Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Bogdzia 20:29, 20 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Masz już komplet???Piękna ta wernonia , cudny kolor.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Iwk4 20:35, 20 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jejku, ile stron przez dwa dni doszło. Podobają mi się fotki z trawami, tym bardziej, że ja z nimi zaczynam
____________________
Ogródek Iwony II
Justyna 22:15, 20 wrz 2014


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Anka, ale fajnie jakbyś była w Wojsławicach. Cieszę się na potencjalne spotkanie
Vernonia u mnie ok 2 metrów. Nabyłam ją u Tomka z Radkowa, wystawia się podczas festiwalu traw, może będzie ją weźmie.
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Justyna 22:21, 20 wrz 2014


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Przypomniała sobie, ze kiedyś głowiłaś się nad krzewuszką Monet.
Ostatnio widziałam ją świetnie skomponowaną.
Po pierwsze sama krzewuszka była ładna, bo była przycięta w kulkę. A dokładnie trzy krzewuszki. Ta odmiana przy cięciu niewiele traci, bo jeśli kwitnienie będzie mniej obfite, to ma i tak ozdobne liście.
Tak więc trzy Monet, ładnie skulkowane, a za nimi 5 pluskwic Brunette. Pięknie to wyglądało
A przed krzewuszkami można by posadzić niskie trawy, np. miłkę okazałą, lub turzycę Amazon Mist, lub konwalnik. A z samego przodu, czy wśród traw byłoby jeszcze miejsce na zimowity, które potrzebujesz przesadzisz.
Szukam u siebie miejsca na taką kompozycję, bo została mi w pamięci jako cudne połączenie.
Srdecznie
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
barbara_kraj... 22:34, 20 wrz 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Cieszę się, że Clara Ci się podoba. No i pięknie się rozrosła. To bezproblemowa bylina, tylko po trzech latach trzeba ją odnowić.
U mnie taka:


Wierzyć mi sie nie chce, że skrętniki takie żywotne, że wciąż kwitną.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Madziarzeszow 07:18, 21 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Aniu cudeńka jak zwykle dołączam się do pytania Bożenki mamy już komplet?
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Kasik 09:56, 21 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Widzę, że i tutaj plany Wojsławickie- szkoda, że to tylko niedziela- zleci jak krótka chwilka.

Kosmosy - kwiatki do zakochania, a ja już nie powiem, że coś mi się nie podoba, bo im dłużej z Wami jestem, to moje "podobania" przechodzą dziwną przemianę. W moim ogrodzie zaczynają pojawiać się rośliny, o które się nie podejrzewałam.

Wiosną będę tworzyłą słoneczna rabatę i co chwila pojawia mi się inna wizja. Zimą muszę to poukładać. A jeśli pozwolisz to poszukam na Twoich rabatkach inspiracji- siupnę sobie na ławeczce i pospaceruję- może coś wydumam.

Pozdrowienia i do zobaczenia.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
ana_art 12:46, 21 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
buziam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
zbigniew_gazda 13:21, 21 wrz 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Aniu pozdrawiamy. Półtorej godziny lało dziś. Na nowe nasadzenia w sam raz.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
rozajerycha 13:31, 21 wrz 2014

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Mariusz napisał(a)

Ładna , a jak ze stanowiskiem, musi mieć wilgotne jak piszą.

Oczywiście i ja zwróciłam uwagę na nabytejk Aniu.Od razu widziałam w nim mini chabry.Piękny kolor i jak Miła zauważyła mus nasiona zbierać i buziam ))))))))))))))))))))))
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies