Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 12:41, 16 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
martaibartek napisał(a)
Aniu pięknie powiedziane


Zakaz wstawiania gifów..... aż mi sie tu taki cisnął...... ha, ha, ha.... bo ja zawsze sobie jakieś pozytywne teorie dorabiam Dla równowagi dla czarnych myśli... jaki Seneka ze mnie będzie albo Tales z Miletu...lub Sedez z bakelitu

A to moje sztandarowe długodystansowce.... wczoraj foto było w przeciwną stronę... by nie było, że ciągle to samo ...


I naparstnice komu, komu bo idę do domu........ rok temu nieco przetrzebiłam, potem sie pilnowałam, a w tym stwierdziłam, że popularność rośnie to dam im sie rozsiać.. i chyba przesadziłam Jak zwykle przegięcie ....

Nie skończyłam walczyć z jeżówkami i tymi naparstnicami ..a już mam nowy przychówek ..do pielenia

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 12:41, 16 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Powiem, że dobrze kombinujesz, jak zrobisz, na 100% będziesz zadowolona! wyrzucisz, co nie lubisz lub nie pasuje, a grupowanie zwiększa efekt i łatwiej rabatami ogarniać; mahonia u mnie super rośnie, ta zielona i super kwitnie, nią akurat nieustannie się zachwycam
macierzankę przycięłam ostro i super się zagęszcza i ponawia kwitnienie, to samo z kocimiętką
tnij!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 12:47, 16 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Enya73 napisał(a)


Ania, kwiat lotosu wygląda obłędnie. Zresztą jak cała reszta. Poopowiadaj co tam za roślinki bagienne i wodne masz w stawie? Ja też tak chcę Jakbyś nie wiedziała co zrobić z tymi zaschniętymi kwiatami, to ja chętnie przygarnę

Pozdrawiam serdecznie


Bagienne rosną sobie na folii, dlatego takie słabiutkie... ale powrzucałam kamyki, które zatrzymują osad i jest coraz lepiej.... rośnie tu marsylia czterolistna (to paproć, pogooglaj o niej sobie bo warto ) i trochę "choinek"..... zapominam nazwy.... chyba przęstka.. Marsylia lubi być samodzielna..... i chyba dlatego tak jej dobrze u mnie jest

Zasuszone kwiatki (ale nie wszystkie ) dostaniesz.... i marsylię.... ale jeden warunek.. odbiór osobisty
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
kasiula79 14:47, 16 sie 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Aniu a co ile masz posadzoną Bonicę? - też bym chciała taki szpaler uzyskać.

pozdrawiam
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Ola54 16:11, 16 sie 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
asc napisał(a)
Serial Lotos w kałuży cd.





jak mi się podoba Twoja kałuża.Marzenie
kasiek 19:07, 16 sie 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O rany jaki cudny ten lotos- bije na głowy lilie! Zimujesz go w piwnicy?
Miskant który masz koło stawu za ławka to Zebinus - to on rosnie taki wielki? To u mnie ma chyba kiepskie warunki
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
paniprzyroda 20:35, 16 sie 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aniu, pisałaś, że masz agapanty i są mizerne. Przesadzasz je do gruntu wiosną? Kiedyś miałam niebieskie i białe. Kwitły w każdym sezonie, ale zmarniały którejś zimy w piwnicy, chociaż traciły wszystkie liście. W ub. roku kupiłam kilka kłączy, rosną w donicy. Bardzo ładnie kwitły, w tym roku ani jednego kwiatka, chociaż podwoiły objętość. Zapytałam dziś znajomego, starego ogrodnika, od którego je kupiłam, dlaczego nie kwitną. Polecił mi nawóz "kristalon" niebieski na wiosnę i pomarańczowy stymulujący związywanie pąków kwiatowych później. Myślę, że ma rację, słabo je dokarmiałam w tym roku. Aktualne agapanty, tylko niebieskie, nie gubią całkowicie liści zimą. Dam im szansę, może spróbuj również ze swoimi. Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Mala_Mi 21:12, 16 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kasiula79 napisał(a)
Aniu a co ile masz posadzoną Bonicę? - też bym chciała taki szpaler uzyskać.

pozdrawiam

Jutro zmierzę..... jak nie zapomnę Jakby co przypominaj się

I dzisiejszy widoczek.. zielono, zielono, zielono..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
reni 21:15, 16 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Aniu, chyba my zakręcone ogrodowo nie możemy bez grzebania w ziemi żyć i ciągle coś zmieniamy, dosadzamy, przerabiamy itd.
Podoba mi się ten twój busz.. a lotos jest cudny, pozdrawiam
____________________
Ogród... reni
Gabriela 21:16, 16 sie 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
U mnie agapanty też słabo, w tym roku znowu w gruncie i jeden biały nawet zakwitł, ale marnie. Na pewno ich nie wyrzucę, nie jestem taka szybka do wyrzucania.
Ten lotos w jeziorku jest niesamowity, egzotyczny, piękny, kojarzy mi się z hinduskimi bajkami nieodmiennie. Pozdrawiam.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies