Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

makkasia 11:07, 19 mar 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877

Temat trudniejszy.. to jak połączyć to wszytko, by było pięknie.. ale dzięki temu mam ciągle coś do przekopania w ogrodzie... trzeba dążyć do ideału.. którego nie ma.. ale najważniejsze to gonić króliczka a nie złapać go ...

święte słowa Aniu ...święte słowa
Ja się pożegnałam z częścią roślin poduchowych jak żagwiny, floksy szydlaste, itp na rzecz trawek ale to tylko dlatego, że mój ogródek maleńki a poduszki ładne są ale wtedy gdy kwitną a u mnie koty masakrowały te poduchy straszliwie ...ale mam też sentyment do roślin babcinych i się ich nie pozbywam bo sa piękne ...sztuką jednak wielką jest, tak jak piszesz, połączyć "nowe" ze "starym " aby było pięknie
ściskam

____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Tusiala 11:23, 19 mar 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Strasznie lubię czytać Twoje "złote myśli"
Mala_Mi 11:34, 19 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tusiala napisał(a)
Strasznie lubię czytać Twoje "złote myśli"


A proszę złotą myśl..... w myśl której działam.. bez obelgi do Ciebie.. po prostu zawsze robię i tak po swojemu.. słuchając mądrych rad.. ale pasujących do mnie ...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Tusiala 11:37, 19 mar 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
I dobrze Też tak chcę
Aniu a ja znalazłam coś takiego (pisz od razu jak mam usunąć



Joaska 11:41, 19 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Mala_Mi napisał(a)
....

Ogólnie to ja tu od początku propaguję dużo roślin... które zaczęły powoi gościć sie w formalnych ogrodach.. bo każdemu czasami przychodzi ochota popatrzeć na kfiotki.. zachwycamy sie różami, ale nawet róże potrzebują towarzystwa..

Co ja już tu na forum propagowałam i zauważyłam zapotrzebowanie na zakup tych chciejstw: .. tojeść orszelinowata, jeżówki, lilie, liliowce, naparstnice (i te siewki co poszły w cały świat), jeżówki, orliki... teraz piwonie.... i być może jeszcze coś ..

Edit... jeszcze Lucifer


....

To ja dodam od siebie jeszcze malwy i asparagus ogrodowy ... pięknie wygląda i nie trzeba się nad nim trząść jak nad trawami czy przezimował a piwnie tez mam a jakże u babci i planuję je zabrać do siebie a co
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Mala_Mi 11:41, 19 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marta.. i czym grubsza tym ktrósza bluzeczka i spódniczka.. ... ale mój eM mówi, że to wina producenta ubrań, bo modne rzeczy szyje w jednym rozmiarze.. na chudzinie zakrywają wszytko, a na puszytej odsłaniają wszytko

ALe odbiegliśmy od tematu.... lubię czytać zabawne kartki i od nich wymyśliłam Mała Mi

Uciekam z forum.. do wieczorka..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mirka 11:41, 19 mar 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Mala_Mi napisał(a)


A proszę złotą myśl..... w myśl której działam.. bez obelgi do Ciebie.. po prostu zawsze robię i tak po swojemu.. słuchając mądrych rad.. ale pasujących do mnie ...
Ania trafione w 10.Jak ja lubię u ciebie bywać człowiek się nie nudzi.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Tusiala 11:43, 19 mar 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Ha
malgorzata_s... 11:53, 19 mar 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Twój Em ma rację co do ciuchów W rozmiarach 44 i 46 to tylko worki jutowe są Swoją drogą ciekawe dlaczego roślinki chcemy wielgaśne a ciuszki małe Twoja złota myśl iście złota
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mala_Mi 12:54, 19 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Miałam uciec z forum... bo robota czeka... ale na chwilkę sie przejaśniło.. i zamówione róże przyszły.. i cześć piwonii.... i obiecałam pokazać....
Zakup w nowym sklepie jak najbardziej udany.... i jak tylko coś.... to tu będę kupować..
Przykładowe róże.. dużo pędów, sadzonki zdrowe i ładne.. o odmiany sie nie obawiam, bo Pani wygląda na miłośniczkę róż.. i piwonii.. i w jej ogrodzie widzę kwiatki które uwielbiam.. taka nasza Ania
Na foto nie widać, ale to duże sadzonki..


A to piwonie.. w doniczce


A tak wyglądają klaczą.. jedno ale ile pąków I kłącze ze grubaśne



I dostałam gratiska... róża Moonlight.. z opisu ładna i piękna.. kurde.. gdzie ja ja posadzę.. ale gratis jak prezent.. nie idzie oddawać A tu opis mojego prezentu... ładna prezent
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies