Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Pszczelarnia 13:22, 28 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anek, wielka Mała MI! Mam wrażenie, że nasze bylinowe ogrody wypełniły się już realnie i jeszcze w marzeniach dopełniają nazwami kwiatów z Twojego ogrodu!

Wielka buźka dla Ciebie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ZbigniewG 14:29, 28 sie 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8906
Ania sfociłem to z myślą o Tobie,
zrób sobie z M powrót do przeszłości -akcja ratownicza pod Terinką
na tyle poważna że był śmigłowiec
a ja robiłem drugie podejście na Czerwoną Ławkę bo wcześniej deszcz i grad wybił mi to z głowy

____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
kasiek 20:13, 28 sie 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Hej Mała, rzadko się odzywam, ten sam powód co u Ciebie, tyle że u mnie słabiej to wychodzi...
Ale staram się co jakiś czas uzupełniać wiadomości. Ogród masz - kurcze brak słów bo zmiany są wręcz niewiarygodne, masz talent w tych łapkach
Czytałam o katalpie - mnie też powódź nie omineła. Cieszę się że już dobrze z eMem bo to najważniejsze.
Czekam na Maję, jestem pewna że będzie powalająco. Szalej dalej i zarażaj innych ta swoją nieposkromioną energią
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Bogdzia 20:37, 28 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)


Melduję, że metodą kopiuj - wklej zrobiłam... a teraz uciekam z kompa....
Reszcie śle całusy i te promyki słoneczka co przebłyskują na niebie.. nareszcie troszkę ładniej...


Bardzo fajnie to zrobiłas, własciwie każdy rodzaj roślin mógłby byc tak zrobiony , to wielka pomoc dla tych którzy maja słabe rozeznanie.Za dwa tygodnie jestesmy u Ciebie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jagoda99 21:37, 28 sie 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Piekne jezowki Aniu pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Mala_Mi 21:47, 28 sie 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kasiek napisał(a)
Hej Mała, rzadko się odzywam, ten sam powód co u Ciebie, tyle że u mnie słabiej to wychodzi...
Ale staram się co jakiś czas uzupełniać wiadomości. Ogród masz - kurcze brak słów bo zmiany są wręcz niewiarygodne, masz talent w tych łapkach
Czytałam o katalpie - mnie też powódź nie omineła. Cieszę się że już dobrze z eMem bo to najważniejsze.
Czekam na Maję, jestem pewna że będzie powalająco. Szalej dalej i zarażaj innych ta swoją nieposkromioną energią

Kasiu ściagnełam cie myślami.... mialam do ciebie napisać o adres... masz u mnie koniczynke szcześcia czyli marsylie. Maja tez sobie wzieła liczyła ze kiedyś mnie odwiedzisz i weźmiesz ale moge wysłać... super roslinka do oka.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:51, 28 sie 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
jagoda99 napisał(a)
Piekne jezowki Aniu pozdrawiam

Jagoda miło cie znów widziec u mnie.... ja na innych wątkach ostatnio mało bywam ... zimą będę nadrabiac... ale pamietam o Tobie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:58, 28 sie 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Bogdzia napisał(a)


Bardzo fajnie to zrobiłas, własciwie każdy rodzaj roślin mógłby byc tak zrobiony , to wielka pomoc dla tych którzy maja słabe rozeznanie.Za dwa tygodnie jestesmy u Ciebie.


I nie ma innej opcji.... czekamy z M. Nawet juz pościel wymieniłam na wypraną.
Jeżówki odmianowe co przekwitło wyciełam.... dostaja nowe paki.. jeszcze zakwitną. One nie zawiązuja nasion tylko gniją. Trzeba wycinać. Zwykłe zawiązuja nasiona..wiosną będa siewki.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:11, 28 sie 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ZbigniewG napisał(a)
Ania sfociłem to z myślą o Tobie,
zrób sobie z M powrót do przeszłości -akcja ratownicza pod Terinką
na tyle poważna że był śmigłowiec

30 lat takich wrażeń wystarczy... czasami lepiej nie kusić losu.
Akcje ratownicze też już za mną. .. i nic przyjemnego.
A znajomych mam tylko numery telefonu których nie wykasowalam.
Żyją w mojej pamięci. .. góry tylko dla rozwaznych... i dla tych co maja szczęście.
Mowi sie że dobry alpinista to żywy alpinista.
A wisi na ścianie i płacze?
Dupa a nie taternik....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 22:43, 28 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Mala_Mi napisał(a)

30 lat takich wrażeń wystarczy... czasami lepiej nie kusić losu.
Akcje ratownicze też już za mną. .. i nic przyjemnego.
A znajomych mam tylko numery telefonu których nie wykasowalam.
Żyją w mojej pamięci. .. góry tylko dla rozwaznych... i dla tych co maja szczęście.
Mowi sie że dobry alpinista to żywy alpinista.
A wisi na ścianie i płacze?
Dupa a nie taternik....

Anka siedzę i się śmieje tylko Ty mogłaś to napisać
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies