Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

popcorn 12:24, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Donice zmieniły lokatorów, ciemierniki posadziłaś do gruntu?
boskie te tulipki I miłek też! Obok jakie to trawy? Cudna kompozycja

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
kasiek 12:52, 22 kwi 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Kiku - nie użyję niecenzurowanych słów- doskonałość !

Widze że grupujesz byliny tak ja ja to zrobiłam od lutego
Teraz dopiero jak widzę łany to się cieszę z tych zmian - to było super posunięcie!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Pszczelarnia 13:02, 22 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anek, to i kostka będzie przed szklarnią dla taczki. Taczka ma jakieś fory u Ciebie. Najpierw cisy dla niej, potem kostka. Wszystko dla taczki.

Tulipany i niezapominajki w donicach pięknie delikatne.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
anna_g 15:23, 22 kwi 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Aniu - miałam komputerowe wolne podczas Świąt - dopiero wczoraj wieczorkiem jak uznałam że już PO świętach to na chwilę usiadłam. Tak, że u Ciebie zaległości mam kosmiczne i pewnie już ich nie nadrobię - ale cudne foty pooglądałam - tulipany z niezapominajkami w donicach to jest super pomysł... Kiku zachwyca ogromnie, powojniki kwitną??? jak to kwitną? już? A czy Ty je w ogóle jakoś przycinasz? czy zostawiasz na zimę na pergolasz i obeliskach? Tulipany w buksach też mi się bardzo podobają... I na pewno jeszcze o czymś zapomniałam bo tyle jak zwykle się u Ciebie dzieje ale za to pozdrowienia poświąteczne cieplutkie zostawiam I buziole
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Milka 15:23, 22 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Donice cudnie obsadzone, kiku wymiata, miłki w trawach, cudo, Aniu, bajka

Wszystko obejrzałam, a tu doczytuję o kostce do taczki, niezły gość z tej taczki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 16:24, 22 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Aniu nadrobiłam tak ze 30 stron..kiku cos tam zachwyca, mozesz ja pokazywac z kazdej strony i tak mnie nie znudzisz. Tulipany w donicach sliczne, szczególnie te rózowe z niezapominajkami. Pies - estete to jak moja suka, cały trawnik do dyspozycji a ona uwala sie na korze na ruszających dopiero trawach obok bukszpanów... i obgryzała magnolię...lubi piekne , kwitnace rosliny... dosłownie "lubi"

Mam pytanie jak teraz o tej porze roku wygladają jeżówki, czy je juz widac czy nie ? Jak wiesz z bylinami nie mam doswiadczen, kupiłam w ubiegłym roku po raz pierwszy w zyciu kilka kwitnacych latem i jeszcze jesienia dokupiłam. Posadziłam na rabacie gdzie teraz dominuja cebulowe ale też jest tam duzo chwastów, wypieliłabym te rabate bo patrze na nia z tarasu i mnie wnerwiaja te chwasty...... tyle ze boję sie wypielic chwasty z jezówkami.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kindzia 19:15, 22 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mi...masz proso rózgowate? Zobaczyłam kiedyś u Any zestawienie kulek buksikowych ze stipą...i męczy mnie to okrutnie! Stipa jednoroczna praktycznie, odpada...szukam coś podobnego...stojącego, zwiewnego między kulaski...proso mi się widzi takie fiu-fiu...poradź coś. Nie może być wysokie, żeby mi tyłów nie przysłoniło...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Jag_58 19:44, 22 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Kindzia napisał(a)
Mi...masz proso rózgowate? Zobaczyłam kiedyś u Any zestawienie kulek buksikowych ze stipą...i męczy mnie to okrutnie! Stipa jednoroczna praktycznie, odpada...szukam coś podobnego...stojącego, zwiewnego między kulaski...proso mi się widzi takie fiu-fiu...poradź coś. Nie może być wysokie, żeby mi tyłów nie przysłoniło...

Kasia ,że tak się wtrące może zamiast tej stipy i prosa ,którego tez nie mam i nie mam doświadczenia z nimi proponuję kosmatkę olbrzymią ,też fajna trawka i zimotrwała ,wbrew nazwie dorasta do 40 cm ,przynajmiej u mnie
____________________
Jagoda
Kindzia 19:56, 22 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jag_58 napisał(a)

Kasia ,że tak się wtrące może zamiast tej stipy i prosa ,którego tez nie mam i nie mam doświadczenia z nimi proponuję kosmatkę olbrzymią ,też fajna trawka i zimotrwała ,wbrew nazwie dorasta do 40 cm ,przynajmiej u mnie

Dzięki, ale 40 cm to za mało Tak z 80 cm do metra musi mieć...Takie stercząco fontannowe trochę mi sie widzi...jak stipa
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
reni 21:01, 22 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Aniu ja to już się nie łudzę ,że będę u ciebie na bieżąco..ciągle w tyle gnasz kobieto jak burza...donice super,ale psina powaliła mnie na kolana..pozdrawiam
____________________
Ogród... reni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies