Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nad Rozlewiskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nad Rozlewiskiem

zawitka 11:17, 18 paź 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Hej Teresko ! ! Ucieszyłam się ze zajrzałaą, choć wiem że nie zawsze ma sie czas na wpisy .Psia kocha nie mogę oglądać Twoich zachodów bo mnie szlak trafia Od roku nie usiadłam do malowania bo Córka zjechała na stałe z Brukseli i całe lato miałam kipisz .Jak się wyprowadzili to wpadłam jak kawka w chorobę i wyleżc nie mogę .Okazuje się ż ewalczę z astmą i nici z malowanie .Pamiętam o obrazie mam podkład przygotowany i jak bede zdrowa to -----wiesz masz jak w banku Pozdrawiam jesiennie Idę pooglądać jeszcze Twoje R
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 11:31, 18 paź 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Tu masz sciągę na sadzonki .Tnę gałązki 8-10 cm ogołacam od dołu z listeczków ,to ogołocone w ukorzeniacz i di ziemi .To co ogołocone żeby było w ziemi..A teraz najważniejsze wsadzasz w zacienione miejsce sadzonka przy sadzonce dużą ilość i pilnujesz podlewania .masz jak w banku 95 procent po roku przyjętych Zyczę powodzenia Jak nie masz sadzonek to zapraszam na wiosnę ok czerwca lipca to Ci utnę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Pszczelarnia 13:35, 18 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Tessi,
wykonujesz ogród samoobsługowy? Z dobrymi roślinami.

A jak z podlewaniem paproci i hortensji pod tymi iglakami będzie? Dadzą radę?
Coś mi się porobiło ostatnio: zawsze mam wrażenie, że rośliny mają za sucho.

Miło było sobie znów wejść w Rozlewisko.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
aksamitka 21:17, 19 paź 2013


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 151
Ogród masz ewidentnie zadbany, a rośliny są posadzone w rozsądny sposób. Widzę ład i porządek
____________________
Pozdrawiam :)
Mala_Mi 18:58, 27 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
No to zaliczyłam Twoje dwa wątki dzisiaj.... nadrabiam dziś tam gdzie chcę być, a nie jestem
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Tess 04:55, 12 lis 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
Kochani, wybaczcie.
Wstyd mi, że zapuściłam ten wątek.
Ale czasu brak. Odpowiem później.

Zamiast przeprosin


____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
bacha2224 23:10, 22 lis 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Teresko witaj,ale się rozmarzyłam,moja pierwsza randka z mężem była nad bugiem,ale ten czas leci,widoki przepiękne.
____________________
Lawendowy kredens
Tess 00:21, 23 lis 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)

Rabatka z hortensjami, paprociami i hostami bedzie moją inspiracją w lesie.

Do lasu taka rabata będzie świetnie pasować Cmok

beta napisał(a)
a jaki kolorek naparstnic masz?

Beatko, miałam w tym roku białe i różowe. W miejskim chciałabym mieć tylko białe, a tu wszystkie pasują
Sieją się jak gooopie, to pewnie dochowasz się własnych. Ale pewnie w przyszłym roku będę miała dużo sadzonek, jak Twoje nie dopiszą, upomnij się

Witam Natalio (gdzie_idziesz) w moim ogrodzie

zawitka napisał(a)
Tu masz sciągę na sadzonki .Tnę gałązki 8-10 cm ogołacam od dołu z listeczków ,to ogołocone w ukorzeniacz i di ziemi .To co ogołocone żeby było w ziemi..A teraz najważniejsze wsadzasz w zacienione miejsce sadzonka przy sadzonce dużą ilość i pilnujesz podlewania .masz jak w banku 95 procent po roku przyjętych Zyczę powodzenia Jak nie masz sadzonek to zapraszam na wiosnę ok czerwca lipca to Ci utnę

Halinko, dzięki za instrukcję ukorzeniania cisów Bardzo przejrzysta.
Z przykrością przeczytaam o problemach zdrowotnych.
A obrazem się nie przejmuj wcale, ale to wcale.
Pszczelarnia napisał(a)
Tessi,
wykonujesz ogród samoobsługowy? Z dobrymi roślinami.

A jak z podlewaniem paproci i hortensji pod tymi iglakami będzie? Dadzą radę?
Coś mi się porobiło ostatnio: zawsze mam wrażenie, że rośliny mają za sucho.


No tak, samoobsługowy i z dobrymi roślinami - przez co należy rozumieć rośliny, które same dadzą sobie radę Na razie praktykuję, zobaczymy, jak wyjdzie
O suchości nie pomyślałam, przyznam szczerze. No cóż, zobaczymy. Jeśli nie dadzą rady - mała strata, wszystko made in Tess
asc napisał(a)
No to zaliczyłam Twoje dwa wątki dzisiaj.... nadrabiam dziś tam gdzie chcę być, a nie jestem

Miło Aniu, że znalazłaś czas, by odwiedzić Rozlewisko
bacha2224 napisał(a)
Teresko witaj,ale się rozmarzyłam,moja pierwsza randka z mężem była nad bugiem,ale ten czas leci,widoki przepiękne.

Witaj, Basiu Bardzo się cieszę, że trafiłaś nad Rozlewisko. Jestem u Ciebie stałym bywalcem, ale dotąd chyba tylko incognito
Pierwsza randka... w takich pięknych klimatach nadbużańskich? Zazdroszczę.

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 00:32, 23 lis 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
Nad Rozlewiskiem już sezon zakończyłam.
Ogród oporządzony.
Zrobiłam porządek przed ogrodzeniem - wyrzuciłam aksamitki.



Po wyrzuceniu kwiatów widać w pełnej krasie "rollbordery wspak"


Wykopałam mieczyki. Zastanawiam się, jak przezimują. Zostawiłam w piwnicy.



____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
monteverde 00:33, 23 lis 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Tesia gdzie masz tego Chopina? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies