Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 21:29, 28 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
popcarol napisał(a)
U nas pięknie! Fajnie, bo fajrant się zbliża, może kanciki machnę dziś?
pozdrawiam!

cudne kwiaty! Jak kolorowo!


Dziś M zmniejszył odrobinę trawnik , musiał bo trzeba kilka zbyt rozrosnietych azalii japońskich przesadzic ale jeszcze troszke miejsca mi zostanie na inne roślinki i nagle nie mam pojęcia co posadzic takiego by dobrze wyglądało a nie było uciążliwe i nie zasłaniało rh.Pasek ziemii wygląda tak


Tu bedą azalie


A tu muszę coś wymyślec

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:32, 28 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Z dzisiejszych zdjec mam jeszcze tęcze i drozda





i zdjecie przez okno ale to już było.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:43, 28 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
alinak napisał(a)
Bogdzia ...ty to zawsze na duchu człeka podniesiesz ...już się śmieje ...dla ciebie ...po dołku nie ma śladu .
a...i nie prawda co mówiłaś że u ciebie latem nie ma co oglądać tylko wiosną.


Wiedziałam ze humor odzyskasz natychmiast. Oglądac to moze jest co ale pytanie czy warto??? , tyle jest ciekawszych ogrodów...... Pozdrówka serdeczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Dorota123 22:10, 28 sie 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Widzę, że nie tylko ja ograniczam trawnik, też czasem ,,dorabiam " sobie jakąś rabatkę.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
alinak 23:36, 28 sie 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Bogdzia napisał(a)


Dziś M zmniejszył odrobinę trawnik , musiał bo trzeba kilka zbyt rozrosnietych azalii japońskich przesadzic ale jeszcze troszke miejsca mi zostanie na inne roślinki i nagle nie mam pojęcia co posadzic takiego by dobrze wyglądało a nie było uciążliwe i nie zasłaniało rh.Pasek ziemii wygląda tak

]

Bożenka do azali japońskich pewniakiem będą wrzosy , ale jak będziesz chciała bardziej oryginalnie to może małe berberysy admiration .a jeśli cień . to może pasek host na żółto wybarwionych . kupowałyśmy u ciebie takie fajne niziutkie .można pokombinować coś z trawą red baron, ale w dużym pasku w środku i np. do tego runianka .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
AgnieszkaW 06:52, 29 sie 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Bogdziu, też pomyślałam o niskich berberysach, bo one prawie cały rok (oprócz zimy) ozdobne i mało klopotliwe są. Pokazywać masz zawsze co i z wielką przyjemnością wracam do Twojego ogrodu, obojętne, czy wiosną, czy latem, czy jesienią (i nawet zimą jast ciekawie) Pozdrawiam z rana
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Bogdzia 07:07, 29 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dorota123 napisał(a)
Widzę, że nie tylko ja ograniczam trawnik, też czasem ,,dorabiam " sobie jakąś rabatkę.


U mnie możliwości dorabiania rabatek właśnie się wyczerpały , to już całkiem ostatni odzysk. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:12, 29 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
alinak napisał(a)


Alinko i Agnieszko bardzo fajne Wasze rady ale powinno tam byc coś kwitnacego bo rh tak sie rozrosły ze zieleni jest nadmiar a kwiatów brak.Na berberysy mam od dawna ochote (mam małe żółte i czerwone) ale zastanawiam sie może róże okrywowe?? Jak sie nie sprawdzą to wyrzucę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 07:14, 29 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Miłego dnia wszystkim życze.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 07:20, 29 sie 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)
Miłego dnia wszystkim życze.


Bardzo dziękuję, dla Ciebie również
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies