Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Iwk4 14:50, 24 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Bożenko, wszystkiego dobrego Ci życzę na 3002 + 1000 stron.
Właśnie dziś wspominałam, jak się zaczęło moje Ogrodowisko:
Od twojego ogrodu w Maji, a potem znalazłam cię tu razem z ogrodem Danusi i Any-art. Każdy ogród inny, każdy cudny.
Przed chwilą ponownie obejrzałam twóje Królestwo z tobą w roli głównej. Lubię wracać do tego odcinka. I słowa, które na koniec wypowiedziałaś: "Nie jestem dumna, bo duma jest na pokaz, dla ludzi. Ja jestem szczęśliwa "
Więc życzę ci góry szczęścia, i dla twojego męża też. A tu link dla tych, którzy dawno nie oglądali twojego ogrodu:
http://majawogrodzie.tvn.pl/206,Rododendronowe-krolestwo-odc-492,odcinek.html
____________________
Ogródek Iwony II
bdan 14:53, 24 lis 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Iwk4 napisał(a)


Lubię wracać do tego odcinka. I słowa, które na koniec wypowiedziałaś: "Nie jestem dumna, bo duma jest na pokaz, dla ludzi. Ja jestem szczęśliwa "


Jakbym sama pisała Też zaraz jestem szczęśliwsza
Bogdzia 17:50, 24 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dziękuje wszystkim za miłe wpisy. Zanim podziękowałam złozyłam Wam wszystkim rewizyty ( mam nadzieje ze nikogo nie pominęłam) , teraz dopiero popiszę troche w swoim wątku.Miło mi że do mnie zaglądacie choc oczywiście im więcej się pisze i im więcej sie mówi tym więcej głupot w tym sie znajdzie , tak jest zarówno z wątkiem jak i programem Mai bo też mi kazała dużo mówic a nic gorszego jak uwierzyc że można mówic dużo i mądrze.Po tym wywodzie pewnie powinnam juz przestac pisac ale jak przestanę to skad wezmę takie fajne koleżanki (i kolegów nielicznych choc też fajnych).Tak wiec muszę nadal pisac , nie mam innego wyjściaDzięki że jestescie. Buziaki dla wszystkich.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 17:51, 24 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Uśmiałam się, a odcinek obejrzałam kilka razy i mam i tak niedosyt ogrodu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 18:10, 24 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Iwk4 napisał(a)
Bożenko, wszystkiego dobrego Ci życzę na 3002 + 1000 stron.
Właśnie dziś wspominałam, jak się zaczęło moje Ogrodowisko:
Od twojego ogrodu w Maji, a potem znalazłam cię tu razem z ogrodem Danusi i Any-art. Każdy ogród inny, każdy cudny.
Przed chwilą ponownie obejrzałam twóje Królestwo z tobą w roli głównej. Lubię wracać do tego odcinka. I słowa, które na koniec wypowiedziałaś: "Nie jestem dumna, bo duma jest na pokaz, dla ludzi. Ja jestem szczęśliwa "
Więc życzę ci góry szczęścia, i dla twojego męża też. A tu link dla tych, którzy dawno nie oglądali twojego ogrodu:
http://majawogrodzie.tvn.pl/206,Rododendronowe-krolestwo-odc-492,odcinek.html


Iwonko powiem Ci tak gdy Maja spytała czy jestem dumna z mojego ogrodu usłyszałam po prostu zgrzyt. Nie jestem przecież dumna , zawsze go chowałam przed ludźmi . Przed ogrodowiskiem tylko najbliższa rodzina miała tu wstep , nikt inny, wiec gdzie tu duma? Powiedziałam że bardzo się cieszę że go mam ale to było za mało bo ogród marzenie życia ( mimo ze to juz trzeci) , moze nie całkiem taki jaki miał byc ale jest i kazdego dnia upieksza i rozwesela moje dni, jestem w nim szczęsliwa .Nie wyobrazam sobie życia na emeryturze bez codziennej dawki pracy w nim, bez zachwytów nad kwiatkami i ptaszkami , bo choc mam dzieci i wnuki ale na codzień sa zajęci , maja swoje sprawy a ogród jest każdego dnia dla mnie i kazdego dnia jestem w nim szczęsliwa.Nie ja nadałam temu odcinkowi tytuł zawierajacy wyraz królestwo , nawet o tym nie wiedziałam ze tak bedzie ale tak , faktycznie to jest moje małe szczęsliwe królestwo.Poza ogrodem jest dużo smutniej , wiecej problemów , hałas , huk , zabieganie i polityka a tu prawdziwy spokój , wyizolowany szczęśliwy świat.Myślę ze dla kazdego kto kocha swój ogród jest on takim szczęśliwym miejscem na ziemi. Czasem czytam jak dziewczyny wracajace z cudnych ciepłych krain z błękitnym morzem piszą ze cieszą sie ze wróciły do swojego ogrodu i to jest własnie to najważniejsze swój dom i swój ogród i wszystko tak jak sobie poukładaliśmy...........Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:12, 24 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Milka napisał(a)
Uśmiałam się, a odcinek obejrzałam kilka razy i mam i tak niedosyt ogrodu


Irenko teraz obowiązuje oglądanie ogrodu Małej Mi , mój to już przeszlośc do zapomnienia , tak przynajmniej bym chciala.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:14, 24 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
bdan napisał(a)


Jakbym sama pisała Też zaraz jestem szczęśliwsza


Dosc trudno o szczęscie ma tym świecie , fajnie ze jesteś szczęśliwsza i bądz coraz bardziej każdego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:17, 24 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Gratki Bogdziu .... 3000 w nowym wątku
Wiec powtórka z szampana.. toast za tak mądry wątek i jeszcze mądrzejszą ogrodniczkę
I ta łączka azaliowa pod oknem.... cud malina



PS> Pamiętaj, resztki szampana wklepujemy dla urody pod oczki


Miałam odpisywac po kolei ale te kieliszki tak mnie niepijacą pociagają ze musiałam przeskoczyc do Twojego wpisu. Myslę ze my dośc dobrze sie rozumiemy , mam nadzieje ze tak pozostanie.O mądrości nie pisz bo najmądrzejszy ten kto wie że wszystkich rozumów nie pozjadał. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:23, 24 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Agatko, Iwonko , Bogusiu, Jolu, Ula , Kasiu Danusiu-bdan, dziękuje.
Irenko kusicielko znów zachwycam sie Twoja piwonia , cudna.
Nallar sama widzisz , marzenia rzeczywiscie sie spełnija i to jest cudne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:29, 24 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Przy tylu fotkach i tylu stronach mus dziękować za obecność gospodyni na każde zawołanie:Bogdziu, ratuj!
Niech Tobie zdrowie dopisuje,a od wiosny znowu nowe piękno swego ogrodu nam pokazuj!
To dzisiejsze też jest piękne, ale już jest ten akcent zanikania kolorów i to mniej cieszy.
Jestem tu stale, siedzę na ławeczce. Ściskam Was oboje.


Haniu zostań na tej ławeczce jak najdłużej , zapraszam.Uściski odwzajemniamy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies