Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Margarete 09:19, 28 sie 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)


Przeczytaam Twój post juz prawie o zmroku i specjalnie dla Ciebie poleciałam zrobic te zdjecia ale kolory bedą zmienione bo było już prawie ciemno. Nie robie zdjec bo nie chce stale tego samego pokazywac , chce zrobic przerwę , niech ludzie odpoczna od mojego ogrodu zbyt często ogladanego , ale dla Ciebie trochę zdjęc zrobiłam.








Ale piekny ten twój ogród , ile kolorów na tle lasu....
U mnie mało co kwitnie o tej porze roku - musze to zmienic
Tylko zielen mam w róznych odcieniach i czerwien lisci i troche hortensji .... kilka róz jeszcze kwitnie i jeżówek, a hortensje słabo jakos - moze za mało dokarmiałam
Prezenty i zakupy widziałam - sliczne, fotki ze spotkania tez. Załuje że nie dotarłam, ale we wrześniu sobie to odbijemy
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Milka 13:01, 28 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bogdzia napisał(a)


Irenko chyba źle zrobiłas z tym cięciem róz , przed zima lepiej tego nie robic. U Was cieplej to hakone Ci rosnie , u mnie przez dwa lata wymarzało, zobaczymy co bedzie z tym , bardzo bym chciała żeby sie przyzwyczaiło do moich temperatur . Miłego balowania i fajnej synowej Ci zyczę.


Pewnie tak Bożenko, ale czytałam, że róże nawet drastycznie potraktowane, mogą się odwdzięczyć za rok zakwitną na banku was, a chyba konkretnie u ciebie bliskośc lasu, powoduje lekkie anomalie pogodowe w twoim ogrodzie
synowa jest super
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 14:51, 28 sie 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Może uda mi się załatwić więcej nasionek Cleome to Ci wyślę
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
jagoda99 15:08, 28 sie 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Bogusiu nic dodac nic ujac sciskam i pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
popcorn 15:31, 28 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
U nas pięknie! Fajnie, bo fajrant się zbliża, może kanciki machnę dziś?
pozdrawiam!

cudne kwiaty! Jak kolorowo!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 21:17, 28 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)

Ale piekny ten twój ogród , ile kolorów na tle lasu....
U mnie mało co kwitnie o tej porze roku - musze to zmienic
Tylko zielen mam w róznych odcieniach i czerwien lisci i troche hortensji .... kilka róz jeszcze kwitnie i jeżówek, a hortensje słabo jakos - moze za mało dokarmiałam
Prezenty i zakupy widziałam - sliczne, fotki ze spotkania tez. Załuje że nie dotarłam, ale we wrześniu sobie to odbijemy
Pozdrawiam!


Też mam nadzieję na spotkaniowy wrzesień i na ogladanie nowych roślinek.Może chcesz takich żóltych rudbekii? One ładnie wygladaja w ogrodzie jak kwitna i nie wykładaja sie.Do Kutna jade oczywiście jeśli mnie zabierzecie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:22, 28 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Milka napisał(a)


Pewnie tak Bożenko, ale czytałam, że róże nawet drastycznie potraktowane, mogą się odwdzięczyć za rok zakwitną na banku was, a chyba konkretnie u ciebie bliskośc lasu, powoduje lekkie anomalie pogodowe w twoim ogrodzie
synowa jest super


Irenko tak ale nie traktuje sie ich drastycznie przed zimą , dopiero na wiosnę. Mam nadzieje ze jednak u Ciebie wszystko będzie dobrze.Ja mam najzimniejszy ogród w całej Polsce, porównuję stale z Aną badz co bądz z Łomzy i u mnie prawie zawsze zimniej.Tu jest jakiś dziwny mikroklimat. Latem mało deszczu a zima ostra.Za stara juz jestem na zmiany więc tak zostanie. baw sie super na weselu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:24, 28 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Może uda mi się załatwić więcej nasionek Cleome to Ci wyślę


Ula nie chce Ci głowy zawracac, Basia też jest chętna , w każdym razie dziekuje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:24, 28 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jagoda99 napisał(a)
Bogusiu nic dodac nic ujac sciskam i pozdrawiam


Piesek śliczności. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
alinak 21:29, 28 sie 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Bogdzia ...ty to zawsze na duchu człeka podniesiesz ...już się śmieje ...dla ciebie ...po dołku nie ma śladu .
a...i nie prawda co mówiłaś że u ciebie latem nie ma co oglądać tylko wiosną.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies