Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nad Rozlewiskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nad Rozlewiskiem

agatanowa 00:29, 20 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Tess napisał(a)
A to bordowy (chyba) rozchodnik. Pokazuję dla Bogdy.
Mam jedną tylko, sporą kępę.
Zamierzam go jesienią rozsadzić i zrobić rabatę rozchodnikowotrawową, więc nadwyżki będą raczej w przyszłym roku.







wspaniały ten rozchodnik
on jest w jukach?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Tess 12:05, 20 sie 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
Agatko malw nie chronię. Nie mają - z wyjątkiem żółtej pełnej, którą bardzo wcześnie została porażona - żadnych objawów. Może to zasługa przewiewnego stanowiska - działka nie jest osłonięta. Tak, rozchodnik rośnie w jukach. Plan jest taki- do juk, które są ciężkie, dodać miskanty, które nadadzą im lekkości, a dla koloru - dodam rozchodnik.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
agatanowa 12:22, 20 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
bardzo ładny plan Mi już z jukami się podoba, choć na marginesie - nie przepadam za nimi
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Milka 13:13, 20 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wspaniała wiadomość, że gmina zajęłą się psem, ewidentnie chyba ktoś ją porzucił, bo ogólnie nie wygląda źle, poza tęsknotą w oczach
zagony aksamitek i big rozchodnik widziałam, te aksamitki, to żelazne rośliny
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Celina 09:58, 21 sie 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Tess napisał(a)
A to bordowy (chyba) rozchodnik. Pokazuję dla Bogdy.
Mam jedną tylko, sporą kępę.
Zamierzam go jesienią rozsadzić i zrobić rabatę rozchodnikowotrawową, więc nadwyżki będą raczej w przyszłym roku.



Ten rozchodnik mi pasi okrutnie!! Mogę się wymienić z wielką chęcią- jesienią W ramach- machniom
____________________
Celina - Moje poletko
Tess 20:31, 21 sie 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
Agatko, juki to nie są moje ulubione kwiaty Ale były tu już przede mną, więc niech sobie rosną.
Tym bardzej, że trudno je skutecznie usunąć - juka ma korzeń palowy, i bardzo głęboko się korzeni. Zawsze coś w ziemi zostanie, taki tyci kawałeczek korzonka, i migiem odrasta
Dlatego postanowiłam ją wkomponować w inne rośliny, ukryć w nich.


Irenko, ja lubię aksamitki. Choć nie są to obecnie topowe kwiaty W Gąszczu bym ich nie posadziła, ale do wiejskich klimatów pasują idealnie. No i kwitną od maja (posadziłam w majowy weekend już z maleńkimi pąkami) aż do przymrozków.

Celinko, już napisałam u Ciebie. Nadwyżki rozchodnika będę miała dopiero w przyszłym roku.
Jak już wspominałam u siebie, planuję go teraz podzielić i zrobić rabatę rozchodnikowo-trawkową. Taką, jak u Zety.
więc w przyszłym roku się przypominaj i upominaj, dobrze?


Buziam wszystkich zaglądających

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Mirka 20:34, 21 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Dziękuję za odwiedziny i też będę zaglądać ,Pozdrawiam
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
KasiaWB 20:54, 21 sie 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Kochana Tesiu
piesio cudny, jakbym miała gdzie to bym sama wzięła. Oby znalazł dobrą rodzinę zastępczą.
Podobają mi się Twoje rabatki, pomysł na juki z rozchodnikiem i trawami fajny, chociaż ja nieszczególnie lubię juki, ale ta kompozycja doda im urody jestem dumna z Ciebie w związku z aksamitkowymi szpalerami, bo prezentują się wspaniale i oczywista z palisadą wyobrażam sobie jaką furorę zrobiły - uwielbiam ten lokalny folklor reasumują - dyktujesz lokalne trendy ciekawe czym zaskoczysz w następnym sezonie
Buziam i serdecznie ściskam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Bogdzia 21:26, 22 sie 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Tess moje uznanie też zdobyłaś tymi aksamitkami, wyjątkowo piękne są i fajnie ze wyszłasś z nimi przed płot.Cudnie wyglądają .No i czekam na dokończenie opowieści. Pozdrówka śle.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ewa004 22:32, 02 wrz 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Tesiulka gdzie się zagubiłaś ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies