Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 20:53, 14 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
beta napisał(a)
zaglądam...Muminka widziałam...cudny jest
wiśnia pięknotka


Dziękuję w imieniu Muminka

Joaska napisał(a)
Aniu pisze niewiele bo czytam o tych m,oich kulkach i sie załamuję
wyglądaja tak:

nawóz czy paskudztwo się pytam?


Odpowiedziałam u Ciebie... moim zdaniem to nawóz..

Mathildis napisał(a)
Aniu znalazłam jeszcze jeden "wychodek" na brzozie


Byłam widziałam.. sort lepszy.. zdecydowanie lepszy.... i proporcja wychodka do drzewa też większa .. Dzięki za namiar.. bo ogród piękny

Gosiniak napisał(a)
Wychodek na brzozie się rozprzestrzenia
Ania jesteś mega aparatka! Po prostu nie da się być tu poważnym
Jaka to wiśnia na zdjęciu?.... oj zauroczyła mnie całkowicie.


Wiśnia Kiku coś tam czyli Kiku-shidare-zakura.. ciekawe ile ktoś wypił zanim taka nazwę podał???

A to czereśnia.. odmiany nie znam.. bo kartki watr uwalił.. smaczna


A teraz ładna

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 20:58, 14 kwi 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mala_Mi napisał(a)

W niezapominajkach tulipki jeszcze śpią


Genialnie to wygląda - chciałoby się zgapić, tylko gdzie ja wcisnę jeszcze niezapominajki?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mala_Mi 21:02, 14 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anna_g napisał(a)
Aniu - cudna fota Muminka z Tatą... Rozbrajająca. I pozdrawiam cieplutko

Oj ciepła potrzeba, bo zimno jak szlag...

Jag_58 napisał(a)
Ania czy ja dobrze doczytałam ,że Muminek to Twój wnuczuś ? ja też mam wnuczusia 16 miesięcy -cud natury ,pozdrawiam babciowo


Mam wnusia.. 3 miesiace skończy za 3 dni... kawał chłopa ... jesteś bardziej zaawansowana Babcia.. ale ogród masz większy, brzozy większe, buksiki większe.. to i wnusia też musisz mieć większego

I u mnie nie da sie być na bieżąco...... szacuję, że chyba tylko Marzenka jest u mnie na bieżąco .. i też nie mam pojęcia jakim cudem

Nowego gościa witam kwiatkiem.. padło na kwiatki gruszy... też nie wiem jaka... bo napis sie zmył po roku A do roku nie raczyłam przeczytać co to jest


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:08, 14 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
agata19762 napisał(a)
Ania widać, że masz takie same zawilce jak ja
mój pigwowiec też kwitnie tylko dołem ...dlaczego ???
trawa znowu ruszyła, trzeba kosiarkę przewietrzyć


Jednego zawilca rozszyfrowałam, a tego nie rozszyfruję.. może i taki jak Twój wieńcowy.. ale miał być Mont Everest... ale jednego białego mam.... do Everestu mu daleko .

Z powodu deszczów.. trawnik do koszenia.. dziś desperaci kosili w deszczu.. a znam takich co wstali o 6 rano, bo nie padało i kosili.... a tu cały tydzień taki zapowiadają.

Jedne tulipki przekwitają, a drugie nie rozkwitły.. za zimno I widać jaka wysoka trawa...



GorAna napisał(a)
Aniu, Twoja wiśnia jest po prostu zachwycająca....a ja mam budkę dla ptaszków też na brzozie...właśnie zamieszkali tam pierwsi lokatorzy
Pozdrawiam


Też szpaki???

Welka napisał(a)
Muminek cudny!
Górski wychodek i nowe cycki oblukałam i pozdrawiam






Urszulla napisał(a)
Prawie Japonia jest cudowna bukszpany poczochrane też mam na dodatek nie chcą się ukorzenić przez tą suszę i nie wypuszczają żadnych przyrostów Poczekam.....będę ćwiczyć cierpliwość


Jaka susza?????? U mnie niedługo powodzie będą.... koszmarnie mokro.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:14, 14 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agania napisał(a)
Ostatnio masz dni na narzekanie, ale się ubawiłam z podniebnych wychodków, wiśnie piękne, moja jeszcze przed kwitnieniem, ale z tą pogodą jest fatalnie tyle mam do zrobienia, a wielki tydzień ma być w deszczu, ja się spieszyłam dzisiaj do ogrodu, ale jak tylko wróciliśmy z pracy, burza przeszła i tyle z roboty, podlałam tylko canny w domu..................ucałuj Muminka, pozdrawiam Aniu


To nie tylko u mnie taki g...j. Włażę w rabaty i buty mam całe w glinie uwalone... nic się nie da robić, ale stwierdziłam, że teraz wycinam rośliny z ziemi.. wiec nie muszę wszystkiego pakować w doniczki, tylko biorę z bryła gliniastą i odstawiam na bok... melduję, że wykopałam 1/10, a może mniej wsiowej rabaty... w małym deszczu i pomiędzy deszczami robię..
Foto z początku wykopków.. siewki jeżówek i inne poszły w glinę... w tym roku nie będzie... a było ich oj dużo.. po prostu jedna przy drugiej.
Aż sprawdziłam jakie tu mam... i upsss.. część jest niskich.. i które to???? Pomieszałam... nie dojdę
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 21:19, 14 kwi 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mala_Mi napisał(a)

I u mnie nie da sie być na bieżąco...... szacuję, że chyba tylko Marzenka jest u mnie na bieżąco .. i też nie mam pojęcia jakim cudem



Chlip, chlip, ja się nie wpisuję często, ale ogarniam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ewsyg 21:20, 14 kwi 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11655
Aniu, ja nie wyobrażam sobie wiosny bez kwiatów drzew owocowych. Bardzo je lubię. Czereśnie kupiłam trzy bo to nasze najulubieńsze owoce. Z niecierpliwością czekam na kwiaty jabłoni, pąki już czekają w stanie gotowości Pozdrawiam Cię babciu wiosennie.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
agata19762 21:23, 14 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aniu pozdrawiam wieczorową porą
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
ana_art 21:26, 14 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ania przepiękne te drzewa w kwieciu
u nas 'na mieście' forsycje szaleją
co do tulipanów to nie wiem czy tak jest z tym mrozem, bo u nas jednak ziemia była zmarznięta..
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Piotr_ 21:27, 14 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Ale u cb. kwitnąco szalejesz
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies