wychowana..... i jak nie przepadam za słodkim to tylko dobre wychowanie....powstrzymało przed capnięciem całego serniczka.... idę szukać czegoś w lodówce.....


Aniu bidulko serniczka Ci nie wyślę ale jak przyjedziesz zrobię 15 żebyś miała pod dostatkiem.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:05, 13 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
eliza3 napisał(a)
Bożenko, Twoje instrukcje są genialne, już nikt nie będzie miał wątpliwości co i jak.
U nas pada, smutno trochę , ale deszcz bardzo potrzebny, bo wszędzie sucho. Pozdrawiam serdecznie.


U mnie cały dzień padało . Nie pamiętam tu jeszcze takiego deszczu. Nawet w mój piasek nie od razu woda wsiąkła. Może będą grzyby?????Oby bo uwielbiam je zbierac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:06, 13 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
barbara_krajewska napisał(a)
Robiłam sernik na zimno ale dawno i trochę inny. Najważniejsze są ilości produktów i za nie dziękuję


Basiu masz niedaleko możesz wpasc kiedyś na sernik.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monitka 21:08, 13 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Bogdziu i ja dziękuję za instrukcję obsługi RH. Niby robiłam to co pokazałaś ale miałam stresa czy robie to dobrze. Teraz już wiem
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
monteverde 21:13, 13 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogdzia napisał(a)

Chopin i Papageno śliczne Bogdziu wierzysz, że chociaż kawałek zostawiła? za apetycznie wygląda


Myśle ze jeszcze cały jest bo Ani jeszcze tu nie było a poza tym ona mówi zawsze że nie lubi słodyczy i woli coś konkretnego. Tak że starczy jeszcze dla innych.Częstuj się Aniu dokąd jest.

o dziękuję, bo już dawno nie jadłam kiedyś jak był modny robiłam prawie codziennie aż nam się przejadł, oczywiście zmieniałam owoce i galaretki, ale dzisiaj kupki smakowe zadziałały dziękuję za poczęstunek
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Bogdzia 21:14, 13 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Odpisałam wszystkim to teraz nowinki z mojego ogrodu. Z nudów przez padający deszcz postanowiłam spróbowac jak ptaki zareagują na nowe karmniki które w tym roku kupiłam. No i powiesiłam jeden. Stałam w oknie z aparatem i obserwowałm. Jakiś czas była pełna ignorancja i udawanie że nic nie zauważyły.



Po około godzinnym czekaniu przyleciała do niego pierwsza sikorka- szarytka lub czarnogłówka ( nie rozróżniam). Popatrzyła na niego i widac że światowo obyta ( karmnik jest holenderski) bo od razu dobrała się do jedzenia.





____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies