Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

malkul 08:33, 27 mar 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
podczytuję i czekam na info czy działasz coś w szklarni, musze podczytywać coby nie zawalić czegoś
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
magnolia 09:10, 27 mar 2014


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
dzięki Aniu bardzo!
Śliczne fotki, już nic nie będę musiała opowiadać, wystarczy pokazać Twoje obrazki.
Ale naszukałaś się dziewczyno, co?
____________________
jotka 09:33, 27 mar 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Aniu, abonament mam na przyszłość, więc spa z ptaszkami doczekam się na bank. A Twojemu towarzyszowi życia najlepsze życzenia urodzinowe - zdrowia i szczęścia. Niech mu się wiedzie we wszystkich dziedzinach życia i kompromisy z Toba wychodzą Wam obojgu na dobre No i sztamy z wnukiem Mu życze
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Milka 13:38, 27 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ania i ja sobie obejrzałam fotki ptaszków, to miejsce jest bajeczne i twój talent do upychania, ja nie mam gdzie, albo się pogubiłam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ka1sia 13:51, 27 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Ania, zgłaszam się z największą przyjemnością na kierowcę Twojego kronikarza no przecież musi raz na jakiś czas na żywo zobaczyć coś tam upierdutała
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
butterfly 14:16, 27 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Aniu,nie wiedziałam dziewanna to 100% lek na kurzajki... ba, nie wiedziałam ze to w ogóle lek na kurzajki...

Dlaczego ja nie wiedziałam tego w tamtym roku jak walczyłam 5 miesięcy z ta cholerą.... albo niedawno jak córa walczyła 3 miesiące... ?

Aniu, na tą giełdę rolną to można sobie od tak wjechać? bo tam budka strażnika stoi...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Mala_Mi 16:19, 27 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
butterfly napisał(a)
Aniu,nie wiedziałam dziewanna to 100% lek na kurzajki... ba, nie wiedziałam ze to w ogóle lek na kurzajki...

Dlaczego ja nie wiedziałam tego w tamtym roku jak walczyłam 5 miesięcy z ta cholerą.... albo niedawno jak córa walczyła 3 miesiące... ?

Aniu, na tą giełdę rolną to można sobie od tak wjechać? bo tam budka strażnika stoi...


Motylku, 100% wyleczy... i w dodatku już nie wraca.. każdy komu to mówiłam to mi nie wierzyli.. usuwali laserowo, drogie plastry i inne złote środki.. a tu takie żółte kwiatuszki czynią cuda. Sposób mojej babci.. I znikają dość szybko.

Na giełdę wjeżdżasz normalnie, ta budka to z czasów keidy sie ważyło towar wjeżdżający na autach.. może teraz też ważą... ale ja jeszcze nigdy nikogo nie widziałam w tej budce.. Wjeżdżasz na teren giełdy i szukasz gdzie zaparkować. Za parkowanie i wjazd się nie płaci.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
butterfly 16:31, 27 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Zainteresowałas mnie ta dziewanną...
No dobra, kwitnie to sobie i co dalej... Opowiadaj

EDIT już znalazłam
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Pszczelarnia 16:36, 27 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Konstancja30 napisał(a)
(...)
no a tak to się ten wózek życia mimo woli ciągnie


i taką to siem ma z tego radochę


Anek wy wiecie, ze macie ogród botaniczny zupełnie przypadkiem


Dzięki Konstancjo-Izabello- D. , Anek jesteś niezwykle elegancka podczas tego tańca. Typuję, że mógłby być to:
"W narodowej formie kujawiaka, rozwiniętej poza środowiskiem wiejskim, odnaleźć można wiele cech muzycznych typowych dla mazura, oberka i chodzonego. Podobne są ukształtowania rytmiczne ale tempo jest powolne, melodyka zbliżona do konstrukcji tańców chodzonych o szeroko, stopniowo wznoszącej się linii melodycznej. Inny jest też sposób akcentowania - łagodne podkreślenie pierwszej i drugiej, słabej części taktu. Zakończenie kujawiaka zbliża się rytmicznie do mazura, ale posiada zupełnie inny wyraz ze względu na powolne tempo tańca i inny typ zakończenia melodycznego."

Powolne tempo tańca i to zakończenie melodyczne tak mi przypasowało.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 16:42, 27 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A to nie jaskółcze ziele na te kurzajki?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies