Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Megi 13:14, 20 lip 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
asc napisał(a)
Włąsnie M siedzi i tłumaczy Terci, że za 5 lat goście do nas przyjeżdżają z maczetą
A na pytanie Terci co będzie za 10 lat? Stwierdził, że jego wyobraźnia już nawet takiego stanu nie sięga
Idę walczyć


Po prostu padłam, mam na twarzy banana i chichram się sama do siebie ja wiedziałam że Ty szaleństwo masz w genach, ale że aż TAKIE zdjęcia eMa genialne, uwiecznić takie przygotowania -bezcenne, a dialog Terci z eMem powalił mnie, widać, że wszyscy macie fantastyczne poczucie humoru.

Ania uwielbiam do Ciebie zaglądać, Twój wątek to dla mnie terapia rozweselająco-odstresowująca
____________________
Mala_Mi 13:26, 20 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pełne rozczarowanie... nie będzie bukszpanów na bylinowej rabacie.. nie konweniuje.... bo się nie mieści to co mam to raz, a dwa ze względów praktycznych.... wiem, że szybko będzie dżungla i jak ja te baksiki na kulki lub jajka obstrzygę?????
Baksiki idą na front do dwóch klonów
Na razie wywalam co beee i przesadzam co ładne ,a zarośnięte.. doniczki mogą jeszcze postać i poczekać na wenę tfórczą Nie wiem co na te przesadzanie moja horti Inkredit coś tam różowa....
Dziurawiec kielichowaty to dziadostwo co pełza po całym ogrodzie... ładne ale niepraktyczne.. dostało w nowym miejscu izolację z ogranicznika, jak wypełznie to jego dni policzone... Dostał dozywocie, a jak bedzie uciekał to kara śmierci
Przyleciałam po aparta, bo muss sfocić lotosa... piękny jest A jutro już będzie po nim..... zostanie fantazyjna solniczka



uniesiemy się na chwilę
jak motyle, jak motyle
mamy w skrzydłach słońca tyle
jak motyle, jak motyle




I ze śpiewem na ustach idę porządkować to co nagrandziłam........
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:26, 20 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Megi - tu się nie ma z czego śmiać.. tu trza płakać
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Basia_1987 14:40, 20 lip 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
A z czegu tu płakać?Masz cudowny ogród i więcej powtarzać się nie będę
____________________
" Baśniowy" ogród
Kasiek 14:51, 20 lip 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Tez bym plakala...ze szczescia ze to taki piekny ogrod
____________________
Bawarka
Bogdzia 15:02, 20 lip 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
obejrzałam , praca jak w kamieniołomach a Ty to tańcem nazywasz? I eMowi nadepnęłaś na odcisk (u reki) bo sobie opatruje na zdjeciu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
wiunia 15:11, 20 lip 2013


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Basia_1987 napisał(a)
A z czegu tu płakać?Masz cudowny ogród i więcej powtarzać się nie będę


Prawda, oj prawda !
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
bociek 18:28, 20 lip 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Kryste, Anek, czy Ty choc 5 minut usiedzisz na 4 literach??? I w ogole to jestes odpowiedzialna za moje nietrzymanie moczu. No sorry za dosadnosc, ale tym walcem i rozterkami godnymi Hamleta rozwalilas mnie na lopatki O Twoich snach juz nie wspomne, oczami wyobrazni zobaczylam Twoj sen, no wlasnie i to byla ta "kropla" :/

Anka, ja Cie kofam do upadlego normalnie. Za ta energie, za ta bezposredniosc, poczucie humoru. Kurna nie daj sie wmanewrowac w babcina statecznosc

Fajnie taka Tercie miec za Przyjaciolke

Tercia, Kazek, macham skrzydelkiem, Anek a Ciebie to krucabomba caluje w piety. Jestes wielka

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
JulkAd 18:42, 20 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
asc napisał(a)
S
[b]Julka
- przemeblowana będzie cała wg pomysłów Danusi, ale ja jak zwykle z dwóch projektów zrobię jedne.... no nie może być tak, że nie pomieszam czegoś .. ale ja miałam wrażenie, że mówisz o rabacie z tujami co je pociachałam na jajka wielkanocne.. wbiłam to sobie do głowy - przymierzyłam hibiskusa na pniu.. i mnie sie spodobało.... więc wykopałam dwie azalie i posadziłam hibiskusa. Fota niet bo już było za ciemno Ale wg mnie dobry pomysł miałaś Wprowadzony w życie... Azalie i tak były do przekopania Jeszcze są 2 pąki lotosowe.. wiec serial mam nadzieje, że doczeka jeszcze dwóch powtórek




O tej właśnie myślałam, ale cieszę się, że i mnie coś "mimo woli" przyszło do głowy....na foty czekam

Aniu nie byłabyś sobą, gdyby Ci wszystko konweniowało na rabacie Ty przecież je tworzysz tak "mimo woli" i ta na pewno też taka będzie, jezeli Ci kulki nie pasują to ich tam nie sadź i tak będzie pięknie...buziam mocno
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
monteverde 20:03, 20 lip 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Nie mam czasu ale buziam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies