Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

JulkAd 23:27, 19 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Anita1978 napisał(a)


Aniu czy kosmosy powtarzają kolor rośliny macierzystej?

Buziole zostawiam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
ana_art 23:35, 19 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Gabriela napisał(a)
Wernonia - super wynalazek o wspaniałym kolorze.
Pochwały na temat kosmosów podzielam w pełni, sieje się ich tyle, że trzeba wyrywać. I mieszają się swobodnie - z białych i bordowych, wyszły też różowe.
W GB nabyłam torebeczkę odmiany, która na zdjęciu ma kolor ciemno-rudy, bardzo jestem ciekawa jaki będzie w rzeczywistości, bo wygląda zacnie i teoretycznie pasuje do ognistej. No ale to za 10 miesięcy. Ogrodnik cierpliwy musi być.
A tak w ogóle to miałam napisać, że biała tojeść od Ciebie została podzielona na cztery i pięknie kwitła. A biała jeżówka niestety umarła.
Co do przesadzania jeżówek, to będę Cię słuchać i przesadzę je na wiosnę.

Gabrysiu to dobre wieści z tymi kosmosami Sebek ma piękne dwukolorowe, wzdycham do nich za każdym razem jak fotki wstawia i mam się upomnieć nasion u niego.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Mariusz 08:42, 20 wrz 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Mala_Mi napisał(a)


Mariusz, były takie rozważania.. ale niestety dziewczyny musiały wyjechać wcześniej (impreza rodzinna) i jak przeliczyłam, to szarpać sie by zajechać na godzinkę było bez sensu.. liczę, że jeszcze raz przyjadą

I tegoroczne odkrycie na jesienne rabaty vernonia crinita ... miałam kupić 3 szt.. ale z powodów finansowych i ograniczeń w tym kierunku.. kupiłam tylko 1 szt... a teraz żałuję.. piękna roślina na jesień. Alternatywa dla wysokich astrów, nie pokłada się, kolor ma bajeczny, u mnie ma ok 1,4m, ale to jej pierwszy sezon.



Ładna , a jak ze stanowiskiem, musi mieć wilgotne jak piszą.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Krys 10:24, 20 wrz 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Aniu czy mogę poprosic o nasionka kosmosów może do Wojsławic
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Madzenka 12:02, 20 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mala_Mi napisał(a)
Weronika - najwyższe zebrinusy.. TV może dojedzie do czasu jak jeszcze jakoś to wygląda Ale znając ich terminowość to przyjadą za wcześnie lub za późno Tym razem nie określili terminu .. przezornie


O martko czy moje zebrinusy też będą takie wielkie??? Omatko to mi zagłuszą graby formowane.... Znów musze przesadzać....

Miałam dzisiaj ochotę wykopywac trawki... I znow robic rewolucje.... Dobrze że nie mam czasu. ... To moze się uratują przed koloejną zmiana miejsc...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:03, 20 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jaju ja nie lubie kosmosów..... Chyba nienormalna jestem...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Jag_58 13:49, 20 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Anek znów do nadrobienia kilka ładnych stronek ,ale jak zawsze zaskakujesz nowymi roślinkami piękne fotki do kopiuj wklej takie świetne szczególnie urokliwe trawy nad kałużą przy kamiennej ławeczce ,po prostu pięknie spotkania zazdraszczam ,dziewczyny super i zabawa udana ,szkoda ,ze tak daleko do Ciebie pozdrówka i buziolki ,szczególne dla Feliksa miłego weekendu ja byłam z M na grzybach a teraz robota najpierw przyjemność ,a potem obowiązki ,nie ma sprawiedliwości na tym świecie hahhah
____________________
Jagoda
Sebek 13:51, 20 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)


O martko czy moje zebrinusy też będą takie wielkie??? Omatko to mi zagłuszą graby formowane.... Znów musze przesadzać....

Miałam dzisiaj ochotę wykopywac trawki... I znow robic rewolucje.... Dobrze że nie mam czasu. ... To moze się uratują przed koloejną zmiana miejsc...

A ja liczę na to, że moje Zebrinusy będą wielkie, bo mają pełnić funkcję parawanu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
agata19762 20:20, 20 wrz 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
ja mam dwa rodzaje zebrinusa ...pani w szkółce mówiła, że jedne są wysokie a jedne niższe...zależy kto ma jaki rodzaj...

Aniu właśnie u Ciebie nastała moja miłość do trawek
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Milka 20:23, 20 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, będziesz nie na 50 a 100%
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies