Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Mariusz 07:33, 29 sie 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Bogdzia napisał(a)


Wiedziałam ze humor odzyskasz natychmiast. Oglądac to moze jest co ale pytanie czy warto??? , tyle jest ciekawszych ogrodów...... Pozdrówka serdeczne.

To zdrowy odruch jak marudzisz nad swoim ogrodem, gorzej by było gdybyś uważała, że wszystko ci się podoba i jest najpiękniejsze. Ja osobiście wracam do Ciebie każdego dnia i to bardzo chętnie, czerpię przykłady, ogród jest piękny i wyjątkowy, dzięki niemu - choć nigdy przed ogrodowiskiem tego nie planowałem - wzbogacam swój ogródeczek w różaneczniki, azalie i mam nadzieje, że uzyskam choćby drobinkę kwietnego efektu z Twojego.
A to na fotce drozd śpiewak w pełnej okazałości?
Pozdrawiam i miłego dnia Bogdziu ;D
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
gierczusia 07:38, 29 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Właśnie przeczytałam ,że odebralaś trawnikowi ciut powierzchni dla rabatek .,..ajjjjj, ale jestem ciekawa co też tam za chciejstwa sie znajdą

Pozdrawiam Bogdziu gorąco , no u nas zimno jakkkk byk
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Mariusz 07:53, 29 sie 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Edytuję, bo napisałem nie w Ani , a w twoim temacie, niedotlenienie - przepraszam . Wycinam i jeszcze raz pozdrawiam.

____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
gierczusia 18:20, 29 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ale fajna fotka Bogdziu ... Batalion rozumię za szkłem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Urszulla 19:00, 29 sie 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Ha,ha trawnik zabrany
ciekawa jestem Twoich decyzji, myślę że najmilsze jest planowanie i wymyślanieróże okrywowe i za nimi zwiewne trawki-pięknie byłoby.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
jagoda99 20:08, 29 sie 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Bogusiu dziekuje za odwiedziny
Zdjecie super
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Agania 20:36, 29 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bogdziu co za sweet focie..taka słoneczna jesteś.......i to jest najważniejsze, żebyś tak się zawsze czuła.....masz neizły sprzęt w rączce

Miłego wekendu Ci życzę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Bogdzia 20:55, 29 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mariusz napisał(a)

To zdrowy odruch jak marudzisz nad swoim ogrodem, gorzej by było gdybyś uważała, że wszystko ci się podoba i jest najpiękniejsze. Ja osobiście wracam do Ciebie każdego dnia i to bardzo chętnie, czerpię przykłady, ogród jest piękny i wyjątkowy, dzięki niemu - choć nigdy przed ogrodowiskiem tego nie planowałem - wzbogacam swój ogródeczek w różaneczniki, azalie i mam nadzieje, że uzyskam choćby drobinkę kwietnego efektu z Twojego.
A to na fotce drozd śpiewak w pełnej okazałości?
Pozdrawiam i miłego dnia Bogdziu ;D


Oj marudze bo mam mały kawałeczek ziemi i jeszcze nie wiem co na nim posadzic. Róze by mi pasowały ale jak pomyślę o łysych badylach to od razu mi przechodzi , a inne za krótko kwitną i nie wiem co posadzic. Mariusz jesli mozesz usuń to moje zdjecie. Postanowiłam jakiś czas temu ze zadnych moich zdjęc na forum już nie będzie więc jesli możesz to skasuj.Miłego weekendu zyczę. Jak zdrówko????Wszystko juz dobrze?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:59, 29 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
gierczusia napisał(a)
Właśnie przeczytałam ,że odebralaś trawnikowi ciut powierzchni dla rabatek .,..ajjjjj, ale jestem ciekawa co też tam za chciejstwa sie znajdą

Pozdrawiam Bogdziu gorąco , no u nas zimno jakkkk byk


A u mnie była piekna pogoda wczoraj i dzis i obydwoje z M napracowalismy sie w ogrodzie. Przesadzalismy azalie japońskie prócz tego ja pieliłam a M kosił trawkę. Super pogoda była , cały ogród podlany i na odpoczynek też troszke czasu było. No mam kawałek ziemi i nic mi nie pasuje , wszystko za krótko kwitnie , chyba na jednoroczne zostawie.Miłego weekendu Elu, ostatniego w wakacje niestety.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:02, 29 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Ha,ha trawnik zabrany
ciekawa jestem Twoich decyzji, myślę że najmilsze jest planowanie i wymyślanieróże okrywowe i za nimi zwiewne trawki-pięknie byłoby.


No coś w tym stylu myslałam zrobic ale te róze mnie przerazaja, pielenie w nich a potem gołe badyle, chyba jednak jak pisałam bedzie to miejsce na jednoroczne kwiatki, gotowe z rynku najlepiej.Słoneczka w ostatni weeekend wakacyjny zyczę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies