Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 16:11, 10 gru 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
irena_milek napisał(a)
Aniu! no wypasiony Mikołaj, karmniczki pierwsza liga!
I o rany, sprzęt jest, jak nic się skrzykniecie i będzie wiankowanie, dobry ten twój chłop


Z Bogdzią narozrabiałaś.. spodobały mi się tego typu karmniki, przysłałaś.. i stwierdziłam, że teraz głównie takie wieszamy. Niestety w tamtych od Ciebie plastyki się trochę połamały i poklejone taśmą.. ale rok służyły dobrze i intensywnie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 17:01, 10 gru 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
No tak myślałam, że tamte nie wytrzymają długo, te są świetne
Ależ robota u ciebie leci, podziwiam, no zakręcenie masz na maksa!!! piesio wierny druh, a ta wełna to okropnie drapie!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 17:15, 10 gru 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
asc napisał(a)
U mnie był Mikołaj, taki co sobie sama zamówiłam.. wszyscy będą mieć z tego pożytek Solidne wykonanie, "szkło" nietłukące się, elementy metalowe, siatka z nierdzewki.... cud-miód-malina, ziarenka zabezpieczone przed wysypywaniem, wygodne siedziska, że nawet wróbelki dadzą radę
Piękny prezent






I ja zastanawiałam sie nad tego typu karmnikiem, dodatkowo, poza klasycznym który juz kupiłam, tylko mysle jak go powiesic na tym pałąku zeby sie nie bujał pod wpływem wiatru, ja nie mówie o wichurze tkiej jak ostatnio Ksawery ale o zykłych wiatrach, czy ty je umocujesz jakos bardzo sztywno czy majtają sie wte i wewte a ptakom to nie przeszkadza ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AgnieszkaBK 17:28, 10 gru 2013


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Szybko idzie Ci praca z ociepleniem poddasza, a kontaktu z wełną nie zazdroszczę Widzę, że przygotowujesz się do wykonywania ozdób świątecznych .... a co planujesz robić? Karmniki super
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Bogdzia 17:31, 10 gru 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)


I ja zastanawiałam sie nad tego typu karmnikiem, dodatkowo, poza klasycznym który juz kupiłam, tylko mysle jak go powiesic na tym pałąku zeby sie nie bujał pod wpływem wiatru, ja nie mówie o wichurze tkiej jak ostatnio Ksawery ale o zykłych wiatrach, czy ty je umocujesz jakos bardzo sztywno czy majtają sie wte i wewte a ptakom to nie przeszkadza ?


U mnie sie majtają a ptaki nic sobie z tego nie robią.Karmniki super -luxus, a na wianki poczekam lub na coś innego. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Luki 17:37, 10 gru 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
No no poddasze zaczyna coraz ciekawiej wyglądać, oczywiście projekt obejmuje podest ułatwiający wyjście na dach?
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
paniprzyroda 17:37, 10 gru 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Sprzęt jest, będą wianki! Remontu nie zazdroszczę, ale ile miejsca będzie do wykorzystania. W nowym jesteśmy już po tym etapie, panowie chodzili w kombinezonach przy wełnie. Trzeba na nią uważać.
____________________
Dwa ogrody
malgorzata_s... 17:41, 10 gru 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ale super karmniczki Pistolet wypasiony. No a na strychu to już niedługo imprezowicze nie zmarzną U ciebie nie można się nudzić Buziole.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
boguslawa_ma... 17:45, 10 gru 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Aniu ale się dzieje u ciebie i remont ,wianki, a prezent od Mikołaja praktycznyPozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Mala_Mi 17:46, 10 gru 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Małgosiu - na drzewie jest zawieszony hak z drutu, na który wieszamy tubę-karmnik... łatwo sie zdejmuje do nasypania ziarna.. wieszamy w gałęziach blisko pnia z powodu jastrzębi.. zawsze się o jakąś gałązkę opiera.. A tak wogle to nawet przy Ksawerym huśtanie ptakom nie przeszkadza Radzą sobie świetnie
Ten wisiał w totalnym zwisie i sie huśtał.. niestety drzewka nie ma bo wichura złamała..





____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies