Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 21:03, 29 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jagoda99 napisał(a)
Bogusiu dziekuje za odwiedziny
Zdjecie super
pozdrawiam


Jagódko pozdrówka do tej Twojej Ameryki ślę,. Piszesz że u was cieplej niż u nas wiec niech Ci nadal słonko świeci bo wiosne miałas bardzo późną.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:06, 29 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Agania napisał(a)
Bogdziu co za sweet focie..taka słoneczna jesteś.......i to jest najważniejsze, żebyś tak się zawsze czuła.....masz neizły sprzęt w rączce

Miłego wekendu Ci życzę


Moje zdjecia tak jak i ja już nie do pokazywania chyba tylko jako eksponat w muzeum . Aparat już stary ale ciagle na nowy nie mogę sie zdecydowac. Lustrzanki za duże a cyfrówki raczej nie chce i tak ciągle się waham a na razie zdjecia starym robię i nie narzekam.Pozdrówka Agatko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 21:52, 29 sie 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)


A u mnie była piekna pogoda wczoraj i dzis i obydwoje z M napracowalismy sie w ogrodzie. Przesadzalismy azalie japońskie prócz tego ja pieliłam a M kosił trawkę. Super pogoda była , cały ogród podlany i na odpoczynek też troszke czasu było. No mam kawałek ziemi i nic mi nie pasuje , wszystko za krótko kwitnie , chyba na jednoroczne zostawie.Miłego weekendu Elu, ostatniego w wakacje niestety.

Bożenko, ziemniaczki są jednoroczne to tak w nawiazaniu do wypowiedzi w moim wątku
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 21:58, 29 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)

Bożenko, ziemniaczki są jednoroczne to tak w nawiazaniu do wypowiedzi w moim wątku


Jolu wiem wszystko o ziemniakach i o ich uprawie równiez .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Luiza 23:02, 29 sie 2014

Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 156
Witam Bożenko. Trudno mi uwierzyć, że u Ciebie nie ma grzybów. U mnie jest taki wysyp, że nie nadążam obrabiać. Jeszcze M przywiózł w środę około 50 kg z okolic Piotrkowa.Powiedział, ze dla Ciebie naszykuje trochę suszonych.Przywiozę do Kutna.
Napia 00:33, 30 sie 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Bożenko, Twoje zdjęcie sympatyczne
Zastanawiasz się nad kwiatami na pas przed rh - mam pierwszy rok róże okrywowe Aspirin kwitną pięknie przez cały czas, nie ogałacają się z liści jak wielkokwiatowe i nie ma przy nich wiele pracy jestem z nich bardzo zadowolona jednoroczne zresztą też lubię i sporo ich mam w ogrodzie
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Aneczka 01:01, 30 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Bogdzia napisał(a)


Moje zdjecia tak jak i ja już nie do pokazywania chyba tylko jako eksponat w muzeum .


No co ty Bogdziu, nie pierwszy raz czytam podobną twoją wypowiedź, tylko że nie rozumiem ich, bo wstydzić to się można na przykład złych uczynków
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Mariusz 04:54, 30 sie 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Wedle życzenia Bogdziu, choć ono było takie oryginalne, swojskie i ciepłe.
U mnie co dzień to lepiej, powoli szykuje się do rehabilitacji, ale to po dereniowym festiwalu - tej imprezki nie odpuszczę.
Poczynania na nowo powstającej rabatce z ciekawością będę śledził.

____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Kasya 05:11, 30 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42227
Bogdzia napisał(a)


Dziś M zmniejszył odrobinę trawnik , musiał bo trzeba kilka zbyt rozrosnietych azalii japońskich przesadzic ale jeszcze troszke miejsca mi zostanie na inne roślinki i nagle nie mam pojęcia co posadzic takiego by dobrze wyglądało a nie było uciążliwe i nie zasłaniało rh.Pasek ziemii wygląda tak


Tu bedą azalie


A tu muszę coś wymyślec



A może wrzosy ? + jakieś trawki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Madzenka 07:24, 30 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Piękna nowa rabata powstanie, cieszę się że udało się miejsce wygospodarować.

Bożenko róże okrywowe u mnie na choroby grzybowe nie chorują, inne gatunki tak.
Ps podlewasz rh szlaufem wieczorem, pewnie po lisciach róży też się zdarzy? To z pewnością przyczyna. U mnie chorują tylko te, które rosną przy zraszaczach trawnika i są systematycznie zraszane...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies