Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 20:53, 14 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kasiula79 napisał(a)
Aniu dziękuję

Od tego jest forum
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:01, 14 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ula - dla mnie za zimno na kąpiele.. balie też zasłoniłam plandeką...może trochę ciepełka uratuję

Marzena - to ja Ci pomogę, będę serwisanta trzymać, a Ty go będziesz ciukać

Agnieszka - lecę na nowe fotki

Kondzio - karpie 3 szt i orfę dostałam od kolegi, bo oczko ma za małe na tak wielkie ryby..... wielgaśne one są W Rzeszowie jest firma co handluje karpiami koi.... i ma ich chyba hodowle... Rysio z Tarnowa też u niego kupuje.. albo u innego... na 100% nie wiem.
Możesz zadzwonić i sie zapytać co mają i po ile..
http://www.aquatika.ipr.pl/karpie_koi.html

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
agata19762 21:58, 14 sie 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
poczytałam i zmykam.....
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Gabriela 22:07, 14 sie 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Aniu, te płatki róż na trawie wyglądają przecież ślicznie, romantycznie i stylowo, po co to zbierać?
Przejedź po trawniku kosiarką i będzie po płatkach, bo inaczej to rzeczywiście kopciuszkiem zostaniesz.
Ja tam już sobie marzę jak różowe i białe płatki zasypią trawnik w mojej nowej Alei Róż nr 2, właśnie od wczoraj obsypała je tam mała jeszcze Reine Victoria, a ja się będę przechadzać, być może już z laseczką i wąchać.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Sebek 22:21, 14 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ania - Gabriela podsunęła dobry pomysł - kosiara i już Tak w ogóle to N'te tłoczenie Twojej róży to jak pierwsze kwitnienie mojej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Milka 07:56, 15 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asc napisał(a)


Talent polonistyczny ze mnie kiepściutki.. ale to tylko zabawa..... Słowami i obrazkami

Tak jak zabawa w zbieranie płatków..... co patrzę na te płatki i je zbieram... to przypominam sobie o Kondziu i jego różach w kamykach... dziś oplewiłąm rabatę rózaną i trochę płątków wygarnęłam, ale to takie zamiatanie "pod dywan" to jest niemożłiwe, aby posprzątać.... chyba, że powstanie nowa bajka o Kopciuszku....


dla mnie to cudny widok! romantyzm, jak nic!
doczytałam o porządkach w szklarni, czyli powolutku wszystko na bieżąco
i o nowych nabytkach
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Celina 08:35, 15 sie 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Kosiarą zbieram liście miłego dzionka
____________________
Celina - Moje poletko
GorAna 09:06, 15 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
asc napisał(a)


Talent polonistyczny ze mnie kiepściutki.. ale to tylko zabawa..... Słowami i obrazkami

Tak jak zabawa w zbieranie płatków..... co patrzę na te płatki i je zbieram... to przypominam sobie o Kondziu i jego różach w kamykach... dziś oplewiłąm rabatę rózaną i trochę płątków wygarnęłam, ale to takie zamiatanie "pod dywan" to jest niemożłiwe, aby posprzątać.... chyba, że powstanie nowa bajka o Kopciuszku....



Aniu, mnie się ten tekst bardzo podoba...masz talent nie tylko ogrodniczy Rey też kiedyś zaczynał

Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Madzenka 09:14, 15 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nie mam tego problemu z rożami, są posadzone w głebi rabat i śmiecą na trawnik
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kasiula79 09:57, 15 sie 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Ania czytałam w wątku o różach że polecasz Bonica. Mogłabyś ja pokazać i napisać o niej - jak pielęgnować, kopczykować itd? właściwie to już się na nią zdecydowałam. Zamierzam ja połączyć z Burgundy Iceberg. Co myślisz?
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies