Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Tamaryszek 14:24, 02 maj 2013

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Witaj wreszcie wiosennie! Jest zielono i kwitnie mnóstwo cebulowych. Mam nadzieję, że masz czas żeby cieszyć się wiosną.
Moja budowa przesunęła się na połowę maja. Dość duże przedsięwzięcie w głębi ogrodu - mur ceglany ma zasłonić niezbyt ładne rzeczy od sąsiada oraz stworzyć "pokoik pod lipą". Wkomponowany weń ma być punkt wodny, mini oczko formalne i podniesione rabaty. Sama się boję, co z tego wyjdzie.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
ewawisnia 14:30, 02 maj 2013

Dołączył: 24 kwi 2013
Posty: 148
Piękny ogród
____________________
Mój dom, mój ogród
AgnieszkaW 15:20, 02 maj 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Tamaryszek napisał(a)
Witaj wreszcie wiosennie! Jest zielono i kwitnie mnóstwo cebulowych. Mam nadzieję, że masz czas żeby cieszyć się wiosną.
Moja budowa przesunęła się na połowę maja. Dość duże przedsięwzięcie w głębi ogrodu - mur ceglany ma zasłonić niezbyt ładne rzeczy od sąsiada oraz stworzyć "pokoik pod lipą". Wkomponowany weń ma być punkt wodny, mini oczko formalne i podniesione rabaty. Sama się boję, co z tego wyjdzie.


Wybacz Vito, ale muszę się posunąć do fortelu i za pomocą twojego wątku skontaktować się z Tamaryszkiem, bo inaczej nie mogę (w wizytówkach nie wolno komentować) - pozwolisz? Mam nadzieję, że tak.

Tamaryszku, masz przepiękny, dojrzały ogród, tylko dlaczego nie założyłaś normalnego wątku, byśmy mogli komentować jego piękno i nowe w nim poczynania?

Dziękuję Vito za pozwolenie. Serdecznie Cię pozdrawiam i czekam na wiosenną odsłonę Twojego równie pięknego ogrodu.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Pszczelarnia 14:45, 09 maj 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Vito, wiosna, budzimy się . Ja czekam na piwonie u Ciebie. I nie tylko.. Czekam na każde zdjęcie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
popcorn 15:26, 09 maj 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Vita, pokaż jak Twój ogród? Klosze? pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
vita 22:33, 15 maj 2013


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4130
Gabrysiu, z bieleniem rabarbaru muszę się wstrzymać do przyszłego roku. W tym dopiero go posadziłam.
Myślę, że w smaku niewiele się różni, ale jest na pewno zdrowszy ze względu na zmiejszoną ilość szczawianów.
Ewo, nie doczekałaś się odpowiedzi, kiedy można przesadzać rabarbar, pewnie już podjęłaś jakąś decyzję, nie wątpię, że słuszną. Moje piwonie szykują się, jak dotąd zakwitła tylko koperkowa i jedna botaniczna siewka. Ale lada dzień będzie peoniowe święto. Zapraszam.
Joasiu i ewawisna, dziękuję za miłe słowa i wizytę.
Tamaryszku, problem w tym, że nie mam kiedy się tą wiosną cieszyć. Fatalnie mi się skumulowały różne obowiązki i roboty. Siadać i płakać! Pocieszam się, że jeszcze tylko kilka tygodni, ale marne to pocieszenie. Nadrobię zaległości w Twoim ogrodzie, zaciekawiłaś mnie bardzo.
Agnieszko, nie wiem czy fortel się udał, nie będę za Izę odpowiadać.
Dziękuję Kasi, Barbarze, mirze i Dasi za pamięć
Karola, pokażę co nieco, nie panuję w tym roku nad pielęgnacją ogrodu, w kilku miejscach mam jednak posprzątane.











____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
AgnieszkaW 22:37, 15 maj 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Przepiękne zdjęcia cudnego ogrodu. Bardzo brakowało mi ich na forum. Cieszę się, że wróciłaś. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kondzio 23:15, 15 maj 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
super zdjęcia piękny ogród jak zwykle
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
akanta 00:23, 19 maj 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
vita napisał(a)
Gabrysiu, z bieleniem rabarbaru muszę się wstrzymać do przyszłego roku. W tym dopiero go posadziłam.
Myślę, że w smaku niewiele się różni, ale jest na pewno zdrowszy ze względu na zmiejszoną ilość szczawianów.
Ewo, nie doczekałaś się odpowiedzi, kiedy można przesadzać rabarbar, pewnie już podjęłaś jakąś decyzję, nie wątpię, że słuszną. Moje piwonie szykują się, jak dotąd zakwitła tylko koperkowa i jedna botaniczna siewka. Ale lada dzień będzie peoniowe święto. Zapraszam.
Joasiu i ewawisna, dziękuję za miłe słowa i wizytę.
Tamaryszku, problem w tym, że nie mam kiedy się tą wiosną cieszyć. Fatalnie mi się skumulowały różne obowiązki i roboty. Siadać i płakać! Pocieszam się, że jeszcze tylko kilka tygodni, ale marne to pocieszenie. Nadrobię zaległości w Twoim ogrodzie, zaciekawiłaś mnie bardzo.
Agnieszko, nie wiem czy fortel się udał, nie będę za Izę odpowiadać.
Dziękuję Kasi, Barbarze, mirze i Dasi za pamięć
Karola, pokażę co nieco, nie panuję w tym roku nad pielęgnacją ogrodu, w kilku miejscach mam jednak posprzątane.














Piękne widoczki Vito! ...ale dlaczego tak mało?Dawaj więcej ! Domyślam się ,że przebudowujesz ogród ,tworzysz i to cię tak pochłania.Pozdrawiam serdecznie.









____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
monteverde 00:28, 19 maj 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Vito piękne czosnki perskie ja się chwaliłam jedną kwitnącą łodyżką a ty masz ich cale mnóstwo i biały, który u mnie chyba już nie zakwitnie, pokaż więcej zdjęć, pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies