Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 20:22, 14 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wieloszka napisał(a)


Bożenko, jutro jadę i zaraz tę żurawkę przesadzę. Mam nadzieję że będzie dobrze. U nas pięknie popadało.


Do przymrozków sporo czasu to na pewno się ukorzeni. U mnie też wczoraj spadło sporo deszczu.Dobrze by było żeby były grzyby.Miłego dnia Bożenko .

U nas popadało aż nadto I grzyby podobno są! Nawet w telewizji mówili . To już w weekend w dolnośląskich borach tłumy będą za grzybami biegać Ale co tam, ja też zamierzam
Poczytałam i jestem na bieżąco. Pozdrawiam Bogdziu


Agnieszko co tam tłumy, nie zważaj na nie i pędz po te grzyby. U mnie nie było ich w tamtym roku wogóle i jeszcze rok wczesniej też nie to już tak za nimi tesknię że jak w tym roku nie będzie to gdzies w świat pojadę szukac ale raczej nie w Twoje strony tylko w białostockie bo tam mam u kogo się zatrzymac, a jak mnie w Twoim lesie nie będzie to Twoje szanse nazbierania duzej ilości są pokaźne . I nie zapomnij zdjęc zrobic i pokazac. Ja będę na pewno zazdrościc choc to brzydko jest. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 08:44, 15 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pozdrawiam CIę.. bo nic mi się nie che więcej pisać.... ale u Ciebie ślad bytności zostawie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 09:17, 15 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
Pozdrawiam CIę.. bo nic mi się nie che więcej pisać.... ale u Ciebie ślad bytności zostawie


Aniu miło Cię widziec . a ja czekam na Weronikę bo w drodze do Skierniewic na targi ma mnie odwiedzic. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jotka 09:39, 15 wrz 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
No to pozdrowienia Bogdziu dla Ciebie, Twojego M. i Weroniki Miłego spotkania
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
monteverde 10:52, 15 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Milka 10:55, 15 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Miłego spotkania pięknie uchwyciłaś te lekcje karmienia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Martek 17:55, 15 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Jestem spokojna,że będzie miło ja Was serdecznie pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Ewa 18:23, 15 wrz 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Bogdzia napisał(a)

Bogdziu, a przepis na sernik w kuchni ogrodowej? Bo nie załapałam się i zrobić będę musiała... a nie wiem jak?


Basiu ja nie podawałam w kuchni tego przepisu, jak chcesz to podam ale to bardzo prosta sprawa : serki homogenizowane np Danio i galaretki o wybranym smaku no i owoce. Ja zużywam 1kg sera, 4 galaretki, puszkę brzoskwiń.Dwie galaretki rozpuszczam w pół litra wody , dodaję pół łyżeczki żelatyny -rozpuszczam i studzę. Potem mieszam z serem i do tortownicy wyłożonej folią lub papierem do pieczenia. I do lodowki do zastydnięcia Od razu znów rozpuszczam 2 galaretki w pól litra wodyi studze. W tym czasie ser w lodówce zastygnie-układam owoce a jak galaretka jest zimna wylewam na owoce i znów do lodówki najlepiej na całą noc. Koniec.

PS nie wierzę ze nie umiesz tego zrobic.



Mam do poczytania aż 62 posty i od razu jeden jest mi bardzo przydatny to go sobie cytuję
Bogdziu dziekuję bardzo za zyczenia i przesyłam buziaczki
Lece dalej nadrabiać.....
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
11stokrotka 19:29, 15 wrz 2012


Dołączył: 02 sie 2012
Posty: 534
Bożenko. Uskubałam tylko to co byłam pewna. Zostało mnóstwo tych grubych, kwiatowych pąków. Mam nadzieję że rozwiną się w przyszłym roku, a nie zmarzną.
Zauroczyły mnie twoje zdjęcia z karmnikiem i sikorkami. Piękny widok,dobre zdjęcia. Pozdrawiam.
____________________
Mam marzenie
Bogdzia 19:50, 15 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jotka napisał(a)
No to pozdrowienia Bogdziu dla Ciebie, Twojego M. i Weroniki Miłego spotkania


Jolu , niestety nie pozdrawiłam od Ciebie Weroniki bo już nie widziałam Twojego wpisu. Pojechałam z Weroniką i jejM do Skierniewic.Byli tak mili że mnie tam zawieźli i nawet przywieźli spowrotem razem z roślinkami które tam zakupiłam. Nie kupiłam żadnych rewelacji. Dwa powojniki bylinowe Anabelle, trochę cebulek tulipanów i krokusów i jeżówkę daliową o nazwie Pink Poodle która pachnie i wygląda tak.





Pozdrawiam Jolu Ciebie i M od siebie i M . A jutro od rana czekam na Hanię, a potem na gościa ze Szkocji.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies