Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

monteverde 00:23, 28 mar 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
alinak napisał(a)
ja mam w ogródku na kurzajki posadzone jaskółcze ziele ..........ale nie mam kurzajek jak na złość ...

dobre
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
eda 07:10, 28 mar 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Mala_Mi napisał(a)


Masz krewetki..... koneserka egzotycznego jadła???

A fotek nie było, bo ile można pstrykać.. i się wdzięczyć do aparatu.. to nie było pierwsze czy drugie spotkanie Nasze spotkania są wybitnie prywatne i towarzyskie, jak między przyjaciółmi.... bo nie ma siły by nie zaprzyjaźnić sie z Agatą i jej eMusiem

Wiec w ramach przyjaźni.... nie muszę Agacie nadskakiwać.. to już taki swój w domu
Ale obiecuję na drugi raz specjalnie dla Ciebie machniemy fotkę..
A poznałyśmy się już 2 lata temu I było kilka okazji do spotkań
I jak sie zrobi cieplej to ja jadę w końcu do Agaty Obiecuję ...

A to z poznania sie....



AGATA - Natalka ćwiczy??? Powiedz, ze przyjadę i obiję... jak nie będzie I nie ma to tamto i nie ma że boli..


Fajna fotka Pozdrawiam miłe paaaanie z rana
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
AgnieszkaW 07:27, 28 mar 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
monteverde napisał(a)

Albo jaskółcze ziele



O jskółczym zielu wiedzialam, o dziewannie nie...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Mala_Mi 08:49, 28 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
monteverde napisał(a)

Aniu nie muszą być łany, żeby podziwiać piękno kwiatów jakie niedobitki, ja właśnie takie wstawiam po jednym


Anuś... łany być nie muszą jak sie łanów nie posadziło.. ale jeżeli łany posadziłam i je miałam... a teraz w każdej cebuli siedzi paskuda.... to już szlag trafia.. kilkaset cebul zżarła mucha...


w 2013..... nie mam dobrego zdjecia... ale było ich 2 razy tyle co 2012


a tyle mam w tym roku.. próbowałam zrobić ładniejsze ujęcie .. bo nie ma nic..




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 08:58, 28 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agnieszka - a ja o jaskółczym nie wiedziałam..

Eda - to stare foto... ale my takie same... ha, ha, ha...

Alina - może nie masz, bo masz jaskółcze ziele Dziewannę posadź jest ładniejszą a też skuteczna.. ja moje ozdobne dziewanny wczoraj niechcący wyciepałam.. myślałam, że naparstnica i wyrwałam, a że pielenie w glinie to ostry szpikul i fru do góry.. Zdziwiłam się, że to miało taki zdrewniały korzeń Oglądam fotki co tam rosło... i już wiem co było, a już nie ma ..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 09:20, 28 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Viva - bo ty mieszkasz bardziej na północ i bardziej na wschód... musisz mieć zimniej.... pomiędzy Rzeszowem a Białymstokiem jest 2 tygodnie różnicy, a Ty jesteś gdzieś pomiędzy... a to, że później sie rozwija..to dobrze, bo każdy przymrozek moim Pospieszalskim moe zrobić krzywdę.

Alina - mój warzywnik jeszcze nawet nie urobiony, przekopany czyli darń do dołu.... i tyle.. deszcz pada i nie da się nic zrobić... bo utopię się w tej glinie.... Muszę kupić jeszcze piasek, aby trochę to rozluźnić, ale jak nie będzie tygodnia pogodnego, to mogę zapomnieć o warzywniku.. . a szklarnia jest na pomidorrro, które jeszcze malutkie i na razie gości sie w pokoju gościnnym .
Wynoszę jedną paletkę z siewkami czegoś tam ... a eM mruczy pod nosem "Oooo goście wyjeżdżają..."

Magda Noemi - jaka skarbnica.... to babcia była mądra kobieta... a mi się coś zapamiętało

Aneta - u Ciebie 2 tygodnie później.. sorry taki mamy klimat

Sebek - jak patrzę na te bukszpany .. to sama nie wierzę. Że mi Danusia nie ogoliła wszystkich... ależ bym już miała obwódki, a tak mam takei kikuty

Magda 70 - żal wszystkich I t obył taki fajny kolorowy akcent w ogrodzie pomiędzy krokusami a tulipanami.. wykopuję narcyzy tam gdzie miałam a nie kwitną .. i w każdej cebuli to gówno siedzi.. kwitną tylko te cebule, które wyrosły w zeszłym roku...

Monitka - doświadczonych trzeba sie słuchać, ale to wiemy dopiero po fakcie Tak było jest i będzie BO każdy musi sie nauczyć na własnych błędach

Małgosiu Ciociu - pamiętasz... ale szkoda.. nie dziel ich.. niech rosną i oko cieszą w dużej kępie Mi fotki będziesz wrzucać A jak będzie ich za dużo to wtedy mi dasz nadwyżkę W masie urok Buziak za dobre serducho Piękne te twoje prymulki....tfu, tfu.. nie przechwalić...

I tyle.. bo plan naprawczy nie działa.. jest zimno i do niczego... pada deszcz...

Sprawdziłam na fotkach.. teraz wiosna ma taki stopień zaawansowania jak przeciętnie bywało około 15 kwietnia.. na krokusy wiosna miała wyprzedzenie o miesiac.. teraz wyprzedzenie sięga 2-3 tygodni... w maju się wyrówna
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
jotka 09:26, 28 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
""Oooo goście wyjeżdżają..." ma chłopak poczcie humoru w moim stylu Mam nadzieje, ze już się odgniewaliście ...

Marek wczoraj siał rzodkiewkę i szło mu całkiem dobrze, ale jak dostał nasiona marchewki, to stwierdził, że on takiego próchna to nie umie ... Ale i tak posiana Ciekawe co urośnie ?

Dzisiaj pogodę musimy przetrzymać, ale na weekend u nas ma być ładnie, mam nadzieje, ze u Was taż
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Mirka 09:47, 28 mar 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ania ale ty masz dużo wiosennych
kwiatów nie mogę się nadziwić cudnie to wygląda :Mnóstwo pracy cię to kosztowało ale warto bo efekt genialny a co do roślinek na zbyciu to ja pokrywam koszt wysylki jeśli byc cos dla mnie miala z góry dzięki
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mala_Mi 10:15, 28 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mirka napisał(a)
Ania ale ty masz dużo wiosennych
kwiatów nie mogę się nadziwić cudnie to wygląda :Mnóstwo pracy cię to kosztowało ale warto bo efekt genialny a co do roślinek na zbyciu to ja pokrywam koszt wysylki jeśli byc cos dla mnie miala z góry dzięki


Raz wysłałam rośliny za koszt przesyłki i dostałam zjebkę, że za drogo.. ..... jakos tak mnie to oduczyło wysyłania.... roboty dużo, a potem jeszcze może być foch....
Ale będę pamiętać.. rośliny się rozrastają szybko.... ile już rośłin rozdałam... to ileś razy tyle co posadziłam
To są 4 lata.. a ile rośłin już przesadzone/usunięte/przycięte, bo za gęsto..




I tu też Jałowca środkowego już nie ma A wielki kamień zgubił sie w azaliach..




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:16, 28 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
jotka napisał(a)
""Oooo goście wyjeżdżają..." ma chłopak poczcie humoru w moim stylu Mam nadzieje, ze już się odgniewaliście ...

Marek wczoraj siał rzodkiewkę i szło mu całkiem dobrze, ale jak dostał nasiona marchewki, to stwierdził, że on takiego próchna to nie umie ... Ale i tak posiana Ciekawe co urośnie ?

Dzisiaj pogodę musimy przetrzymać, ale na weekend u nas ma być ładnie, mam nadzieje, ze u Was taż


A ja kupiłam taki pojemnik do siania nasionek.. bo zawsze za gęsto... idzie tym jak krew z nosa, ale dzięki temu ilość jest znośna
Marchewka skiełkowała w szklani.. Muminek będzie miał ekologiczną marchewkę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies