Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Madzenka 06:55, 23 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Krys napisał(a)
Teraz w Sieradzu straszna burza i leje


I dobrze bo gdy przekeżdżałam o 17 to było +27 stopni, skandaliczny skandal!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Tusiala 08:22, 23 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Pełniki rzeczywiście śliczne. Psinka umiejętnie spija wodę i tak delikatnie, żeby się nie zmoczyć
Dwa winobluszcze cały czas mają listki więc myślę, że dadzą radę reszta jeszcze w letargu ale może... nie zapeszam, czekam
GorAna 08:30, 23 kwi 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16099
Aniu, Twoja Kiku... śni mi się po nocach....sama się nad nią w ubiegłym roku zastanawiałam, ale widzę, że nie ma co dalej dumać... tylko trza działać.....tulipanowo-niezapominajkowe donice przecudne
Pozdrawiam pracowitą Ogrodniczkę
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Jag_58 09:15, 23 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Aniu z Tobą na bieżąco to i tak się jest w tyle kobieto ile Ty jeszcze możesz ????? mnie od patrzenie ile Ty robisz sił mi brakuje ,normalnie mam wyrzuty sumienia ,ze po tym obżarstwie to tyłka nie mogę ruszyć a Ty działasz ,dobrze że ta "biedna "psina może odpoczywać
____________________
Jagoda
Kindzia 09:46, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Już to proso nieaktualne Aniu, nie szukaj...dziewczyny mi koncepcje wywróciły do góry nogami...prosa w tej nowej nie ma
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Pszczelarnia 10:47, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Widziałam pełniki. Nie będzie im za sucho pod tą choinką? Nie wiem, jak Wy to robicie, że Wam pod drzewami samo rośnie? Mi też rośnie - ale nie to co powinno.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Mala_Mi 10:56, 23 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pszczelarnia napisał(a)
Widziałam pełniki. Nie będzie im za sucho pod tą choinką? Nie wiem, jak Wy to robicie, że Wam pod drzewami samo rośnie? Mi też rośnie - ale nie to co powinno.

Jak będą marnieć to dostaną eksmisję... do lepszego Do tej pory też rosły pod berberysami i w innych dziwnych miejscach (teraz je zgrupowałam w jedną kupę).. i też nie miały łatwo..
Uwielbiam te słoneczka... i są wczesne Co też jest atutem..


Gdybym miała większy ogród to mogłabym ich mieć 20 razy tyle Te po lewej całe w pąkach.. byy w totalnym cieniu pod berberysami Tylko ja potrafię tak maltretować rośliny.. ALe maja pąków moc... będzei wściekle żółta rabata.. ale niestety znów pochmurno


One są przed choinką, która jest szczepiona i w formie kulistej.. i tak ja już będę przycinać by większa nie była.. i tak jej pozwoliłam sporo urosnąć..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:58, 23 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kindzia napisał(a)
Już to proso nieaktualne Aniu, nie szukaj...dziewczyny mi koncepcje wywróciły do góry nogami...prosa w tej nowej nie ma

Nie szukałam tego prosa z braku czasu, a prosa u siebie nie mam.. moje cunings w takim samym stadium jak Twoje..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 11:01, 23 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jag_58 napisał(a)
Aniu z Tobą na bieżąco to i tak się jest w tyle kobieto ile Ty jeszcze możesz ????? mnie od patrzenie ile Ty robisz sił mi brakuje ,normalnie mam wyrzuty sumienia ,ze po tym obżarstwie to tyłka nie mogę ruszyć a Ty działasz ,dobrze że ta "biedna "psina może odpoczywać

Psina od patrenia wczoraj i deptania co sie da w bylinówce.. też sie zmęczyła i do siebie dojść nie może.. a ja wczoraj nie byłam w stanie nawet klepać w klawiaturę.. nie tylko mięśnie ale i stawy odmówiły współpracy.... w nocy mój kręgosłup nie dał spać... grrr. dałam sobie w kość.. ileś metrów kwadratowych terenu po utwardzanym parkingu w kamienie oczyściłam.. i mam zysk na odrobinie ziemi do nasadzeń
Zakwitła uwularia... małą jest i zabiedzona.. nie mogę jej znaleźć przystani.. i tak 2 razy w sezonie ja poniewieram.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 11:03, 23 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
GorAna napisał(a)
Aniu, Twoja Kiku... śni mi się po nocach....sama się nad nią w ubiegłym roku zastanawiałam, ale widzę, że nie ma co dalej dumać... tylko trza działać.....tulipanowo-niezapominajkowe donice przecudne
Pozdrawiam pracowitą Ogrodniczkę


Aniu... ale uprzedzam.. ona kapryśna i nie co roku jest piękna... ale jak nie kwitnie tez mi sie podoba..
A kompozycje z niezapominajkami mam wszędzie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies