Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Mala_Mi 23:06, 22 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Masz racje emocje takie jakich sie nie spodziewałam , okazuje sie ze ludzie oglądaja te programy i już obcy nas zatrzymuja a jakaś kobieta w kościele przez całą mszę sie na nas oglądala, ale kino..
No i zostałaś celberytka.. ale chociaż w Twoim przypadku zasłużeni

U mnie też truskawki kwitną... jak nie mam Claypso to co mogę z w zamian zastosować??
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Tess 23:39, 22 kwi 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Bożenko, ja dopiero dziś obejrzałam, bo nie spodziewałam się, że w niedzielę wielkanocną będzie Maja (a o tym, że to będzie ten ogród nawet nie pomyslałam) i spokojnie w niedzielny poranek delektowałam się kawką w ogrodzie...

Pamiętam, że po nagraniu pisałaś, że mało rododendronów kwitło, zresztą i teraz o tym wspominasz.A mnie się wydaje, ze było ich tak bardzo dużo, że więcej sobie wyobrazić nie potrafię.

Piękny ogród pięknie pokazany.
Świetnie wszyscy wypadliście
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
andziurex 23:41, 22 kwi 2014


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Bogdziu, Ty jesteś szczęśliwa w swoim ogrodzie, a ja byłam dumna! Tak! Kiedy przy wielkanocnym stole ktoś zapytał " oglądaliście dzisiaj Maję?" to dumna jak paw odpowiedziałam " a ja ten ogród znam już od jakiegoś czasu a dzięki poradom pani Bożenki przesadziłam sporego rodo bez uszczerbku dla jego zdrowia i teraz pięknie rośnie i ma się super" Bardzo naturalnie wszystko wyszło, pozdrówka dla Ciebie i mężusia.
____________________
Ania
Bogdzia 07:48, 23 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Masz racje emocje takie jakich sie nie spodziewałam , okazuje sie ze ludzie oglądaja te programy i już obcy nas zatrzymuja a jakaś kobieta w kościele przez całą mszę sie na nas oglądala, ale kino..
No i zostałaś celberytka.. ale chociaż w Twoim przypadku zasłużeni

U mnie też truskawki kwitną... jak nie mam Claypso to co mogę z w zamian zastosować??


Ania przecież dopiero co dałaś nicienie to nic z chemii nie dawaj bo jeszcze je pozabijasz. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:50, 23 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Tess napisał(a)
Bożenko, ja dopiero dziś obejrzałam, bo nie spodziewałam się, że w niedzielę wielkanocną będzie Maja (a o tym, że to będzie ten ogród nawet nie pomyslałam) i spokojnie w niedzielny poranek delektowałam się kawką w ogrodzie...

Pamiętam, że po nagraniu pisałaś, że mało rododendronów kwitło, zresztą i teraz o tym wspominasz.A mnie się wydaje, ze było ich tak bardzo dużo, że więcej sobie wyobrazić nie potrafię.

Piękny ogród pięknie pokazany.
Świetnie wszyscy wypadliście


Tessiu dla Ciebie kilka porównań. Zdjęcie z dnia nakrecania programu i drugie zdjecie kilka dni później







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:53, 23 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526












Trochę mi szkoda ale nie moge miec pretensji bo przeciez nie mozna było przewidziec opóźnienia w kwitnieniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madziarzeszow 07:53, 23 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Coś wspaniałego , te kolory są niesamowite
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
GorAna 07:54, 23 kwi 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Bogdziu, ja dopiero wczoraj wieczorem znalazłam czas, żeby delektować się spacerem po Twoim królestwie....po prostu cudo stworzyliście z Mężem...widać waszą miłość do tego co robicie......baaaardzo pięknie wszystko wypadło
Pozdrawiam poświątecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Bogdzia 07:54, 23 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
andziurex napisał(a)
Bogdziu, Ty jesteś szczęśliwa w swoim ogrodzie, a ja byłam dumna! Tak! Kiedy przy wielkanocnym stole ktoś zapytał " oglądaliście dzisiaj Maję?" to dumna jak paw odpowiedziałam " a ja ten ogród znam już od jakiegoś czasu a dzięki poradom pani Bożenki przesadziłam sporego rodo bez uszczerbku dla jego zdrowia i teraz pięknie rośnie i ma się super" Bardzo naturalnie wszystko wyszło, pozdrówka dla Ciebie i mężusia.


Dzięki za pozdrowienia i sympatyczne miłe słowa. Pozdrawiam Cię serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:54, 23 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Madziarzeszow napisał(a)
Coś wspaniałego , te kolory są niesamowite


Miłego dnia .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies