Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

gierczusia 20:23, 19 lip 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aneczko .. Przecież uwielbiamy " przemarsze wojsk ".., to jest w ogrodzie najfajniejsze .. Tylko czemu te cholerne korzenie są tak silnie wczepione w ziemię ???.. Ja siem pytam ??.. Muszem robić przemarsz częściej .. Wtedy nie zdążą się dobrze zakorzenić
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:24, 19 lip 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A domek .... ... Aaaa... Jest jedno słowo , które mi się ciśnie na usta w związku z pięknością tego domku , ale jest ono zgoła nieparlamentarne ....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
bociek 20:42, 19 lip 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Ela, masz na mysli o kur....cze???
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Mala_Mi 21:43, 19 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Syla - kulasy są w workach jutowych i już nie mam takich dużych doniczek Jutro będę myśleć gdzie je tymczasowo zakopać .. a fotki.. trza robić.. ja nie umiem żadnych parametrów ustawiać.. po prostu cykam i już

Jotka - kwiat lotosu się robił bez problemu, a teraz ..hmmmm muszem sprawdzić Ale chyba już kości nie te Dmucham pozytywną energią w Twoja stronę

Ewa - nie zazdraszczać bo zdechną

Julka - przemeblowana będzie cała wg pomysłów Danusi, ale ja jak zwykle z dwóch projektów zrobię jedne.... no nie może być tak, że nie pomieszam czegoś .. ale ja miałam wrażenie, że mówisz o rabacie z tujami co je pociachałam na jajka wielkanocne.. wbiłam to sobie do głowy - przymierzyłam hibiskusa na pniu.. i mnie sie spodobało.... więc wykopałam dwie azalie i posadziłam hibiskusa. Fota niet bo już było za ciemno Ale wg mnie dobry pomysł miałaś Wprowadzony w życie... Azalie i tak były do przekopania Jeszcze są 2 pąki lotosowe.. wiec serial mam nadzieje, że doczeka jeszcze dwóch powtórek

Madżen - miszczu to ja jestem... nie mam wprawy - mam fantazję Melduję, że reszta kulek przycięta ..co do jednej.. zostały sie tylko żywopłotki bukszpanowe... lawendę też obcieąłm, ale tak byle jak, byle kwiatki ściąć, bo już mi sie puściła z nowymi przyrostami, bezwstydnica jedna... Wiosna i tak opierdutam na pałę.. i albo przeżyje zabieg, albo wymienię na nową.. i teraz zaczynam pilnować Będę tak jak Ty ciąć W poduszeczki

Bogdzia - o nowej rabacie mi nie mów, o Danusina rabatę się nie boję.... ale tę co robię na starym warzywniaku.. to mnie szlag trafia, ale o tym potem.

Bociek- wiedziałam, że przyleciałaś.. bo mi M dziś krzyczy i pokazuje na niebo nad nami i mówi "Patrz Twoja koleżanka przyleciała ". Jeżówka białą sie zwie.. zaraz poszukam w zapiskach.. poczekaj.... "MERINQUE" Domek dla owadów wydziergałam ze sklepu Ma takei fajne rączki ze sznureczków i M sie śmieje, że fajny domek będę nosić na plecach... za sznureczki jak plecaczek..

Gierczuś - koleżanka, najlepsza psipiółka pochwaliła doniczki ... możesz być dumna Moje przemarsze są zwykle tak szybkie, że te korzonki nie zdążą.. ale wiesz...... to dobra teoria.. Szkoda ze ten przedogródek do przeniesienia sie już wczepił mocno Domek zajefajny....ale ze sklepu

Nasze robótki dziś skończyły się na tym, że Tercia mi wyszlifowała i zaolejowała stół To sie nazywa wakacje A my walczyliśmy z rabatą kulkową.
Do nocy walczyła.. stół jak nowy I że nie kłamię


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:47, 19 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Najpierw glebogryzałka jeszcze raz......
Potem walcowanie... w zasadzie dawno z M nie tańczyłam... ale walc nam wyszedł super


Walcowaliśmy że ho, ho , ho... tanciory z nas , że hej.


Potem równanie.. skomplikowane narzędzie, lata doświadczeń i pokoleń nad tym pracowało......... ale skuteczne.. tak cały trawnik równaliśmy domowym sposobem , dwa stalowe kątowniki na sznurku


I tu łatwe i przyjemne się skończyło...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
boguslawa_ma... 21:53, 19 lip 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Ja nie moge ale wynalazek
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Mala_Mi 21:56, 19 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zaczęliśmy znosić co mam kupione z myślą o nowej rabacie....


A kupka rosłą, linię przesuwałam co chwila.... i nic sie tam nie mieści.... a jeszcze mam kupę rzeczy do przesadzenia z ogrodu bo sie tam też nie mieści.... wnerwiłam się, słowa niecenzuralne też użyłam... trzeba się przespać z problemem, a rano spojrzeć świeżym okiem.. tę rabatę to pokażę Wam za rok... albo za dwa..... nie ma szans na teraz......... to będzie największa sieczka jaka robiłam...

Może tak ustawić?


A może tak?


Albo troszkę przesunąć?


Albo bardziej uporządkować???
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:58, 19 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
No i pupa lada... nic nie wymyśliłam......


Wszystkie foty z ukrytej kamery , mój M leżał ze śmiechu i mi robił foty, nawet nie wiedziałam... stwierdził, że moją walkę należy uwiecznić..


Idę do Terci..... nie wiem jak ja z tego tramwaj zrobię.. zupełnie nie mam pomysłu

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
boguslawa_ma... 22:01, 19 lip 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Aniu a ja myślałam że wy pod trawe -takie walcowanie a to nowa rabata
Mnie się podoba ta ostatnie ustawienie
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
leon60 22:06, 19 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Ja dziś też dumam i przestawiam myślałam, ze to łatwiejsze ale cóż...
Pokaźny zbiór roślin masz
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies